Odkedy ste vnímali príznaky tehotenstva?

wienna
18. mar 2019

Ahojte.Odkrdy ste mali tehotenske priznaky?Jedna sa mi konkretne o bolesti prs a bradaviek.Nikdy ma nebolia prsia a dnes 4 den po moznom oplodneni neskutocna bolest.Neviem ci je to tak skoro mozne?Ine priznaky nemam.Ake ste mali prve priznaky vy a kedy vam zacali?

lucka12399
18. mar 2019

@wienna podla mna to je skoro a moze to byt priznak toho, ze ti pride ms 🙂 mne zacali bradavky pobolievat v nejakom 6-7 tt .. a inak ziadne priznaky nemam vobec doteraz a ani som nemala .. kazda zena je sice ina ale myslim ze je to ajtak skoro 🙂

veronikaszabova
18. mar 2019

@wienna 4DPO je skoro na priznaky. To este neprislo ani k uhniezdeniu.

veronkarisko
18. mar 2019

Mňa boleli prsia a úplne sa mi zväčšili už 5 dni pred očakávaným menzesom. A odvtedy mi začali hneď aj nevoľnosti- celodenné. Keďže to bolo už 3 tehotenstvo, vedela.som že som tehotná. Test mi slabú čiarku ukázal už 2 dni pred očakávaným menzesom

ivka2112
19. mar 2019

@wienna cca od siedmeho- osmeho tyzdna. Dovtedy nic, potom zacali nevolnosti a ospalost.

radka420
19. mar 2019

ja som sa dozvedela že som tehotná 10DPO dovtedy určite nič nemôžeš cítiť, a príznaky ako bolesti čohokoľvek zväčšená citlivosť až po vynechaní MS.

darina746
21. mar 2019

Podla mna to bude skor pms ako priznak tehotenstva. U mna sa objavili vlastne az potom ked mi meskala a spravila som si test, tak az par dni na to som zacala taketo veci pozorovat

farbacik
17. apr 2019

Ja nemam vobec ziadne priznaky... ani som nemala okrem vyhadzanej cervenej tvare okolo nosa lic ust a celo 😂😂 16tt

lucka12399
17. apr 2019

@farbacik ja tak isto momentalne 😂👍🏻

klara221218
26. máj 2019

Mne okolo 8 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre