Poraďte meno pre chlapca hodiace sa k menu Riško

lenuska333
9. nov 2019

Ahoj potrebujem poradit nevieme vobec vybrat meno pre chlapceka ...mame uz Richarda no tomu druhemu nevieme ake.meno vybrat ak ma niekto dvoch chlapcekov a mate richarda ake ste davali druhe meno neake hodiace sa k Riškovi.Dakujem

maj98
9. nov 2019

Miško 😊

lula313
9. nov 2019

@lenuska333 v prvom tehu som mala vybraté mena Richard a Michal, takze suhlasim s
@maj98

siska53
9. nov 2019

@lenuska333 znama ma Richarda a Mareka. Ja by som.mozno dala druhemu meno Karol - kráľovské mena obe.

marci77
9. nov 2019

Risko a Misko sa pozdava aj mne
ale osobne sa mi viac pacia mena ako Martin, Matus, Marek....alebo dost chalanov v okoli sa vola Maxim, Adam, Markus, Oliver, Matej, Filip ...to letelo pred 7rokmi

sorciera24
9. nov 2019

nas starší je Richard a druhemu sme dali meno Adrián .....chceli sme , aby mali obaja v mene r a aby boli mena slovenske a zaroven pouzitelne v zahranici🙂

zuzka28022
9. nov 2019

My mame Thomas Michal Filip Juraj Karol

dzulli1980
9. nov 2019

Tadeáš 🙂

kacatko
9. nov 2019

My máme štyroch chalošov presne v poradí Dávid, Filip, Richard a Samuel. Možno sa veľmi k sebe nehodia ale nám sa páčia 🙂 Kamarátka má tiež prvého Richarda a druhého má Róberta.

kikanik
9. nov 2019

Podľa mňa sa súrodenecké mena nemusia k sebe hodiť 🤣. Veď súrodenci nechodia celý život všade všade spolu. Dôležité je aby sa hodilo meno k priezvisku.

shani1588
9. nov 2019

Richard a Juraj

ukulela
9. nov 2019

Mne sa napríklad nepáčia mená, ktoré sa rýmujú. Ako Riško Miško. myslím si, že by som mala problém pri oslovovaní. Ak by zor počuli, nevedeli by zareagovať na koho volám a tak. Páči sa mi ale myšlienka kráľovských mien. Richard, Peter, Henrich, Karol, Eduard .. ja by som ku richardovi úplne v pohode dala aj toho Petra.

mareka49
9. nov 2019

Matusko😊

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelok
9. nov 2019

Ja mam znamu, co ma Richarda a Roberta

2057
9. nov 2019

Mne sa veľmi páči meno Tobias,Tomáš😊

evkamotka
9. nov 2019

Ahoj ja mam doma chlapca Mareka, teraz cakam druheho chlapca a hladame meno foneticky aj "tematicky" ine. Pride nam to ako u pajov, aby sa volali chlapci nejakym sposobom podobne - ved nie su Pat a Mat. Jednak ked sa budu podobat, nech si ich ludia nemylia a... Za nas take traposenie.... Ten Marek sa nam osvedcil - medzinarodne, nie je dlhe, vhodne aj pre dospeleho. Teraz ked je maly, volame ho Memko ale aj proste Marek. Ale domace meno by ste si na to iste našli ;)

h2
9. nov 2019

@lenuska333 My máme Viliama. Tiež "kráľovské", aj medzinárodné. A keď sme sa raz so synom bavili o menách a pýtala som sa ho, či je spokojný s tým, aké meno sme mu dali, povedal, že je VEĽMI spokojný. 😊

ivanka12311
9. nov 2019

Matúš, Mário,Marko, Marcel... ja mám Matuška keby som mala znova ešte bábo chlapca bol by Mário alebo Marcel

gabriela303
9. nov 2019

Adam, Šimon, Patrik, Jakub, Daniel, Samko 😊

nikolieta9
9. nov 2019

@lenuska333 podla mna sa vobec nemusia hodit k sebe, daj ake sa ti paci 🙂 🙂 Nieco moderne.

beatinka
9. nov 2019

Mám bratov Richarda a Radovana. Vždy boli a aj sú Riško a Radko.

susin
10. nov 2019

Maroško 🤗

miadi
16. nov 2019

@h2 mne sa paci tvoje meno ako si raz pisala ako ho nemas rada odvtedy si ta pamatam a to si dost anonymny Nick 😄Teraz som si spomenula na jednu babu co mala to iste meno. Bola češka posobila dost chladne a namyslene ze to jej meno mi ani HP nepripomenulo,

miadi
16. nov 2019

@lenuska333 ked nie su dvojicky nemusi byt podobne alebo hodiace sa meno. Moze byt uplne ine. Hocijake ake sa vam pači. Hlavne nech ide s priezvyskom ako uz niekto pisal.

h_petra
16. nov 2019

@miadi a pri dvojickach musi byt podobne alebo hodiace sa meno? 😁😁😁

miadi
16. nov 2019

@h_petra nemusi byt 😁Ale ked su trebars siamske tak by mali byt,

h_petra
16. nov 2019

@miadi fuha, trosku cierny humor

miadi
16. nov 2019

@h_petra poznala som z videnia take uz starsie damy dvojicky vecne spolu chodili rovnako oblecene rovnako ostrihane proste jak jedna este sa drzali za ramena a kracali sinchronizovane 😆tak Dufam ze aj mena sa k sebe hodili ked boli ako jeden clovek

eriksonka1234
17. nov 2019

@lenuska333 známa ma Richarda a Roberta, kamoška ma Risko, Miško, a Radko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre