• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
mon..ja normlane nestiham..ale uz som to nasla..len skoda ze to je zo ZA..ale ja nieco kuknem:D a ked sa rozhodnem ...a naplanujem tak dam vediet :grinning:
4. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu19 ozaj..vypni si capslk lebo ti adminky vymažú príspevky :wink: :wink:
4. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ružomberok,,AS MHD > 5:52
Banská Bystrica,,AS MHD 7:00 7:05
Zvolen,,AS MHD 7:30 7:35 16 ň
Dudince,,hotel Minerál 8:57 9:05
Levice,,AS MHD 9:40 10:15
Demandice,,nám. 10:53 10:54
lia paci sa
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 juhúúúúú :grinning: :grinning: ešte trdielko zavoláme a bude :grinning:
ja by som tiez dala nejako to stretko..dade na pol ceste:slight_smile:...aj noik by prisl amozno-..:slight_smile:tara mozno,...miss..este koho tu mame..triedlko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj NATALIA MOZNO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lulu19 hehe zlata...dakujem..ale kolko prestupov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 "aj NATALIA MOZNO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: " ....... :grinning: :grinning:
no natalia urcite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj s tym jej bruskom co mala v 21 tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no zderu nas ale aspom mam pracu a peniazky
priame spoje nie su :frowning2:
4. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 ja navrhujem stretko v utorok v LV :grinning: Aj trdielko to má blízko a môže vziať Emušu von, ja a lulu môžme ísť spolu busom (aj tak som chcela vziať Gayu do mesta na výlet) a ty to nebudeš mať tak ďaleko :slight_smile:
@mon777 @lulu19 .asi tak..ved sem ani neúpride...jooj..trapna:(a tak som jej verila..skoda reci..
@lulu19 a koľko ti dávajú?? Dá sa z toho vôbec vyžiť??
4. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 No asi tak, ale nekomentujem :grinning: Trubky boli, sú a aj budú :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
as ja navrhujem zvolen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 No mne je to jedno :grinning: Ale mám len 6€ a rada by som sa dostala aj domov :grinning:
4. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja vas stopnem s tym utorkom utorom som zanepraznema takze iny termim sory ale ideme s drahym po doktoroch behat
no mon koo mi daju no ako kedy niekdy je to 350 niekedy 390 ale bolo uz aj 420 eur ako kedy
4. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kedze som z vas najstarsia tak ma msite poskluchat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon poziciam ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlataaa :grinning: :grinning: :grinning: ja mam tiez tak :grinning: :grinning: :grinning:
@lulu19 No to nie je až také biedne. A ak ti robí aj drahá polovička, tak si myslím, že to nie je až taká bieda :grinning: To ocino si teraz našiel robotu, kde mu dajú 1000€ (niekde v BA robia most, či priehradu, či čo :grinning: ) len má dosť závažný problém...NEJDE NÁM AUTO!!!! :angry: :angry: :angry:
@lulu19 Zlatá, ďakujem...ale nie. Jáááááááá si zoženiem, veď som šikulka, nie?? :sunglasses:
@lia23 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... viac sa na to nedá povedať :grinning:
4. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez utorok nevyhovuje...dajme iny termin :grinning: :grinning: :grinning: a zvolen...ed to mme tak na pol ceste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
np da sa lepsie ako nic
4. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 mňa naši do ZV nepustia, lebo som bola minule v BA, potom zasa v BA ale v Tomášove, nie priamo v BA...potom som šla do na skok do BS a tak...a aj Peťko mi príde, tak ho tu nechcem nechávať samého.
4. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kks, ja vám normálne nestíham odpisovať :grinning: To sa mi nestáva často. A už vôbec nie na koníkovi :grinning: Baby budú mať čo čítať, keď sem dojdu zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam tiez trochu nizsi vek aj ked nast uz niesom, a spriatelom takisto tuzime po babatku... su to tak silne pocity ze ma az obcas zarazia... kolko krat sa pristihnem ako si predstavujem mat svoje bambuliatko, snivam si a snivam az sa potom klepnem po hlave - som bez prace, byvame s priatelom v garsonke.. verim ze sa to coskoro zmeni a male by som prave pre tieto dovody nechcela uponahlat... aj ked naozaj, tie pocity su velmi, velmi silne.. tak , ja len tak, ze sa s vami podelim... vsetkym nast aj nenast-rocnym, prajem pekny vecer :o)
@jajusa84 Ahojki :slight_smile: A koľkože máš rokov, ak smiem vedieť?? :slight_smile:
4. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...ani mna do zvolena...ale daco vyrieismee :grinning: :grinning: :grinning: a peta zoberes so sebou a aj zoberem Juraja...a bude :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved neboj ja ako starsia na teba dam pozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok