Plač počas tehotenstva

3michaela23
22. apr 2020

Je tu niekto,kto pocas tehotenstva plakaval?

krisbar
22. apr 2020

dovod?

andrea_prestastna
22. apr 2020

@3michaela23 hormony alebo depresie?

stanka04
22. apr 2020

@3michaela23 ja placem do dnes, den pred menzesom😂
Pri akejkolvek krajsej reklame napr. V tehotenstve detto😁 hormony....

suet1994
22. apr 2020

takmer každý deň 😅raz to bolo z filmu, potom niečo ako depresia stále som sa ospravedlňovala synovi v bruchu ale nevedela som to nejako ovplyvniť, inokedy to bolo lebo som vyliala mlieko mimo pohára a na začiatku hlavne lebo som nemala varenú klobásu 😅😂

andrea_prestastna
22. apr 2020

@suet1994 hormony,,,, placem dodnes, rozbijem pohar, spalim rezne, umyjem okna su flakate.... Podla toho kedy mam kramy inak placem kazdy druhy den v duchu :(

suet1994
22. apr 2020

@andrea_prestastna ja tiež hlavne počas PMS mám chvíľky že sa rozplačem aj kvôli tomu, že mi napadne niečo z pred 20 rokov zo škôlky 😂 alebo sa rozplačem aj keď mi syn na niečo ukazuje, že chce a ja stále neviem čo lebo ešte nevie povedať 🤷🏽‍♀️😂

krimhilda
30. apr 2020

@3michaela23 ja som pochopila vdaka placu, ze sa “nieco” deje... a drzi ma to stale, verim, ze to prejde, lebo sa citim ako sialena, zo smiechu do placu a naopak 🤦🏼‍♀️

esther282
30. apr 2020

@3michaela23 ano, v 1.trimestri casto a twraz pride uzkost len tak a ked poplacem, uz je lepsie... Hormony

lenka2710
30. apr 2020

@3michaela23 aj ja som plakavala na začiatku, potom ma to ako tak prešlo a dnes mi umrel otec, takže od rána nevidím cez slzy na okolitý svet, ani vnucika sa nedožil 😭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre