Zmiešané pocity po zistení tehotenstva

yoyka12341
4. jan 2023

Dobrý deň mamičky chcela by som len povzbudiť asi,dneska som zistila že som tehotná asi v dakom 4 tom týždni lenže ja sa vôbec neteším mám také zmiešané pocity, inak je to už moje druhé tehu doma mám deväť ročného chlapca a ten by si veľmi prial súrodenca lenže ja sa tak bojím hlavne aby bolo všetko v poriadku predsa mám už 35 rokov takže nie som ani najmladšia, proste tie pocity sú hrozne že ako budem fungovať a jedno a druhým 😫

malacibulka
4. jan 2023

Je normalne mat zvlastne reakcie na velke spravy. Cim skor, uz v 14tom tyzdni chod na Nifty alebo Trysomy prenatalne testovanie. Ten pokoj v dusi peniazmi nevyvazis.

s_o_n_i_k_e
4. jan 2023

Ja mám 36 a cez rok sa snažíme o dieťa a nie jedna sa tu snaží mať dieťa a je po 40ke, tak hlavu hore sú aj staršie ženy, čo si chcú splniť sen o dieťatku, tak ďakuj bohu a teš sa!

yoyka12341
autor
4. jan 2023

Ďakujem vám dievčatá

natalia_r
4. jan 2023

@malacibulka a co sa tam testuje?

natalia_r
4. jan 2023

@s_o_n_i_k_e suhlasim, dakuj ze si tehotna, ved to je neuveritelne stastie mat dieta, co by za to ine zeny dali 😊

evulik79
4. jan 2023

Ja som tiez mala prve dieta v 42, maly ma 1,5 roka, je vdaka Bohu zdravy, aj ked som v tehotenstve mala zle vysledky. A teraz som tehotna znova, a verim, ze vsetko bude v poriadku. Tak sa netrap a tes sa z toho 🙂, lebo naozaj je vela takych, ktori by chceli babo a nedari sa im. Vsetko dobre prajem.

morgane1975
4. jan 2023

@yoyka12341 35 je v pohode vek zvlast pre druhe dieta. Kedy ked nie teraz ? Vzdy lepsie takto ako ked 40 rocna korytnacka ide porodit prve 😜

svokrinjazykmonika
4. jan 2023

@yoyka12341 ja keď som prvý krát zbadala pozitívny test tak som sa rozplakala že preboha, ja nechcem 😭😭😭😂 plakala som v taxíku, plakala som v čakárni, plakala som u doktora ale keď som plakala už po ceste domov, tak už to bolo od šťastia 😂 možno to chce len čas a bude to veľká životná zmena takže to treba brať vážne.

zooeynka
4. jan 2023

Ja v 35 prve dieta....v 41druhe, planovane a chcene. Doma mas velkeho pomocnika + predpokladam aj muza. Dakuj nebesiam, bude dobre ;)

226lenka
4. jan 2023

@yoyka12341 Ja som mala podobne pocity. A to som mala 31 rokov, prvé dieta. Keď som uvidela tie dve čiarky na teste nevedela som sa tešiť. S nervami som vyhodila test do koša. Neviem či so mnou lomcovali hormóny ale asi. Už som aj myslela že navštívim psychológa. Toto trvalo prvé 4 mesiace

kalendark
4. jan 2023

@yoyka12341 môj starší syn má 9rokov o chvíľu 10, a mám doma 4 mesačne bábätko - ktoré sme veľmi chceli a o pár týždňov mám 40 a som rada že ho máme

yoyka12341
autor
4. jan 2023

Veľmi vám ďakujem všetkým toto som potrebovala počuť dúfam teda že všetko bude ok 🥰

huginko
4. jan 2023

@morgane1975 40 ročná korytnačka? Sorry, mám 40 a rozhodne sa stará necítim... Podľa seba súdim teba, či? 🙊

morgane1975
4. jan 2023

@huginko kazdy vek ma svoje caro a po 40 babo a po 50 pubertaka ? Dakujem, neprosim 🤪

huginko
4. jan 2023

@morgane1975 ved ty možno nie

malacibulka
4. jan 2023

@natalia_r Ci dieta nema vrodene geneticke poruchy, predovsetkym rozne syndromy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre