• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
lia za chvilu budes chytat svoje. mozno ti tam uz krpcek byva :slight_smile: zatial nad tym nerozmyslaj, ak je tak je :wink: to sa vydavala takto pred porodom? wow
21. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, dosla som sa sem pochvalit, som tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Zatial som vie len priatel, rodicia ma prizabiju :grinning:
21. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no dufajme:slight_smile:kiezby si mala moja pravdu...snazim sa nato nemysliet..a jj zvladla to ukazkovo :wink: :wink: a uz sa tesim na toho krpca..ekd ich pojdeme kuk donemocnice :wink: :wink: :wink:
21. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katkaa....gratulujem t :slight_smile: a v kolkom si tt? :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
21. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemam nikoho takeho v okoli s bruskom :slight_smile: iba triednu :slight_smile:
katka to vazne? :dizzy_face:
21. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia dakujeeem :dizzy_face: No podla mojich vypoctov by to mal byt ten 6.tt :dizzy_face:
21. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co si si robila testik??ci mas nejake priznaky??:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len rodicom som slubila, ze dalsie bude az po vyske, ale nejako to nevyslo :grinning: Teraz maturujem a potom som mala nastupit na vysku, tak si to asi zmenim na externe studium :dizzy_face:
21. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka az teraz maturujes? ved na vysku nemusis ist hned, uzi si babo druhe :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robila som si tri testy pred 2 dnami a mala som // a dnes som si robila dalsie 3 testy a znova som mala //
Testy som si robila, lebo mi 2 tyzdne meskala ms (predtym som mala na den presne) a mala som rovnake priznaky, ako ked som bola tehotna s Mel :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej Katka, gratulujem.. :grinning: :grinning: ..no, ved si pisala, ze o ake 3 roky, nie??? :grinning: :grinning: aaale..kaslat na plany..ako sa hovori: Clovek mieni, pan Boh meni..hihi..
21. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka tak gratulujem :dizzy_face:
baby ja sa pomaly poberiem a neviem kedy zas dobehnem...tak sa drzte
21. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne ty sa drz..a setri sa...papa :grinning:
21. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to tak aj urobim, ze aspon na 2 roky skolu vynecham, ale to sa este uvidi :wink: Zatial si len budem uzivat tehu (to prve bolo kvoli nizkemu veku a skole trosku stresove) :grinning:
21. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss ano budem sa snazit a verim ze najhorsie je uz za mnou... :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne..a to je dobre, ze to je teraz..budu mat aspon taky akuratny vekovy odstup.. :grinning: ..a mala uz je velka, tak si mozes uzivat.. :grinning: :grinning: ..ja sa tak tesim s kazdou novou tehulkou.... :grinning: :grinning: akokeby som bola aj ja tehotna.. :grinning: :grinning:
A co ty Lia??mas nejake nove pocity??Zeby sa predsa zadarilo?? :grinning:
21. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...moja..no tak dufam z ano..ze sa zadariloo.. :slight_smile: :slight_smile: ale moc aj tak tomu enverim...pocity by aj boli:Dlen ci su to tehotenske :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim paste a klopkam, nech to nezakrikneme.. :grinning:
21. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.,..msusi drzat ich ale moocc silno :slight_smile: :slight_smile: hmm prsia ma bolia uz od kramov...a vcera som dostalalstrasnu chut na kyslee :wink: :wink:
21. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snaaad..drzim, drzim..aj na nohach.. :grinning: :grinning: ..ja som nemala ziadne priznaky..len mi meskali kramy a zacala som byt strasne unavena..a az neskor som zacala mat chute a nevolnosti.. :grinning:
21. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze potom asi z toho nic nebude...to asi z toho z mi preskakuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nemusi byt tvoj pripad...kazda to ma inak...
21. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak neverim ze by to mohlo byt tehu... :wink:
21. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy je lepsie nesnazit sa a neverit a vtedy to pride..ked to najmenej cakas.. :sunglasses: :sunglasses:
21. apr 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to necakane bolo aj po prvy krat... :wink:
21. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis... :grinning: :grinning: to pride..
21. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ..mohlo by to prist uz teraz..encham sa prekvapit.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne..netreba to silit..stale sa kontrolovat a nechat tomu volny priebeh..a papas aj nejake vitaminky??
21. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som netreba sa stale kontrolovat.. :grinning: :grinning: ..uz pisem jak debil.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm nie ..nepapam nic..ekdze este sa nesnazime otehottniet...akurat tak duphastonD:aj ekd ot vitamin nie je:D
21. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok