• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
Ved ja na nich aj kaslem, len bez ich prachov ide vsetko tazsie :unamused:
22. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani sa nečudujem. Sama neviem, čo by som robila, keby som teraz tehu. Ešte mám na to čas :slight_smile: ................. taký rôčik, dva, tri :grinning: :grinning: Ale tak podpora rodičov (hlavne matky) by mala byť podľa mňa vždy.
22. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala by byt :unamused: Preto sa zaprisahavam, ze budem robit vsetko preto, aby som nebola ako moja matka :rolling_eyes:
A veru, mas cas, dovtedy mozes prist strazit moje :grinning:
22. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som aj :slight_smile: A mile rada :wink: Len si ďaleko :slight_smile:
22. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalie - myslim, ze penize by ti ty neziskovky nedaly, to dava socialka apod., ale naopak treba kocarek a obleceni na mimi si myslim, ze by ti dat mohli... to je jedno, ze mozna pujdes k babicce, ona neni tvuj opatrovnik a ty sama nemas nic a jsi v hmotny nouzi (nebo tak nejak jsou ty pravnicky terminy :slight_smile: ). At uz jsou motivy tvoji babicky jakykoli, bude to asi lepsi nez nic - aspon budete mit s drobeckem kde bydlet a co jist .... a ona treba roztaje a bude pravnouce milovat :slight_smile: Zkus se podivat na internetu - nevim, co je na Slovensku, ale v Cechach myslim pomaha cerveny kriz, nadace nase dite, ted jsem nasla nadaci Zrni - zrovna tam povezeme do jednoho centra pro maminky v nouzi obleceni, ... na slovensku to bude urcite podobny. A co alimenty od ex? Vim, ze se choval hrozne a mimi zapira a kdesi-cosi, ale jako otce bych ho u porodu uvedla - dite ti nevezmou, ale bude muset aspon neco malo platit, v tvoji situaci kazda koruna dobra :slight_smile: .... drz se a odpocivej :slight_smile:
22. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.domov.estranky.sk/clanky/domovy-pre-matky-s-detmi/adresar-domovy

Natali, skús si pozrieť túto stránku. Aspoň tak informačne, aby si vedela, kde čo zhruba je. Možno ti to pomôže, možno nie.
22. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. :grinning:

Natalie, ležiš na Materno-fetalnom?? To nevadi, ze este necitis babatko..to pride...niektore su lenivejsie...a este nevies, co to bude,???
22. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj misss :slight_smile:
22. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj..aspon niekto je tu.. :grinning: :grinning:
22. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, hej :grinning: Neviem sa donútiť učiť, tak trčím na nete :unamused:
22. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To poznam. :grinning: :grinning: ..ani mne sa nikdy nechcelo..a co mas take zaujimave na ucenie??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby to bolo zaujímavé, tak sa to učím :grinning: Ale inak biolu, chémiu a informu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja OFF, tak sa maj misss. Ahoj :slight_smile:
22. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss - ano, presne tam, ale ja to neviem ani vyslovit :grinning:

eveluska - tiez som si prezerala tie stranky, a oni poskytuju aj materialnu pomoc? Ja som myslela, ze len ubytovanie... Neskor tam skusim napisat a opytat sa :slight_smile: Od ex by som aj nieco chcela, ale... minule ked som bola za jeho mamou (ktora o babu nevedela), tak sa mi vyhrazal, ze ked ho este raz kontaktujem, tak ma zabije :unamused: Nemam si to vsimat? Myslis, ze to povedal len ako vyhrazku? :frowning2:
22. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA som tam tiez lezala v 36 týzdni..stale je to na tej +1??ved este chvilu vydrzis a pojdes odtial prec..hlavne, nech ste v poriadku...ja som to tam tiez nevedela vydrzat..ale zvladnes...
a kde mas intrak???
Inak niektorí chalani by si zasluzili nakopad do ......!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo, halo..kde ste vsetky??Adka ako sa mate? Mala ešte tak vystraja stale?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Diamond..dufam, ze ty uz nestrasis doma..snad uz nie si "kinderko" :grinning: :grinning:

Liuš a ty ako?priznaky trvaju alebo nic :frowning2:

Dneska sa mi nic nechce..padaju mi oči..spala by som..maly spinka a prave zvonil poštár (samozrejme 2x ..blbec a vie ze mam male dieta),som ho poslala niekam..ani varit sa mi nechce...

Co planujete vsetky na vikend? Teraz budu dni Bratislavy..všetko zadarmo a ja mozem trcat doma..isla by som niekam.. :frowning2: :frowning2:..ale asi pojdem maximalne na lavicku do parku.. :confounded: :confounded:..potrebujem partacku na kocikovanie.. :sunglasses:
23. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss...ja neviem ci mi uz fakt preskakuje,..alebo co..ale men bolo dneska strasne zle..rano..aj edokteraz mi je..a trano som nemohla citit mlieko... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo..pekne.. :grinning: :grinning: ..tak drzim prstiky..kedy ti ma prist menska :grinning: ???
23. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm az o 2 tyzdne..a bolia ma hrozne prsia uz od kramov co som mala...mohlob y to byt tehu??
23. apr 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si mysli, m ze aj ano..ved uvidime ako sa to dalej vyvinie..som zvedavaaaa :grinning: ..testik si si neskusala??
23. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neskusalaa...zatial...lae ja uz nevyddrzim do kramov asi:D :wink:
23. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..tak si jeden skus.. :grinning:
23. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked bude sklamanie??:(tak uz fakt s apojdem dat liecit..
23. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si teda este nerob.. :wink: radsej..tak skus este pockat do tych kramov..
23. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss...pockaj ved ty si mi vravlea ze ty si robila vo firme kde vyrabaju duphaston niee????a nie je tonahodou tak ze ked uzivam duphaston a nedostanem kramy do 2 tyzdnom tak som tehotna??nie je to tak nahodou?
23. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia....si na tom ako aj, tiez cakam do kramov, ktore maju prist o 2 tyzdne a bojim sa sklamania ako kazdy mesiac!!!!
23. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem..toto som nepocula.. :confounded:
23. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak za 20 min.som tu..idem varit..maly prave konecne zaspal...
23. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm aj som to citalal na nejakej online poradni..ze jedna zena psaalla ze ma pockat do kramov a ak nepridu do 10 dni tak si ma spravit test ..aj enivem...cize aj keby som bola tehulka tak som mohla dostat kram??lebo ak by som bola tehotna tak len z minuleho mesiaca
23. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu a mas nejake podoztrenie?
23. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok