Som tehotná a nechcem druhé dieťa

lesankavh
6. máj 2021

Ahojte mám 30 rokov 2 ročnú dcérku a som v 9 týždni. Problém mám taký,že sa s tým neviem vyrovnať.
Od kedy som sa to dozvedela (mesiac),každý deň plačem.
Stratila som radosť zo života,nežijem len prežívam.
Najradšej by som bola celý deň v posteli 😓
Nevenujem sa dcérke ani priateľovi,všetko si to uvedomujem ale neviem to zmeniť .
Cítim veľkú úzkosť,vnútorne som zomrela ...
Priateľ to už so mnou nezvláda,chce odísť aj s dcérkou na pár dni k mame ,lenže ja sa tejto depresie neviem zbaviť.
Neviem čo mám robiť 😓
Psychológ teraz nemá voľný termín až v lete.
Ako sa tešiť z bábätka ? a neničiť si rodinu ?

renata1405
8. máj 2021

@akbara77 facku si daj ty za ten dlhy nezmyselny roman co si tu napisala co nema ani hlavu ani patu.V nazve temy je jasne napisane NECHCEM druhe dieta a potom zrazu autorka zmeni temu ze sa boji porodu a to som si precitala az daleko za mojim prispevkom takze ta poprosim aby si si dala pohov a neotravuj ked som sa nepytala na tvoj nazor.

akbara77
8. máj 2021

@renata1405 čítaj s porozumením

susedka
8. máj 2021

@lesankavh prvy krok je super ze si to uvedomujes ze to nie je ok ....len ak jeden psychológ nema volny termin obvolavala by som vsetkych v mojom okoli , pretoze toto sama asi len tak lahko nedas... neuspokojila by som sa s tym ze psycholog ma voľný ternin az v lete. To je dlhá doba.... obvolaj si vsetkych v okoli podla mna bude mat niekto termin skor ako v lete ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre