• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ahojky maminky)
nakukam,,pridavala som si fotecky ,,,))
my sme mali troska problemy s pletou hm( az sme museli na kozne(
aj som si poplakala,,priznam sa vam,,ale uz sa mi moje slniecko o5 usmieva a je to na dobrej ceste,,tak sa aj ja vytesujem) :dizzy_face:
vidim,,ze vam krasne rastu babenka a maju sa k svetu,,,len tak dalej)
zelam vam kraasnu nedelu :wink:
31. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luca33-ja som rodila prirodzene,ale malá bola otočená dobre.
To som písala o sebe,že JA som sa svojej mame tak narodila... :wink:
31. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde zozeniem potvrdenie o absolvovani gynekologickych prehliadok v tehotenstve?
31. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piki, mne to dala moja gynekologicka.
Inak ahojky vsetky maminy a babatka. :slight_smile:
31. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda a mne povedal, ze si to mam doniest. a nikde take nieco nie je. nechapem :unamused:
31. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminy - tak ako trávite nedeľu? my sme po obede - nafotila som niečo - tak som pridala do albumu. U nás prší, takže ani von veľmi, ale asi pôjdeme pozrieť svokrovcoch a mojich rodičov - aspoň drobec v aute pospinká - dúfam :grinning:
Tak vám prajem peknú nedeľu, oddychujte a užívajte si vaše krásne miminká. rastú ako z vody, keď sledujem tie albumy :wink:
31. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
piki, tak ak myslis to tlacivo tak na urade prace a soc. veci rodiny. :wink:
31. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tam kukam a nic nevidim .
31. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozerala som si vaše albumy baby - no máte krásne bábätka - je to úžasné. Ja som tiež doplnila album - fotíme ako divý :grinning:
31. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miavin-pekne foto :slight_smile:
Piki,veru na socialke ti mali dať ten papier k dr.na potvrdenie.
31. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v socialke alebo v upsvare?
31. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na socialke.
31. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky. :slight_smile: moja mala sa uz tusim nejako znormalizovala - v noci spinka 6 -8 hodin a cez den vydrzi aj 5. :astonished: :astonished: :dizzy_face:
vcera sme boli na svadbe uz sesternice, tak som odsala babke mliecko a ja som si trosku aj "uhla" :grinning: :grinning: pohar sampanskeho a bola som jak delo. :grinning: :grinning:

pred dvoma dnami som mala mensi problem s mlieckom - sa mi zdalo, ze ho mam malo . . . nedostatok tekutin. :pensive: tak teraz mam na stole polozenu flasu a snazim sa aspon 1,5l denne. tak sa to uz zlepsuje. :slight_smile:
31. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpcek to ti zavidim aj ja scem. :grinning:
to spanie myslim, ne sampanske. to som si dala minuly tyzden a motkala som sa este hodinu z jedneho deci. :grinning:

ciky dik tak kuknem na ich stranke.
31. máj 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Piki-takže ešte raz:
-Na socialke ti daju také tlačivá.Jednu pre potvrdenie gynekolom a druhe pediatrom,aby si mohla dostať tých 20 000sk.
31. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpcek, fuuuuha ty si sa takto odhodlala na alkohol? ... ja mam strach a pri tom, som pocas tehu cuckala cervene vinecko. teraz fungujem na nealku pive.
31. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeee :wink: ,tak my s babulkou sme tu dnes prve? Nooo, sme od pol siestej hore a nechce sa nam spinkat :sweat_smile: (teda mne by sa aj chcelo...) . V noci celkom buvkame, niekedy aj 5 hodin, ale ja som aj tak permanentne nevyspata...odkedy som porodila si neviem oddychnut tak naozaj :grinning: .No a cez den tiez nic moc nepospime, malinka ked je hore, tak mrnci, musi sa hojdat v lehatku, nosit a vacsinou hlada s pusinkou cicik a ked nenajde, tak chyti nervy :grinning:. POtom uz ani nosenie a kolisanie ani spievanie...ani nic nepomaha, ked si zaumieni, ze chce bradavku do pusy :grinning:, co je vlastne stale, ked nespi :grinning: :grinning: :grinning:, tak mame slusne revy :grinning: . Je to celkom zaberacka....ale hadam to tiez je len prechodne. Ked bude vacsia, tak sa hadam zabavi aj s hrackou a kukanim naokolo.... :sunglasses:

Luca- nasa malinka mala aj ma nozicky v poriadku,nemyslim si, ze by ta jej poloha v brusku mala zly vplyv na nozicky :confused:. Ale super, ze to co ste vy mali ste rozcvicili. Nasa babulka mala tiez v brusku vylezanu taku jamku a z nej sa uz potom neotocila a vegetila si tam...asi nieco ako si mala aj ty. Hmmm, uprimne a v dobrom ti zavidim ten prirodzeny porod a este aj to, ze to bolo vlastne uplne v pohodicke :wink:, tak to si mala naozaj velke stastie.

tak sa majte krasne, a nech uz je rychlo zase pekne a teplucko, nech mozeme zase chodit voooon vsetky maminky s babatinkami :wink:.
1. jún 2009 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby-zelam vam aj detickam krasny den deti :grinning:
1. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte - tak aj ja sa pripájam - prajem krásny deň detí... uživajte si to s drobcami :wink:
1. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa pridávam k prianiu krásneho dňa detí aby dnes aj tie neposlušnejšie počúvali :wink: my akurát spinkáme tak idem rýchlo požehliť pekný deň :slight_smile:
1. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj my prajeme detickam krasny aj ked uprsany Den deti!
A Zanulienke vetko naj k meninam a jej Sofii k narodeninam!!! :slight_smile: :wink:
1. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. :slight_smile:

pekny den deti prajeme. my sme ho zacali uplakane . . . :confounded:
1. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
My sme MDD začali "ukakane" :grinning:
1. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim !!

My zase ugrckane /dnes uz treti krat... :grinning: /
1. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky moj miško sa tak pototo že to mal až pri lopatkach :grinning:
1. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte micky stastne MDD.

my sme zacali urevane a usoplnene. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnesna noc deees. stale sa budila, mrncala, v kuse scela jest. a potom chrnela az do pol deviatej ale u mna v posteli a na brusku. :rolling_eyes:
1. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petusko-dakujeme.vcera sme to oslavili,az sme obidve zhorene od slnka.my mame super az priliz teplo a elaia to dost zle znasa
1. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a u nas je taka zima, ze manzo zakuril v krbe. nadranom sme si obliekali teple pyzama, co nam bola kosa :grinning:
petik je u skoro zdravy, este trocha pokaslieva, ale uz vystraja, to znamena, ze choroba ustupuje :grinning: a napodiv, Marceli sa drzi, klopem teda, ale nevyzera, ze by bol chory. trochu mu chrci v nosteku, ale to bude asi stridorom, lebo sopliky nema :confused: v stredu ideme na poradnu, tak uvidime :slight_smile:
inak nas Marcel kaka zasadne v noci :rolling_eyes: na nervyyy, taka rozospata kym zaostrim zrak :rolling_eyes: :sweat_smile:
1. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajtra idem na kontrolu ku gyn.po šestonedelí.......................... :frowning2:
Ježiš,kým ten prales oholím,to musím najprv kosačkou načať :grinning:
1. jún 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciky ale uz si tam dociahnes to je zaklad. :grinning:
1. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok