Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
22. apr 2010

Ved ja na nich aj kaslem, len bez ich prachov ide vsetko tazsie 😒

mon777
22. apr 2010

Ani sa nečudujem. Sama neviem, čo by som robila, keby som teraz tehu. Ešte mám na to čas 🙂 ................. taký rôčik, dva, tri 😀 😀 Ale tak podpora rodičov (hlavne matky) by mala byť podľa mňa vždy.

natalie_tmk
22. apr 2010

Mala by byt 😒 Preto sa zaprisahavam, ze budem robit vsetko preto, aby som nebola ako moja matka 🙄
A veru, mas cas, dovtedy mozes prist strazit moje 😀

mon777
22. apr 2010

Ja by som aj 🙂 A mile rada 😉 Len si ďaleko 🙂

eveluska
22. apr 2010

natalie - myslim, ze penize by ti ty neziskovky nedaly, to dava socialka apod., ale naopak treba kocarek a obleceni na mimi si myslim, ze by ti dat mohli... to je jedno, ze mozna pujdes k babicce, ona neni tvuj opatrovnik a ty sama nemas nic a jsi v hmotny nouzi (nebo tak nejak jsou ty pravnicky terminy 🙂 ). At uz jsou motivy tvoji babicky jakykoli, bude to asi lepsi nez nic - aspon budete mit s drobeckem kde bydlet a co jist .... a ona treba roztaje a bude pravnouce milovat 🙂 Zkus se podivat na internetu - nevim, co je na Slovensku, ale v Cechach myslim pomaha cerveny kriz, nadace nase dite, ted jsem nasla nadaci Zrni - zrovna tam povezeme do jednoho centra pro maminky v nouzi obleceni, ... na slovensku to bude urcite podobny. A co alimenty od ex? Vim, ze se choval hrozne a mimi zapira a kdesi-cosi, ale jako otce bych ho u porodu uvedla - dite ti nevezmou, ale bude muset aspon neco malo platit, v tvoji situaci kazda koruna dobra 🙂 .... drz se a odpocivej 🙂

mon777
22. apr 2010

http://www.domov.estranky.sk/clanky/domovy-pre-...

Natali, skús si pozrieť túto stránku. Aspoň tak informačne, aby si vedela, kde čo zhruba je. Možno ti to pomôže, možno nie.

misss
22. apr 2010

Ahojte.. 😀

Natalie, ležiš na Materno-fetalnom?? To nevadi, ze este necitis babatko..to pride...niektore su lenivejsie...a este nevies, co to bude,???

mon777
22. apr 2010

Ahoj misss 🙂

misss
22. apr 2010

Ahooj..aspon niekto je tu.. 😀 😀

mon777
22. apr 2010

Hej, hej 😀 Neviem sa donútiť učiť, tak trčím na nete 😒

misss
22. apr 2010

To poznam. 😀 😀 ..ani mne sa nikdy nechcelo..a co mas take zaujimave na ucenie??? 😝

mon777
22. apr 2010

Keby to bolo zaujímavé, tak sa to učím 😀 Ale inak biolu, chémiu a informu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mon777
22. apr 2010

Idem ja OFF, tak sa maj misss. Ahoj 🙂

natalie_tmk
22. apr 2010

misss - ano, presne tam, ale ja to neviem ani vyslovit 😀

eveluska - tiez som si prezerala tie stranky, a oni poskytuju aj materialnu pomoc? Ja som myslela, ze len ubytovanie... Neskor tam skusim napisat a opytat sa 🙂 Od ex by som aj nieco chcela, ale... minule ked som bola za jeho mamou (ktora o babu nevedela), tak sa mi vyhrazal, ze ked ho este raz kontaktujem, tak ma zabije 😒 Nemam si to vsimat? Myslis, ze to povedal len ako vyhrazku? ☹

misss
22. apr 2010

JA som tam tiez lezala v 36 týzdni..stale je to na tej +1??ved este chvilu vydrzis a pojdes odtial prec..hlavne, nech ste v poriadku...ja som to tam tiez nevedela vydrzat..ale zvladnes...
a kde mas intrak???
Inak niektorí chalani by si zasluzili nakopad do ......!!! 😀 😝

misss
23. apr 2010

Halo, halo..kde ste vsetky??Adka ako sa mate? Mala ešte tak vystraja stale?? 😝

Diamond..dufam, ze ty uz nestrasis doma..snad uz nie si "kinderko" 😀 😀

Liuš a ty ako?priznaky trvaju alebo nic ☹

Dneska sa mi nic nechce..padaju mi oči..spala by som..maly spinka a prave zvonil poštár (samozrejme 2x ..blbec a vie ze mam male dieta),som ho poslala niekam..ani varit sa mi nechce...

Co planujete vsetky na vikend? Teraz budu dni Bratislavy..všetko zadarmo a ja mozem trcat doma..isla by som niekam.. ☹ ☹..ale asi pojdem maximalne na lavicku do parku.. 😖 😖..potrebujem partacku na kocikovanie.. 😎

lia23
23. apr 2010

miss...ja neviem ci mi uz fakt preskakuje,..alebo co..ale men bolo dneska strasne zle..rano..aj edokteraz mi je..a trano som nemohla citit mlieko... 😖 😖 😖 😖

misss
23. apr 2010

Noooo..pekne.. 😀 😀 ..tak drzim prstiky..kedy ti ma prist menska 😀 ???

lia23
23. apr 2010

hmm az o 2 tyzdne..a bolia ma hrozne prsia uz od kramov co som mala...mohlob y to byt tehu??

misss
23. apr 2010

tak ja si mysli, m ze aj ano..ved uvidime ako sa to dalej vyvinie..som zvedavaaaa 😀 ..testik si si neskusala??

lia23
23. apr 2010

nie neskusalaa...zatial...lae ja uz nevyddrzim do kramov asi:D 😉

misss
23. apr 2010

😀 😀 ..tak si jeden skus.. 😀

lia23
23. apr 2010

a ked bude sklamanie??:(tak uz fakt s apojdem dat liecit..

misss
23. apr 2010

tak si teda este nerob.. 😉 radsej..tak skus este pockat do tych kramov..

lia23
23. apr 2010

misss...pockaj ved ty si mi vravlea ze ty si robila vo firme kde vyrabaju duphaston niee????a nie je tonahodou tak ze ked uzivam duphaston a nedostanem kramy do 2 tyzdnom tak som tehotna??nie je to tak nahodou?

zuzu4444
23. apr 2010

lia....si na tom ako aj, tiez cakam do kramov, ktore maju prist o 2 tyzdne a bojim sa sklamania ako kazdy mesiac!!!!

misss
23. apr 2010

neviem..toto som nepocula.. 😖

misss
23. apr 2010

tak za 20 min.som tu..idem varit..maly prave konecne zaspal...

lia23
23. apr 2010

hmm aj som to citalal na nejakej online poradni..ze jedna zena psaalla ze ma pockat do kramov a ak nepridu do 10 dni tak si ma spravit test ..aj enivem...cize aj keby som bola tehulka tak som mohla dostat kram??lebo ak by som bola tehotna tak len z minuleho mesiaca

lia23
23. apr 2010

zuzu a mas nejake podoztrenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre