Podľa doktorky čakám chlapca. Ja však cítim, že čakám dievčatko

krissstiina8
13. jan 2023

Dobrý deň
Doktorka nám dnes povedala že čakám chlapčeka , ale ja cítim že čakám dievčatko. Je to vôbec možné ? Alebo som si to len tak silno priala ? Nevadí mi čo bude , samozrejme hlavne aby bolo zdravé.
Len má zaujima ten pocit či už niektorá z vás mala a či sa to potvrdilo

trojnasobnamama
13. jan 2023

Ja som citila ze cakam chlapca a bolo to dievča😀

zafir01
13. jan 2023

@krissstiina8 pocit je o podvedomi ... ked tam dr videla chlapca , pravdepodobne to chlapec bude, a tvoj pocit, je len podvedome prianie .
pri prvom som mala pocit..... kupovala som veci a v 37 tt som sa dozvedela, ze moj pocit na chlapceka bol spravny .
pri dalsom som si dala v 10 tyzdni urobit genetiku a pocity som neriesila
pri tretom som mala pocit chlapca a v 14 tyzdni sa to potvrdilo
a pri stvrtom som mala pocit chlapca. a na genetike vyslo dievca . a teda sa dievca aj narodilo , ale do cca 4 mes som myslela, hoci, som uz vedela davno vysledok, ze to bude chlapec... potom sa mi uz len o dievcatku snivalo a nejako soms a preklopila na dievcatko .

kaktusik007
13. jan 2023

@krissstiina8 uplne presne viem co prezivas, mala som to takto dokonca 2x 🙂

maribell
13. jan 2023

Ja som mala to isté.. vlastne som nebola sklamaná z pohlavia ale zo svojej zlej intuície, že ma oklamala 😅

krissstiina8
autor
13. jan 2023

Ono ja doktorke veľmi neverím lebo pri prvom nám povedala dievča a bol chlapec a aj som mala pocit že bude chlapec :D možno preto sa teraz spolieham nato že sa zas doktorka mýli

mogaa
13. jan 2023

@krissstiina8 skôr sa pomýliš ty ak veríš svojim pocitom ako lekár čo vidí ultrazvuk....ono pipík pri bábätku v brušku zbadať nemusíš, resp.nevieš vyhodnotiť či ide o pipík, príp.bábo je zle otočené a nechce sa ukázať alebo robia ultrazvuk skoro keď vývoj stále prebieha a bábo je maličké.....zobrazovacia technika je aká je, takže lekár sa pomýliť môže...ale u teba ide čisto o pocit, ničím nepodložený, takže je to 50:50

ivik4
13. jan 2023

Tiez som myslela ze cakam dievca a mam chlapca

milagros77
13. jan 2023

Ja ťa úplne chápem, je to možné 🙂 Nechcela som vedieť čo to bude, jednoducho som to cítila a vedela že chlapec. Aj tak bolo. A pokiaľ bol v brušku tak sa mi o ňom aj snívalo, po našom dvore behal modrooky brckaty chlapček a presne taký aj bol 😁🥰 (Ja viem, niekto tomu nemusí veriť, ale toto sa mi ozaj stalo)

kaktusik007
13. jan 2023

@krissstiina8 pozri, napisem ti to rovno.. Ak ti doktor povie dievca - na 100% to iste nie je nikdy, lebo penis vie dorast.
Ale ak ti uz raz povie ze vidi chlapca -- tak to aj chlapec bude, penis sa nezvykne vstrebat 🙂

mimikarol
13. jan 2023

Ja som si myslela že čakám chlapca, aj sa mi o ňom snívalo a je to dievča 🥰

kikushaa
13. jan 2023

Ja som si myslela a citila ze cakam chlapca a bola to baba 😆

pbra40
13. jan 2023

Tak ono aj zalezi v ktorom tyzdni tehotenstva si. Cim nizsi tyzden, tym vacsia sanca, ze salekar pri sone myli

maminkadeticiek
13. jan 2023

V ktorom si tyzdni?

kittykat22
13. jan 2023

Bohuzial, po com zeny tuzia nema nic spolocne s tym, co sa narodi 😐 Dufam, ze sa doktora pomylila aj teraz a splni sa ti, co si prajes.

krissstiina8
autor
13. jan 2023
siska53
13. jan 2023

@krissstiina8 mne moje pocity vysli. Ale na 100% to budes vediet az po porode.
Ale mne zas tvrdil, ze dievcatko..az v 8m.sa ukazal pipik. Tak, ako som aj citila. A druhe som citila, ze dievcatko od zaciatku a tak aj bolo.

konikkon
13. jan 2023

@krissstiina8 ja sa vôbec čudujem, že si išla na sono a nedala si len na svoj pocit.

bluka2
13. jan 2023

Ja som pri prvom dieťati cítila chlapca - ups, sekla som sa a pri druhom tiež - a aj to bol. Takže môj pocit funguje na 50%, presne ako hodenie si mincou

sono2
13. jan 2023

@krissstiina8 tak, ak ti to povedala v 13tt ako to tu niektoré píšu tak to chápem ale od 22tt by už Dr fakt mohla vidieť a na morfologickom je to vždy potvrdene.

krissstiina8
autor
14. jan 2023

@konikkon tak sa ďalej čuduj uvidis ako dlho ti to vydrží , držím prsty 😅

krissstiina8
autor
14. jan 2023

Ďakujem všetkým za normálne odpovede 🙂

konikkon
14. jan 2023

@krissstiina8 mne to je v podstate jedno 😂😂😂 ale tebe nezávidím. To rozhodovanie, či dať na lekára alebo na pocit musí byť extremne náročné.

krissstiina8
autor
14. jan 2023

@konikkon Joj strašne náročné ani si nevieš predstaviť
(Odpovedať ti už nebudem , nabudúce si tie “super” názory nechaj pre seba , urobíš lepšie. Ale tak stále sa najde aspoň jeden človek s trápnym komentárom ako ty) ✋🏽😉

daniela2202
22. jan 2023

@krissstiina8 je to len tvoja sugescia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre