• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
tak drzim palce :dizzy_face: a manzel? je doma? ci ti neskoci...alebo si kup zajtra, ale aby si sa nemusela stresovat :wink:
22. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim priatrl asi kupi vecer
22. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj priatel, ja som si to zle precitala, prepac :slight_smile: tak nech kupi a potom sa hned ozvi :wink:
22. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu a ako dlho ti ms mešká? Nemohla si zvracať z jedla? A sex ti určite nezastaví ms :slight_smile:
Priateľ nech ti večer kúpi testy (aspoň 3) ale urob si ich ráno, vtedy máš najsilnejšie hormóny :slight_smile:
Držím palce, aby si bola tehu :wink:
22. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska ahoj, ze sa ty aj ukazes :dizzy_face: co nove? :dizzy_face: ale az 3 netreba, to iba ak by si neverila lulu :wink: ja som si tiez robila 3
22. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska:slight_smile: dlho si tu nebola ako sa mas?:slight_smile:
22. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som si robila tri, preto hovorím podľa seba :grinning:

Dlho som tu nebola, lebo nejako sa nám to všetko nakopilo, a popravde - mala som nejaké komplikácie, kvôli ktorým som bola 1deň v nemocnici na pozorovanie. Teraz je už všetko viac-menej v poriadku (klop, klop), tak dúfam, že to tak už aj zostane. :slight_smile:
Už len necelé dva mesiace ma delia od toho dňa D :grinning:
22. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je asi tak akurat :wink: a co ti bolo? :frowning2: tak super ze je uz dobre...jeeej keby aj mna len dva mesiace... :slight_smile:
22. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala som falošné kontrakcie, tak ma hneď odviezli do nemocnice a lekár sa bál, aby sa niečo nestalo, tak si ma nechal na deň na pozorovanie.
22. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano meska mi uz od piatka
22. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha...tak si davaj pozor
22. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu to moze byt aj stres ale skor by som to pripisala babu :wink: a niesi unavena? alebo necitis sa nejak inak?
22. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je mi tak divne mam koby hrcu v krku a som aj unavemna troika stale mm pocit ze itim akoby mi treba cikat a a ako keby som malla teplotu ale nemam
22. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis moja :dizzy_face: tak je velka pravdepodobnost :dizzy_face: ja by som si uz veru bola ista... :sweat_smile: mne bolo tiez tak
22. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufsam ze mas pravdu
22. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dufam. a potom sa ozvi ked zistis :wink: dufam ze budu dve ciarky
22. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite dam vediet teraz som si merala teplotu a nemam
22. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dooobre, mne bolo tiez tak ako pred chorobou a hlavne som bola strasne unavena
22. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja sa bojim ci to nebude tym ze beriem dva tyzdne antibiotikaa preta sa bojim
22. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha moze byt...ale...no uvidis, neviem ci ti pre antibiotika moze meskat...len dufam ze ak si ze je babo v poriadku ked beries lieky...urob test a uvidis :wink:
22. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved toho sabojim beriem antib koli nejakym uri obycilom co mi zistila gynek ale e to nevadi snazit sa o babo mozme mi povedala
22. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked to nevadi je to v pohode :dizzy_face: drzim ti velmi palce :wink:
22. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad idem si pospat som unavena pa zatial
22. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu urob si ráno test, ak bude pozitívny, tak rýchlo k lekárovi. Keď si brala antibiotiká a vie o tom, nič sa nestane, neboj :wink:
22. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska podla mna si moze aj vecer ak je citlivy...
22. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby j a neviem ja sa bojim uz som si aj teraz poplakala.bojim sa chcem babatko bojim sa ze test bude negativny aja budem mat nieco vaznejsie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj sa...za chvilu budes vediet :slight_smile:
22. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu..ahoj..ja si tiez myslimt ehu..som ti to aj pisalal v IP..:slight_smile:sprav si test a bdues na jasnom..aj ked som boal prvy krat tehu...tak ja som tiez spinila.. :slight_smile: :slight_smile: mozno budes prijemne prekvapenaa,...:slight_smile:drzim ti moja palce moc moc moc..:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu tak ti drzim palce...nerobila si ho este?
baby ja som v totalnom haji :cry:
22. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
uz vas chvilu citam, ale az teraz som si nasla cas napisat.
mam skoro 22 a skoro rocnu dceru. ked som otehu tak sa cele moje okolie cudovalo, ze preco chcem tak skoro dieta, ze som este mlada, ze si mam uzivat a az okolo 30-tky mat dieta. uz som si par krat dokonca vypocula nazor, ze "dieta vychovava dieta" a to len preto, ze niektore mamicky nesuhlasia s tym, ako vychovavam moju dceru (je hrozne hyperaktivna, tak obcas musim zvysit hlas). v minulosti bolo uplne normalne, ked mala 20rocna dieta, dnes je to vsak uplne nenormalne (aspon podla mienky ostatnych), nikdy som sa neriadila trendami, takze ani v materstve nie som trendy, ale zili mi to netrha.
samozrejme, kedy som nemala idealne podmienky na dieta, urcite by som to neriesila.
osobne si myslim, ze ked ma dieta mladu maminu, tak je to lespie - mam s nou ovela viac trpezlivosti, stacim za nou behat, cely den okolo nej behat, nemam nervy z toho, ze nestiham kozmetiku, kadernicku atd. ako trendy 30-rocne maminky.
22. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok