• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
ach...ešte týždeň. Kto to má vydržať?! :angry: :angry:
4. júl 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enny17 drzime ti palce..potom hod fotky :slight_smile: :slight_smile:

@mon777 ano ja viem..aekl tak ked uzsme to spomenuli,..uz som clekom fajn na tom..uz ma to len mrzi..stale to bud boliet..no snazims anato nemylsiet :frowning2: :frowning2:

@lulu19 mas rpavdu..hlavu hore...a usmev na tvar :wink: :wink: budem etie najlepsei maminky na celom..celucickom svetee :wink: :wink: :wink:
4. júl 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajusa84 tak tak...ale ty máš už 21...ja len 17. To sa nedá vydržať!!! Ale tak nejako sa mi to darí prežívať...aj keď furt žobrem o miminko a môj miláčik mi to nezazlieva, lebo aj on ho chce...vieme, že ho mať nemôžme. Až po jeho Bc...
co tzdnen
ok, ja idem drichmenziii... bru noc vsetkym
4. júl 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 viem dobre, ako sa cítiš. Dalo by sa povedať, že pred mesiacom aj dačo som ho na tých otrasných 45% mala aj ja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. júl 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 mon...y sa stazujes...tvoj ho aspon chce...moj o tom neche ani pocutt...vrazdi pomaly koli tomu :cry: :cry: :cry:
@jajusa84 dobrú noc :slight_smile: A sladké sny :slight_smile:
@lia23 teraz sa tým netráp. Teš sa z toho, že dáme rande :grinning:
@mon777 no jo...ale uz je to lepse..uz nato tajk starsne nemylsim...teoreticky som sa tym mierne vyrovnala..no ked bdue depka..tak to pride namna znovaa :frowning2:
4. júl 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj...kam nám ušla lulu?? :astonished: lulu kde sííííííííííííííííí??
@mon777 janse ze sa nato tesim:slight_smile:a uz len nad tym bduem rozmyslat...takze ten zvolen?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lia23 ale nepríde. Čo by robila u teba depka, keď je vonku tak krásne??
4. júl 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 nemám šajnu. Uvidíme ešte.
nobaby takze ja sa lucim idem povesat saty doprala mi pracka a nie ze ked tu zajtra budem citat tak ze budete smutne c som napisla hlavu hore a nebojme sa ved raz to pride
dobru nocku
mon ja sa zajtra ozvem
@mon777 ta svina i hcodi kedy chce..ci je pekne..alebo nie.-.nastastie...teraz som bola nastriekana OFF-om a nainfikovana dobrou naladou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak asi ju to odpudzujee
4. júl 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon777 podľa toho, ako sa bude dať aj ostatným babám nech to máme naraz :grinning: taký koníkovský zraz :grinning: ako býva v LV zraz motorkárov :sunglasses: tak mi budeme mať zraz kočíkov :grinning:
4. júl 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu19 ja ti možno aj prídem zazvoniť :grinning: Alebo o 18:30 pri stopke :grinning:
4. júl 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslite aj namnaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved ja sa tam ai nedostanem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skrachujem kym pridem :grinning: :grinning: hehe

lulu..urcite bdueme mat len dobru naladu :wink: :wink:
4. júl 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 OFF mi ani nespomínaj. včera som mala pocit, že skončím miesto v posteli na prvej pomoci v LV
4. júl 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia aka depka no to nech ta ani nenapadne pekne otvor okno a vyhod depku von lia ja tipoviem ako to bolo u nas my mse tu uz 2 roky ja po babatku tuzim intenzibvne nie 2 roky ani moj drahy nechcel a nakoniec az po roku aj nieco sa rozhodol ze to skusime a darno som na neho tlacila ono to nepomoze poklial on sam nechce ale evoj sa pride to na neho mozno skor ako sa nazdas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe co si sa nadychala?? :grinning: :grinning: inaskei si mi este neodpovedalal :grinning: :grinning: ty rozpravas aj po madarsky??ma to tak minule napadlo ekd som, sla okolo LV :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu19 každopádne mi nevolaj skôr ako okolo 14:00 bo ja drichmem minimálne do 10:35 a cez obed je pre mňa ešte hlboká noc :grinning:
4. júl 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sna d sa nic nestane ale javti napisem alebo zavolam ze kedy dobre ?lebo mamm aj robotu tak sa ti ovem
4. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze ja mohlo nechapem viecs..to je to..ze on mi povie ze hop nehce..ze mi nehce pokazit zivot..a potom mi s kludom povi ez emu to uslo domnaa...a ako keby sa an enchmuelilo..on mi poda nalady povie ze podme si spravit babo..o si mam potom o tom mylsiet?:frowning2:
4. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre
4. júl 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lia v tak si sadnite a porozpravajte sa o tom
4. júl 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu19 to dobre patrilo mna?:grinning:
4. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe aj mon
4. júl 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lia23 okrem fidelem neviem nič :grinning: A aj to viem pre to, že keď chodilo také auto podedine, tak ziapali fidelem, fidelem a potom nejaký maďarský oznam :grinning: :grinning: A nie, nenadýchala som sa. Len ma niečo uštiplo na lýtko a tak mi to spuchlo, že ma to nehorázne bolelo. No a JA...osoba alergická na štípajúce zmrdy som bola z toho na nervy. Musela som si nohu zabaliť do morej studenej utierky, aby mi to ďalej nepuchlo a každú chvíľu som čakala, že ma začne bolieť koleno...lebo s ním mám problémy a studené (čiže tá utierka) mu nerobí dobre.

ouki, idem spinkať, tak sa majte. papa
4. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok