Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mam4
3. júl 2010

@lia23 ziape ??? no cccc !!! nevie co je dobre !!! 😝 😀 mal by sa aj on zapojit 😉 nech sa vie vzit do tvojej koze 😎

@mon777 aj mne moj poklad predplatil ked som bola tehotna a este 2 dalsie podobne casopisy ale po roku co som to citala mi to zacalo liezt na nervy lebo potom sa tam uz stale motali dokola a stale rozoberali to iste len z viacerych stran 🙂 takze teraz uz len konikujem a zbieram rady tu od inych mam 🙂

lia23
3. júl 2010

mon...zlty...kiezby to spravil aj moj..moj spravi opak..zobere setko co sa tyka baba 😀 😢 😀 😀 😀 😀 aby mi to rozum neblblo 😀 😀 😀

mam..no tak to jo..povedal ze ci ho ohovaram a ze sa sem raz dostane...a ze ak som ho ohovaraa tak dostanem po riti 😀 😀 😀

mon777
3. júl 2010

@mam4 Aj ja tipujem, že mi to po čase začne liezť na mozog a prestanem s tým 😀 Ale keď ja mám niekedy pocit, že sa na bábo teší viac ako ja 😀 😀

@lia23 nedám si ho za nič 😀 Preto ho tak milujem 🙂 Podľa mňa je to ten najúžasnejší chlap na svete, aký tu môže behať 🙂 Urobila by som čokoľvek pre to, aby bol šťastný.

Inak dneska sme ho boli s maminou odviesť do BS a cestou domov sme sa bavili o našej svadbe 😀 To vám bol rozhovor 😀 😀 😀 Mamku si tiež nedám za nič na svete 😀 Iné rady som počúvala 😀 ( Ale nie také otravné, ako rodičia zvyknú viesť😀)

lia23
4. júl 2010

mon...tak snad sa nemylis...a je to ten pravy...drim ti moc palceky aby vam to vyslo..a aby ste boli naveky spolu stastnyy...a budete mat spolu velmi vela babetiek 🙂 a co ti mamca radila??? 🙂 🙂 🙂

mon777
4. júl 2010

@lia23 Že nemáme mať zbytočne veľkú svadbu, kde bude kopa ľudí, čo sa nebude ani poznať, lebo to bude aj zábava oničom (že len 3 hodiny sa budú všetci zoznamovať), že ak nechceme, nech deti nedávame krstiť...veď načo, ona nás do toho nebude nútiť (ako nútila ju jej mama) a tak 😀

lia23
4. júl 2010

mon...no tak to je pekne..kiezby moja mama sa tak so mnou bavila 😉 😉 😉 hmm ja svoje dieta dam urcite pokrstit...prijimanie tiez..je to krasne ked je tka mala princezna...🙂..a potom uz nech si samo rozhodne ako bude chciet: 🙂 🙂

mon777
4. júl 2010

Ja ho nedám ani pokrstiť. Veď načo. Ja v Boha neverím a Peťo je pohan 😀 😀 Ak bude chcieť, dá sa pokrstiť na "staré kolená" dobrovoľne z vlastnej vôle 😀

lia23
4. júl 2010

mon..no jo..ved vlasten kadzeho to je vlastnma vec a vlastny nazor🙂

mon777
4. júl 2010

@lia23 Veď jasne🙂 Ale už sa toho neviem dočkať😀

mam4
4. júl 2010

@mon777 tak ja sa tesim na vasu svadbu 😀 to bude udalost 😀 urcite bude uplne ina ako vsetky, vynimocna ako vy s petom 😉

mon777
4. júl 2010

No to bude 😎 To si piš 😎 Už aby to bolo tu 🙂 Minule sme dokonca začali počítať, koľko ľudí (a koho vlastne) pozveme 😀 😀 A tá fúra oznamiek, čo sa bude posielať...pfúúú...to bude 😀 😀

lia23
4. júl 2010

mon..😀..dufam ze som medzi pozvanymi 😀 😀 😀 😀

lia23
4. júl 2010

mam..ako vies ze ta malicka fazulka bude dievcatko?? 😀 😀 😀 😀

lia23
4. júl 2010

haalloooo...kocky..to tu fakt nikto niejee???to je seen 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹

mon777
4. júl 2010

@lia23 no ak mám pravdu povedať, tak MOŽNO 😉 lebo rátam cca 8 najlepších kamarátok, no ak sa mám priznať, mám len 2 😀 No a ak by sa nám dovtedy podarilo naozaj skamarátiť (nie len na MK, ale aj ozaj), tak by som tam chcela mať teba a @trdielko149 a @lulu19 😉

mon777
4. júl 2010

@lia23 kam si ušla?? 😖

lia23
4. júl 2010

hehe moon...tak to si ma mooc potesila..ja by som chcela to iste 🙂 🙂 🙂 len skoda ze sme tak daleko..ale verim ze sa nam urcite podari sa lepsie spoznat 🙂 🙂 🙂 a potom sa vidime na svadbe...na mojej aj na tvojej 🙂 🙂 🙂

lia23
4. júl 2010

zlatko..tu som tu 🙂

mon777
4. júl 2010

@lia23 to by som bola už aká rada? 🙂 🙂 Ale tak chcem do BB na tú VŠ, tak sa uvidí 😉 A ak by som tam nešla do školy, Peťko je vo ZV, tak by sme tam dajako vybavili bytík a boli by sme "susedy" 😀 Veď do svadby je časúúúúúúú 😀 😀

Idem umyť riad...daj mi 10 minút a som späť😉

lia23
4. júl 2010

mon..tak to by som t uz prisla kuknut..alebo ty mna🙂moj rahy chce ist byvat do ZA🙂tak mozno sa tam prestahujeme🙂kto vie..ale bola by som rada keby vyslo to aby sme sa stretli🙂
oki..cakam ta🙂

mon777
4. júl 2010

@lia23 ZA?? A to je čo zač?? Poznám ZV a ZC, ake ZA nie 😀

mon777
4. júl 2010

@lia23 halóóóóóóóóó 😲 Kam si mi ušla?? 😲 😲

lia23
4. júl 2010

@mon777 Zilinaaaa 😀 😀 😀

mon777
4. júl 2010

@lia23 Jáááj...no ale to budeš potom mocno ďaleko odo mňa 😢 😢

mon777
4. júl 2010

@mon777 nemôžte ísť bývať do ZV?? 🙂

mon777
4. júl 2010

Bože, ja píšem sama sebe?? 😀 😀 😀 😀

lia23
4. júl 2010

mon..neivem..uvidime:Dmono pojdeme aj do BB:Dkto vie 😀

mon777
4. júl 2010

@lia23 no veď hej. Ešte sa uvidí, kam nás osud zaveje 😀 Ale aj tak by som tam vás tri chcela mať 😀 s lulu bývame v tej istej dedine a ešte sa nám nepodarilo stretnúť 😀 a trdielko je zasa Levičanka a ani s tou sme sa ešte nevideli LIVE 😀 😀 No všetky tri by som vás tam rada videla 😉

lia23
4. júl 2010

@mon777 bohes..to iab ja tak daleko byvat???😀 to je v riti 😀 😀 😀 😀 no snad sa setky stretbneme raz..al emohli by mse si dat dakedy stretko..co nato poviete 😉 😉

mon777
4. júl 2010

@lia23 ja som za 😉 A teraz máme my dve aj prázky, tak sa dá všeličo urobiť 😉 Inak, čo si ma nedošla pozrieť, keď ste boli v Štúrove?? To je ku mne blízko 😠 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre