• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
sisi ...pobolievat ta moze aj keby si bola tehotna :slight_smile: mamina kolegyna si tak myslela ze boli ju tak dostane dostane a neprisla a ani nepride lebo je tehotna :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tusila som to :slight_smile: ani neviem ako ale vedela som to tak sme s priatelom spravili ale druha bola dost slaba. priznaky som este nemala. sisi ano moze, ale radsej bud pripravena. uvidime aj ja som na vas zvedava :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tara....neboj ja som pripravena, bud pride alebo nepridev sobotu vam dam vediet co a ako :wink:
31. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisi dobre budem cakat :slight_smile: ja som si raz bola ista ze som tehotna no a ked prislo tak som z toho mala dost... :pensive: ale uz babo rastie, aj zle mi porobi sem tam takze je to dobre :slight_smile: drzim palce moja
31. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zena to vie vycit :slight_smile: ani ta brusko nepobolievalo??mne chodi ms vacsinou skor takze teoreticky by som ju mala dostat aj dnes..no som zvedava ako sa so mnou tento mesiac priroda pohra :D:D
31. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tara. dakujem si zlata :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojtee :grinning:

Ako sa mate baby? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja sa veziem vo vlaku momentalne, onedlho dorazim domov, polovicu cesty mam za sebou :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kormelia jaké léky máš?
já jsem vtěhotenství měla macmiror, a ještě 3 antibiotika, měla jsem zánět ledvin a tak se snažili léčit, ale na malou to dopad nemělo :wink:
31. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj natalia :slight_smile: ako sa cestuje ? :grinning: konecne po skole hejze :slight_smile: aky si mala den?
31. mar 2010 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kormelia ahooj :slight_smile: Dobre sa cestuje :grinning: Surfujem na nete, a ako som vas citala, tak som sa tak nepritomne usmievala a starsi pan sediaci oproti, na mna tak divne zazeral :grinning:
31. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wacinka..presne ten macmiror aj Ketonal...rozhodla som sa ze ich nakoniec teraz nezacnem brat lebo aj tak maju prist este vysledky lebo mi aj vyter brala a menstruaciu mam dostat uz v sobotu tak by mi asi dovtedy ani tabletky nezaucinkovali..
31. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
natalia zazeral hej :D starsi ludia take nechapu ako usmievanie na pc a tak :D a ake mas pocasie vo vlaku?:D
31. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oprsane okna mam :grinning: Asi tak ako na väcsine uzemia Slovenska :grinning:
Ale som rada, ze uz mam konecne skolu za sebou, uz si len uzivam pohodu :sunglasses:
31. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caaute baby mozem sa k vam pridat? :slight_smile: doma sa flakam ani von sa neda iist. Nejakee nastrocne tehotne? ... Ja uz mam sice "po" ...prinieslo mi pred dvoma rokmi dcerku no a mam 19 takze asi tak :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bashenka ahoj :slight_smile: Jedna baba odtial - kattka08 je na tom presne rovnako :wink: Tiez ma 19 a 2rocnu dcerku :slight_smile:
Inak to pocasie stve aj mna :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No idem kuknut ci nahodou nepoznam :slight_smile:
31. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha... no keby som to vedela .. :slight_smile: neviem to najst a odkial je? Lebo ja si tu pripadam asi jedina mlada mama a uz mi to dost prekaza :slight_smile: som z petrzalky
31. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Z Bratislavy je - Raca.

No tak tie pohlady, ze mam 17 a som tehotna... :confounded: Mam pocit, ze ludia nevedia nic ine, len odsudzovat nieco, co sa aj minimalne vymyka normalnu :rolling_eyes: Ale ved ty to urcite poznas tiez :grinning:

Ake si mala tehotenstvo a porod?
31. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj tak z race ked je tak to tazko budem poznat nech sa prestahuje do petrzky :D .. tehotenstvo som mala po fyzickej stranke uplne super to mozem byt Bohu stastna aj druhe chcem mat take :slight_smile: ziadne bolesti ani vracanie ani nevolnost proste ako keby som ani nebola tehotna...ale po tej psychickej stranke troska horsie... lebo som si musela uvedomit ze vlastne cakam babo a nebude to lahke.. a este sa na nas TATO vykaslal a odstahoval sa mimo krajinu ...dobre ze? :slight_smile: ale uz je setko v pohode a porod bol uzasny :P
31. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ty mas babo? alebo cakas? A tie pohlady tak to je cista katastrofa tiez niektori ludia by si mohli vstupit do svedomia akoze nie kazdy to robi ale na niektorych ludoch to vidis ze co si o tebe myslia :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to si bola stastna zena :grinning:
Takze zijes s malou sama? :slight_smile: Pozerala som si tvoj fotoblog, malicka ma prekrasne oci :dizzy_face:
Chcela by si aj druhe babo?
A nebolo ti ani zo zaciatku zle? Lebo mne dost, aj teraz mi este obcas je a dost ma bolieva brucho :unamused: Chodim casto na kontroly :confounded:
31. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cakam babo, koncim 16.tt :slight_smile:
Pohlady, ked som to povedala v skole riaditelovi a triednej, boli neskutocne. Ziadna opora, len ciste pohrdanie, odsudozvanie, ohovaranie :unamused: A doma podobne...
31. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mam teraz priatela chvalabohu uzastneho budeme teraz spolu 11mesiacov a vo vsetkom mi pomaha takze az take samy niesme. Dakujem za kompliment ja milujem jej oci :slight_smile: A zo zaciatku mi nebolo vobec zle az som si pripadala cudna...ci som vobec tehotna :slight_smile: ale mavala som zrana take tocaaky hlavy ze sa mi chcelo aj odpadnut niekedy ale nikdy som neodpadla, hlavne ked som cestovala do skoly autobusom v preplnenom a nikdo mi neuvolnil miesto tak vtedy :slight_smile: A druhe chcem urcite ... a ako ta bolieva brucho v ktorom si mesiaci? To cakas prve ze? to si musis asi vytrpiet :( a nebojis sa porodu? Lebo ja som z neho mala kazdodenny stres
31. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj a kedy mas termin? Kolko mas vlastne rokov? :slight_smile: Mne v skole naslubovali jak ju budu chodit kocikovat a kazdy den budu u mna jak pre nu maju nakupene vecicky :slight_smile: haha a nic z toho nikdy nikto neprisiel ani pozret sa... svine :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem ci porodu, to mi zatial nejako nedochadza :grinning: Ale strasne sa bojim, ze sa nebudem vediet o mimco postarat. Ze sa teraz, ked som tehu, o seba zle staram alebo nieco robim inak a drobcovi to ublizi :unamused:
A mrzi ma, ze sa nemam nakoho obratit, ked chcem nieco vediet. (Je mi jasne, ze konik je na to, ale ziveho cloveka nanahradi, hlavne ked potrebujem nieco narychlo :confounded: )
31. mar 2010 o 17:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam v skole fajn spoluziakov, ale ti to este nevedia :grinning: A spolubyvajuce na intraku si zo mna srandu robia (v dobrom) :grinning:
Mam 17rokov a termin v septembri - 16teho :dizzy_face:
31. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kolko mas rokov? Odkial si? Nemas sa coho bat... a uz vobec nie ked si este tehotna nemas co pokazit :slight_smile: jemu je v brusku dobre :slight_smile: to si este uzivaj nic nerobenie vsetko pride az ked sa narodi :slight_smile: ja som nemala na nic cas, mamina ti bude pomahat? A priatel?
31. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U mna je to trosku tazsie :grinning: Uz som to sice predtym pisala. Priatel zdrhol (zlakol sa, bastard :rolling_eyes: ) a "maminka" ma vyhodila z domu.
Tebe zo zaciatku pomahala tvoja rodina?? Ako to prijali, ked si bola taka mlada?
31. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A este to na tebe nieje vidno ked to nevedia? Ja som mala len 16 ked som otehotnela :slight_smile:
31. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A kde teraz vlastne si ked ta vyhodila? Mne mama pomahala ... no to je bastard ja som tiez takeho mala a este mi povedal ze je neplodny :slight_smile: urobi mi decko a povie ze je neplodny... blbec.. No zozaciatku bolli vsetci v soku ale tak potom prijali situaciu sak co mali robit :(
31. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok