Opustená v tehotenstve

12. júl 2021

Ahojte opustil vás priateľ priateľ v tehotenstve? Ako ste to zvládli? Ja mám 29 on 36 posledný rok boli viac zlé chvíle ako dobre no stalo sa že som otehotnela dieťa je pre mňa dar zato ma prosím neodsudzujte. Máme ešte 8 ročnú dcérku (2 potraty) . No on dal prednosť slobode
a kamarátom možno i drogám.. Neozýva sa nepíše nestará sa . Ja sa mu s dcérou nevnucujem . Už som urobila x prvých krokov tak som sa rozhodla to akosi dať sama samozrejme sa 10rokov napriek všetkému nedá len tak zahodiť za hlavu každý deň mám myšlienky typu čo keď možno si raz uvedomi o čo prišiel čo keď ma za tú dobu podvedie ale aj myšlienky že sa musím zmieriť s tým že sa už nevráti . Nehovorím že bol dokonalý no nikdy nebolo tak ako posledný rok odchody s domu čudné správanie nezáujem. Vydržal byť ok iba pár dní. ďakujem za povzbudenie ❤️

hejyou
12. júl 2021

Netrap sa vsetko prejde a ty to zvladnes....mna opustil pp 8 rokoch ,ostali 2 male deti.... je tomu uz rok,a zijem,dycham,netrapim sa...mas rodinu? Coby ti pomohli obcas 🙂

autor
12. júl 2021

@hejyou Jasné mám našťastie ešte oboch rodičov sestru a do konca i ,, svokru"ktorá má.podporuje len tie vnútorné pocity sú hrozné ako dokáže človek takto zahodiť za hlavu všetko . To tvoj muž nikdy neoľutoval takého rozhodnutie? :/

martinkatinka
12. júl 2021

Zili ste spolu? Odstahoval sa?

hejyou
12. júl 2021

Nie nikdy,iba kedysi spominal,ze mu deti chybaju,ale s tym sa musi sam vysporiadat.on ze sa neciti na rodinu,ze chce sa venovat konickom a pod....

autor
12. júl 2021

@martinkatinka ano žili sme spolu 10 Rokov v rodinnom dome u mojich rodičov. No neprišiel jednú noc domov druhu noc potom si prišiel po pár vecí odišiel k mame kde je doteraz a chodí po nociach vonku no chvalabohu chodí aj do práce

autor
12. júl 2021

@hejyou no ten môj sa chce venovať kamarátom dcéru veľa krát sklamal čakala ho chcela ísť s ním.von a on u kamaráta

martinkatinka
12. júl 2021

Pories vyzivne, hned sa ozve 😉

slovakboy
12. júl 2021

Och moja si skvelá ako to zvládaš. Z tvojho príspevku mám pocit že si silná a hoci si smutná nie si zúfalá. Čo povedať na neho asi nič pekné. Chce slobodu a mysli si že bude šťastný. Nebude. Máme v rodine gamblera zarába veľmi pekne peniaze jeho kolegovia stavajú domy on nemá svoju rodinu a ani cent. Vek 40. Raz sa vyjadril že sa mu ani nechce žiť. Nevie sa z toho dostať. Ten tvoj možno nie je gambler ale chce zažiť dobrodružstvo a niečo kde sa netreba starať o druhých a dávať zo seba niečo. Pritom ak by to urobil a dal zo seba čosi pre vás tak sa mu to zakrátko mnohonásobne vráti. Jeho mama to vie a mohla by mu dohovoriť. Ale opatrne netlacit. Ty buď láskavá milá a dobrá. Pochopí že o čo prišiel. Ty sama si skvelá a uvedom si to. Miluj svoje deti aj jeho. Nesnaž sa ho vlastniť. Posielaj mu láskavé odkazy. A sebe tiež.

slovakboy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. júl 2021

@martinkatinka jeho výplata chodí na môj účet už som dostala príkaz aby som sa ani nedotkla

marysa21
12. júl 2021

Ak sa o teba a deti nezaujíma teraz v tehotenstve , už by som mu šancu na spoločný život nedala ani kvôli deťom a riešila by som si svoj život bez neho a hľadala si partnera , ktorý bude mať rád teba a aj tvoje deti a bude si vážiť váš rodinný život . Neboj chlapov je dosť a aj lepších , ako je ten tvoj .

autor
12. júl 2021

@marysa21 ja viem len ja sa a tým vnútorné neviem zmieriť :(

katka3466
12. júl 2021

napíš mi súkromnú správu, ak chceš, nevidím tvoj nick. a neboj zvládneš to.

marysa21
12. júl 2021

Všetko chce svoj čas a je veľká škoda ,že priateľ Vám pokazil najkrajšie obdobie života ,ktoré si bude raz v živote vyčítať ,ako sa zachoval.

elizabet173
13. júl 2021

Verim, ze to mas teraz tazke, ale myslim, ze bude lepsie pre vsetkych to s takym muzom ukoncit. Dostala si prikaz nedotknut sa jeho vyplaty? Aky zlaty. Na vyzivu a domacnost ti dava? Hrdina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre