• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenstvo a hormonálne zmeny. Aj vy ste akési ochlpenejšie?

27. júna 2008 
baby, stalo sa vam v tehu, ze ste nasledkom hormonalnych zmien zistili, ze ste akesi ochlpenejsie? :astonished:
ja som totiz spozorovala, ze mi vyrastli chlpky na bruchu, okolo pupku, co ma teda vobec netesi, vzhladom na to, ze som tmavy typ a vyzera to otrasne.
nikde inde ziadna zmena, vsetko v ramci normalu, ale toto ma teda nastvalo.
ja nechcem byt opicka :frowning2: :grinning:
25. jún 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...To mi teda povídej :unamused: Já je mám taky a samozřejmě příroda mi nadělila tmavý vlasy takže i chloupky.Doktor mi říkal,že se to stává...Tak si je trhám pinzetou i když to štípe :grinning: :grinning: Doufám,že je to jen přechodné :frowning2:
25. jún 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj ja pevne verim, ze je to prechodne, sakris :grinning:
rozmyslala som, ako si ich odstranit, len depilacnym kremom nechcem, predsa len je to brucho, zosvetlovacim detto, sama chemia. takze asi pinzeta, mas pravdu :confounded:
25. jún 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No můžem jen doufat že to zmizí s mimi:slight_smile: Pak už bysme byli odkázaný na pinzetu a upřímně představa je to strašná :unamused: :unamused:
25. jún 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to snad nie, ja som tiez tmava a uz i tak som opicie mlada. nechcem este viac. to uz co by bolo? :slight_smile:)
26. jún 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pouzivam i na brucho depilator...co uz narobim... :sweat_smile:
26. jún 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuha, takze vidim, ze nie som nejaka geneticka porucha prirody :grinning: a sme v tom viacere.
dnes som vytiahla pinzetu a hned sa citim lepsie :slight_smile:
26. jún 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já taky chlupatím :grinning: , ale já sama o sobě moc chlupů teda nemám, na nohách mám tmavý ale to je v poho - to vezme strojek a jinak mám jen světlounký a při prvním těhu jsem to měla taky tak a asi to pak nějak "opadalo" :grinning: :grinning: protoože pak už jsem to nepozorovala :grinning:
26. jún 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, ze niesom sama :grinning:
ja si tiez obzeram brucho ze ake ho mam chlpate :frowning2:
dufam, ze to odide po porode
27. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok