Priateľ odmieta sex, som v 12 tt

30. nov 2019

Ahojte, som v 12tt a už skoro mesiac priateľ so mnou nechce spávať. Stretli ste sa s tým? Čo za tým môže byť? Predtým nám to v posteli klapalo, aj prvé týždne bolo všetko fajn a zrazu sa zmenil... Iná žena v tom vraj nie je. Ja sa ale bojím nakoľko so mnou odmieta tráviť čas. :( poraďte čo mám robiť? Ja už som zúfalá, skúšala som všetko možné a nič. Aj keď už to vyzerá tak ze by z toho niečo mohlo byť tak nič. Skúšala som to aj rukou a odmietal.

janinah
30. nov 2019

Ak priateľ nepožiada svoju tehotnú priateľku o ruku,tak je to u mňa obyčajnú chruňo a o veľa veciach vo vzťahu to vypovedá.Ak navyše sa správa ako tvoj,tak v tomto inú ženu ja vidím...alebo iný vážny dôvod....nedoliezaj,nevypočúvavaj ho,ono sa to vykľude,o čo ide....

gabrielaaaa
30. nov 2019

@janinah to je nejaká novinka 🤣takze keď má môj nepožiadal o ruku je chruňo😂DD aj keby má požiadal princ na bielom koni poviem nie😄dobre no každý má iný názor 😀

c_est_la_vie
30. nov 2019

@janinah podla mna cista blbost co si napisala. Su chlapi co sa boja ze ublizia babatku, uplne podprahovo bloknu intimitu.

Ja ked som bola tehotna tak to tiez nechcel riskovat. Pokial chodi domov normalne, neschovava mobil, tak to nemusi nic znamenat.

PS: Prsten sa vyraba aj 5 tyzdnom, kludne ju poziadat moze- zalezi od ich preferencii, vobec to nie je tvoja starost.

Chruno je podla mna ten co stresuje tehotnu bez relevantnych informacii a dokazov.

gabrielaaaa
30. nov 2019

@c_est_la_vie asi tak😀😀😀ved ani môj moc nechce lebo mám rizikové a boji sa ale aj tak ho vždy presvedčím 😂😂😂❤️🥰🥰láska až za hrob😃 sme šťastní tak ako sme a nemusí má ani o ruku žiadať radšej poviem nie ako sa o rok rozvádzať 😏🤦‍♀️

lypka
30. nov 2019

Ja si hlavne myslím, že tá ruka nebola pochopená 😂😂😂 Ja si tiež myslím, že môže mať obavy o bábo, len nechápem prečo odmieta tú ruku. Uvidíš ako sa to časom vyvinie.

gabrielaaaa
30. nov 2019

@lypka ja som tu poslednú vetu úplne prehliadla😹

sapetka
30. nov 2019

@gabrielaaaa preco by svadba mala znamenat automatick rozvod o rok? Moze ta aj o rok opustit a bude po velkej laske az za hrob😊

natalindaaaaa
30. nov 2019

@lypka 😀 haha čakala som kým to niekto napise

janinah
30. nov 2019

@gabrielaaaa áno,u mňa to chruňo je,ak tebe stačí takto,tak nechsapáči.....a sú ženy,ktoré by rady to požiadanie o ruku zažili,ale akosi neprichádza,tak potom sa s tým zmieria a časom si nahovoria,však načo sobáš....

sapetka
30. nov 2019

Myslim ze autorku tu netrabi poziadanie o ruku🤦‍♀️🙈 len nechapem preco sa neporozpravate vy dvaja? A na rovinu co sa deje?? Ak nechce mat s tebou sex treba si to vydiskutovat ze preco, predpokladam ze ste dvaja dospeli ludia. Ale ak s tebou nechce travit cas ako pises tak je to kreten!ako dlhi ste spolu?

natalindaaaaa
30. nov 2019

@janinah a prosim ťa čo ta napadlo vytiahnut temu sobas v tejto diskusii?😀

pribinak
30. nov 2019

Odmieta s tebou sexovat ALEBO odmieta s tebou tráviť cas?

Lebo to su 2 dost rozdielne situácie

limetka69
30. nov 2019

vasinva diskusia o nepochopenej vete :D

tosomja
30. nov 2019

Ak odmieta sex, mozno sa boji, aby vam neublizil. Alebo mu vadi, ze sa menis 🙈 aj tam dolu.
No ak odmieta aj tvoju spolocnost, asi mu vadi nieco ine.

gabrielaaaa
30. nov 2019

@janinah áno ved píšem svadba je krásna ale ja osobne by som to nechcela ja sa toho bojím

gabrielaaaa
30. nov 2019

@sapetka no vieš to sú novodobé manželstva 😂😂😂že im to dlho nevideli radšej sa rozídeme takto ako cez súd a čo ja viem čo este🙂

sapetka
30. nov 2019

@gabrielaaaa to je len o tom s cim do vzathu ides😊ale ano s takymto pristupom asi radsej ostat frei✌️

adrestia
30. nov 2019

Ja som počas tehotenstva na odporúčanie lekára s partnerom pohlavný styk nemala. Na náš vzťah to nemalo žiadny negatívny vplyv. Chápail sme, že v záujme dieťatka sa musíme načas krotiť. Ale dokázali sme si poradiť aj inak... 😝

gabrielaaaa
30. nov 2019

@sapetka ja vzťah mama a som šťastná ale do svadby sa nehrniem a už len preto že z mojej rodiny by tam nebol nikdo 😬

juhseverzapad
30. nov 2019

@janinah Ale autorka nepísala o požiadanie o ruku, ale fajčiť vtáka !!!!!!

0silvia0
30. nov 2019

@juhseverzapad tusim si to aj ty zle pochopila🤣

gabrielaaaa
30. nov 2019

@juhseverzapad 🤣🤣🤣😂😂🤣🤣🤣

natalindaaaaa
30. nov 2019

@0silvia0 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

evkao
30. nov 2019

Prave som sa dozvedela, co vsetko moze znamenat "skusala som to aj rukou" 😀 od poziadania o ruku az po to, ze niektori maju ruky aj v ustach 🤣🤣

majamat
30. nov 2019

@evkao 😀 😀 😀

fridi96
30. nov 2019

@janinah aj my mame dcérku a nepožiadal ma ešte o ruku nie preto by ma mal že mame spolu decko to dôvod podľa mna nie je...sme šťastný a raz príde aj na to čas...a neviem my sme tiež veľakrát nemali keď som bola tehotná a nemal inú ženu len proste bál sa že nám ublíži...takze keď len sex nechce tak môže byt že preto ale keď nechce stebou stráviť čas tak tam bude niečo iné 🙂

janinah
30. nov 2019

Ale sta sa chytili poniektoré tej mojej vety o nepožiadaní o ruku /pričom to bola len malá časť mojej celej odpovede/..žeby trafené husi zagágali?😉
nevadí,neriešim,autorka snáď zistí aj sama načom je.....

c_est_la_vie
30. nov 2019

@janinah opat vedla. Ja som vydata, svadba pred detmi a kupou domu.

Ale ak by sme nemali dobre prace, tak by som si trikrat premyslela ci budem mat radsej zaklad na hypoteku a potom dieta alebo party pre kamosov za 10 000.

Vacsina ludi ma dieta medzi 25-30 rokov a vtedy tie desattisice nevyhadzuju z okna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre