• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
ja nemam asi vobec :slight_smile: a ako si jej povedala?
20. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chichiii baby, mozem sa sem pridat? Kolko mate vlastne rokov? Vlastne sem naptrim, mam uz 27, ale som ako vy, pojasena jak pubertacka :grinning: Nasi to tiez este nevedia, zatial byvam s nimi. A najskor to oznamim buduci tyzden cez sms, ked budem u priatela a dostatocne daleko. Co ale bude ked sa vratim domov, tak to netusim :grinning: Na take nieco rodicia nie su pripraveni nikdy. A byvanie vlastne tiez nemame, neviem ako vy, ale vidim to na podnajom.
20. mar 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budu, ani sa nepytaj kolko mame :sweat_smile: cez sms by som to nerobila :confounded:
20. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara prvykrat alebo druhy krat?..
prvy krat uz ani nepametam to som bola v strese neskutocnom..a teraz druhykrat jej to omylom povedala sestricka mojho gynekologa(kedze su kamaratky)..ale mamka tomu nechce verit..

buducamama.. 27 rokov? a co najdalej od rodicov ked to povieS? coho sa bojis? ved mas dost rokov:slight_smile:
20. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som zvedava, ved povedz, co je na tom. Aj kamoska mi povedala, ze cez sms je to blbe, myslis ze telefonicky moze byt? :sweat_smile:
20. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prvykrat :slight_smile: nnno aj ja budem...ale pre babo vsetko, co uz :sweat_smile:
buduca mama a priatel ma kolko rokov?..a my sme tu skoro o 10rokov mladsie:grinning:
jankaat. - vzhladom na nasu financnu situaciu sa asi tazko potesia :frowning2:
Priatel ma 29. A tvoj kolko?
20. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buducamama neboj peniaze sa nejako vyriesiea:slight_smile: my to nemame tiez o nic lepsie..
a moj ma 21..
20. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM ja mam 16...nemas sa coho bat- narozdiel odo mna
20. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam 17, takze mozes byt rada, ze mas o 10 viac :grinning:
A s rodicmi ste sa o babu nikdy nerozpravali? S mamou, alebo tak? :slight_smile:
20. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara39-drzim palceky s oznamovanim :wink:
jankaat.-tomu verim aj ja, dlhy su strasna vec.
20. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie-ja som sa s nasimi o detoch nebavila, zas ked sa mam priznat, celkovo som nejak detmi nadsena nebola, ale tak vlastne su vlastne :grinning: Nad kocikmi som sa rozplyvala len ako mala.
20. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: a babo bolo planovane?
20. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja detmi nadsena nie som :grinning: vzdy som mala rada len cudzie - pohrat sa s nimi a potom rychlo domov :grinning:
Ale teraz to je uplne ine
buducamama a v ktorom si tt?
20. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som vas opak, ja chcem babo uz dlho :slight_smile: akurat som sa jej to chcela spytat natalie :wink:
20. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara prepac, predbehla som ta :grinning:
20. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babo bolo planovane, ale okamzity vysledok som teda vazne necakala :grinning: Jedna znama ma 33 a velmi dlho sa im nedari, tak som cakala, ze ked tak o pol roka o rok. Nejako ma to zaskocilo a cumela som na test ako puk. Ale priznam sa, ze aj trochu lutujem co sme vyviedli v nasej situacii :confounded:
20. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budete to male milovat nadovsetko? Budete! Tak nic okolo toho neries :wink:
20. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalie-si ma velmi povzbudila, dakujem naozaj velmi moc. Ja si tiez vravim, ze to nejako zvladneme, pretlcieme sa. Su na svete aj ludia v ovela horsich situaciach a vychovavaju deti, nase tiez nemusi mat znackove veci.
20. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie odpustam ti :slight_smile:
BM vsak sa neboj...co mam povedat ja? vezmi si to tak ked nic nepomoze...
20. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babo urcite nelutuj
20. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su deti, ktore maju vsetko materialne na svete, ale poroznost a lasku rodicov nikdy nedostanu. Vase bude vyrastat v milujucej rodine a popri tom si ani nevsimne, ze ma nohavice za 10eur a nie za 100 :wink: Ak budu tvoji rodicia nico namietat a vyhovarat sa na zle zabezpecenie, povedz im to, a urcite si rychlo uvedomia pravdu :slight_smile: Drzim palce!
20. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, si zlata :slight_smile: Ja ti straasne budem drzat palceky aby si to zvladla. A kde budete byvat vy? U vasich?
20. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, esteze vas mam. DAKUJEM! Inak, mam 27, ale vyzeram na 20 :grinning: A tusim aj tak niekedy uvazujem. Co uz, dospievanie je tazka vec :grinning:
20. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej....spominam,ked som otehotnela mala som 19...nebolo to az tak malo,ale ani dost...nasi to trosku tazsie znasali,ale po case sa s tym vyrovnali...nemali na vyber...moj teraz manzel je o 4 roky starsi...akurat koncil VS a tak sme sa vzali,nastastie sa mu podarilo hned sa aj zamestnat...teraz ma nasa bambulka 1 a pol roka a planujeme surodenca,nech nieje sama:slight_smile: ja len tolko som chcela,ze skutocne nezalezi na tom,kolko mate rokov,ale ze tomu malinkemu clovieciku date vsetko co mate a ze ho budete lubit...je to skutocne uzasny pocit...drzim palce...:slight_smile:ja som si tym vsetkym tiez presla a mozno raz som mala taku chvilku,ze som lutovala,ale to som bola este tehotna,ale preslo to...a teraz by som za nic na svete nemenila:slight_smile:
20. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BM nemas za co- ale viem je to velka podpora, ja som stastna ze som to tu objavila lebo na nete boli hnusne nazory a mala som z toho riadne depky, kym som neprisla sem...no ja sa zas citim na viac hlavne v skole, to mi pripadaju vsetci ako decka :sweat_smile:
misha urcite im dame vsetko :slight_smile: tak nech sa vam co najskor podari dalsie :wink: drzim palce
20. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si inak vsimla, BM dakujem aj ja tebe drzim :dizzy_face: to este neviem, chcela by som ale uvidime ako to bude... ale babo si urcite nedam ani za svet :slight_smile:
20. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, aj ja som na nete zazila negativne nazory, ale zivot je proste taky....Drz sa :wink: Idem si uz laahnut, som nejaka unavena. papapa
20. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok