• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotné - násťročné :)

7. januára 2016 
kajiq..no jo mne je tiez z toho smutno ..a.el stava s to a je to sucast zivota..aj ekd sa mi to tazko hovori...ale tak musime to rezit...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajiq a zkousela jsi i kapicky masaze cviceni a nahrivani bricka a nic?tak aspon ty cajiky jsou ucinne,a co dela ted samouel spinka?

simusska to je mi lito netusila jsem promin,no jo ti chlapi.... :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maka to nevadi...uz to bolo davno....
4. feb 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aj tak....promin
4. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajiq tak mi sme s bruchom problem nemali iba ked mal z oci neviem ci som hus ale normalne natu cervenu snurku verim, ked ju mal maly na ruke a videlo ho vela ludi na jarmoku a nic a priatel mu ju prestrihol a vtedy uz aj plakal ked sme prisli z mesta a dala som mu opat a bolo po probleme, ja ked som videla ze place tak som mu dala espumisan a feniklovy cajik, ale to minimum plakal teraz vobec neplace cele dni ani ked sa zobudi nic, akurat ked sa niecoho zlakne, ani nevieme ze ho mame.
4. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajiq nemala by si jest strukoviny-fazula, sosovica, hrach, kukurica, zo zaciatku aj karfiol, kysle uhorky kompoty, kapustu, rajciny, papriku atd, a pit mozes, neperlive vody, jablkovy dzus, meltu. a hlavne polievky, ale nie sackove, mandarinky, pomarance, a tie citrusy to tiez nie.
4. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko tak to se mam taky na co tesit asi si koupim infuze,to jsi mela spis napsat co muze :sweat_smile:
4. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto nie citrusy, kiwi, ananás, mango, broskyne, marhule, figy, datle, ríbezle, egreše, maliny, jahody, ostružiny , orechy, mandle, pistácie, med, rajčiny, zeler, paprika, reďkovka, chren, strukoviny, kyslá kapusta, ryby, mak, cesnak , cibula, a hlavne treba jest lahko stravitelne jedla kuracie prsia su dobre, ryby..
4. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
tak zkousku jsmme udelali mame B :slight_smile:
holky byla jsem dneska vyirat kocarek a porad se nemuzu rozhodnout jakou barvu....
libi se nam seda nechceme modrou nebo zelenou a cervena je zase hodne kriklava... tak ja nevim
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?produkt=1599 prosim o nazory :slight_smile:
4. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka mne sa paci ta siva
4. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuju :slight_smile: to jsem rada :slight_smile:
4. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adelka sprav kompromis oranzovy :grinning: a gratulujem k skuske. :dizzy_face:
4. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuju :slight_smile:
4. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola za ten oranzovy:slight_smile: a co cakas?
4. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara chlapecka... oranzovy mi prijde hodne kriklavy :slight_smile: nevim no :frowning2:
4. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten zeleny je tiez nice...ja som myslela ze este nevies, oranzovy by bol najlepsi ale ked vies:slight_smile: aj zeleny je pekny
4. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :cry:
Podarilo sa mi na chvilku sem pribehnut..
Ale akosi ani nemam naladu teraz sa rozpisovat..
Uz som dufala ze bude vsetko v pohode vsetko vyzeralo byt tak v poriadku..
Mamka za mnou prisla jeden vecer ze kedy mam dalsiu kontrolu u doktora a ci by mi velmi vadil o keby sla so mnou tam zeby chcela vidiet svoje vnucatko.. a sme sa o tom krasne rozpravali cely vecer... na druhy den som mala kontrolu a uz mi len doktor povedal ze babatku nebije srdiecko ze sa nevyvija :frowning2: na vikend mam napisane papiere do nemocnice( na kyret)
:frowning2:
A uz to vsetko tak vyzeralo najdejne :frowning2:
4. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja=( to musi byt hrozne...
4. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v ktorom si tyzdni?
4. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 12..
4. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha...budes mat dalsie :( neboj
4. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani drz je jsme tu pro tebe
4. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne sa paci zeleny a oranzovy, videla si aky kocik mame mi? pozri v albe zlto-tmavy a dnes sme boli v kupeloch na prechadzku a nikto taky nema, a ked si si vsimla teraz chcu tie otras kociky s umelou vanickou s mini plastovymi kolieskami najlepsie s troma, a stoji to 20tisic a skarede jak noc.

jankaat je mi to velmi luto :pensive:, v takej sitacii som este nebola, musi ti byt hrozne. a pockaj to ti este nerobili kyret? babo je este v tebe, alebo ako?
4. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko jj mate hezky kocarek :slight_smile: taky se mi ty o kterych pises nelibi ani trosku.... nam se ty barevne taky libi ale rikala jsem si, ze ten sedy je takovy elegantni :slight_smile:
4. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie male uplne myslis? vsak to ti je po 3 mesiacoch pomaly nanic:slight_smile:
4. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha :grinning: no fakt je skaredy :grinning:
4. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale minule som tu taky kocik videla ze vybavicka pre babatko a este cierny.
4. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko :grinning: ten je fakt skaredy :grinning:
4. feb 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ten nechci podla mna je naozaj nanic
4. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok