Kedy hrozí mimomaternicové tehotenstvo?

nika95
26. júl 2014

ahoj baby chcela som sa spytat kedy hrozi mimomaternicove tehotenstvo , moze ho sa to stat aj zene ktora uz rodila ? , som tehotna v piatok som bola na sone maternica je zvihnuta aj mam pozitivne testy ale este nevidel babo ze je to moc skoro ,mam jednu dcerku ma tri mesiace a bojim sa ze aby som nemala mimomaternicove tehotenstvo . ake mate stym skusenosti ?

stefka33
26. júl 2014

@nika95 Je úplne jedno či si už rodila, alebo nie. Táto možnosť je tu stále. Väčšie riziko hrozí ženám, ktoré mali opakované zápaly, kvasinky atď. A ešte ženám, ktoré už mimomaternicové tehotenstvo mali.

nika95
autor
26. júl 2014

@stefka33 aha tak to neni moj pripad dufam ze vsetko poriadku

zuzi79
26. júl 2014

ja som bola na ultrazvuku tiež dosť skoro, asi v 4-5 týždni a nikdy nevideli srdiečko, tiež ma strašili, a vždy bolo v maternici. Ono sa objavuje tuším až po 6. týždni.

seahorse27
27. júl 2014

Mimomaternicove tehotenstvo hrozi po castych zapaloch, kedy vo vajcovodoch vznikaju zrasty alebo jazvicky, ktore su prekazkou pre oplodnenen vajicko, aby sa dostalo do maternice.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre