• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
dopadlo to fakt vyborne.
no, maly je hore, ideme cvicit a papat. zatial sa majte a opatrujte sa.
10. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky.

ked sa bavite otych vyrazkach tak moja ma dnes cele brusko obsypane a ja neviem z coho.
uz sami vysypala po lososovy, bryndze ale teraz neviem z coho tipujem to na med alebo kysle uhorky.
10. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.123smyk.pl/
tu je ten polsky e-shop, ak by ste niektora mali zaujem :wink:

pikino to mas tazke, aj med aj uhorky to mozu byt. Na med bacha, je to silny alergen :unamused:
10. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos dakujem idem pozriet
10. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja mala sa vyhadzala po paradajke, takze tu som vylucila. Inak jem vsetko. Akurat jahody skusat nebudem, lebo z nich sa vyhadzujem aj ja :slight_smile:
10. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki napis potom, ci si tam nasla deky, aj nam bude treba :wink:
10. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak po dlhej dobe sa opäť hlásim aj ja my budeme tuším najmenší lebo naša mala v sobotu 3810 g ale my sme mali zase startovaciu pozíciu uplne inu kedže sme sa narodili s 2700g
inak spinká pekne tak od 21. do druhej a potom do 5 opäť :slight_smile:
10. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zda sa mi draha ta stranka teda ak dobre ratam kurz.
10. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paradajky sa ani neodvazim skusat. :unamused: ja uz neviem co mam jest v kuse je sama vyrazka.
10. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaano? ja som este nepozerala na ceny ... len ta baba pisala, ze na dvoch stolickach usetrila 80 € oproti nasim e-shopom.
10. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, mali sme velku nehodu. pokakali sme vsetko co sme mohli. :grinning:
dufam ze to vyjde, lebo tie detske hovienka su ako farba na latku. ked budem potrebovat nieco do zlto-zelena, necham mu to. urcite si s tym poradi.
idem dat par fotiek do albumu co som teraz nafotila.
10. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ahojte.
Teraz je teplo,takže tie vyrážky môžte mať aj potničky.Su normálne také iste ako iné vyrážky.Moja má plnu hlavičku , lebo sa musela pariť v síce kvalitnej bavln.čiapke,ale na to,ako bolo vonku teplo,bola hrubá.No a ked máva tie kolikové revacie ošiale,dosť sa spotí a už má znovu plnu hlavku potničiek.Vraj sa cez hlávku dieťatko ochladzuje,tak už som jej pár krát dala čiapku v kočíku dolu.Hned bola ulava! Len teraz fuka,tak ju musíme mať.Ale kupili sme s vetračkami,tak je to lepšie.Šatky-na odporučanie lekárky ešte nemôžme nosiť,lebo si myslím,že ten uzol vzadu by ju tlačil,ked len leží.Aj ked šatiek máme veru aj za tatrovku :grinning:
10. jún 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,boli sme z klbikmi,vsetko ok,ale plakala akoby ju bili alebo co.kocky tam boli take deticky ako moja 2 mesacna,ale vyzerali ako par hodin po porode.uplne labilne,pokrcene,len som cumela a oni cumeli na Elaiu,ze aka je uz velka,silna.ja neviem ci je Elaia ina odroda,alebo oni boli cudny :sweat_smile:
10. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zani..........Elaila je ženská ako má byť!
My tam ideme zajtra.Nejak sa bojím,čo nám povie na nožičky-členky.Máme ich stočené a ploche nôžky.Cvičíme,ale zmena žiadna.
10. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky-slovenka ako ma byt!! :wink:
10. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj ták! Vidíš,to máš pravdu! A vec je vyriešená! Nech si beru slabučké Španielky príklad.
10. jún 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz, my sme rano tiez mimoriadne kupali, lebo bola pototo az po lopatky :slight_smile: Vsetko je samozrejme zlte, aj ked som to hned preprala. Hodila som to do pracky, tak uvidim, co z toho bude :slight_smile: Tiez som rozmyslala, ze by sa to mohlo patentovat ako farbivo :slight_smile:
baska, my sme mali 2850 g. A schudla na 2680, takze velmi podobne. Sme vzdy vsade najmensi :slight_smile:
10. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky toto nie su potnicky su to take drobulinke bodecky ma ich po celom brusku. to je jasna alergia. :frowning2:
potnicky mame tiez pocelom krku a lickach.

ja uz ciapocku nedavam.
10. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baska, luca... my sme boli este mensi - porodna vaha 2690 a z porodky sme odchadzali 2510 g.
inak s ciapockou - ja este davam, tiez je taka dierkovana, takze luftuje. vyzera v nej ako vodnopolista :grinning: . ale uz som kupila taku so siltom, tak dnes asi bude premiera :slight_smile:
10. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,

tak ledva čítam a už sa chystáme von za chvíľku.

my sme mali problém, uprchatý mliekovod v pondelok. plné bolavé prso a na bradavke biely pluzgierik. tak sme ho museli prasknúť a dať Miškovi vypapať mliečko. dobre som si pri tom poplakala ako to bolelo. dva dni sme papali cez klobúčik ale teraz je to lepšie.
v noci spinkáme my veľmi pekne.
včera cez deň vôbec ale boli sme celý deň preč, to asi preto.
dnes sme spinkali od 21,00 do 3,30 a potom do rána do 7,30 a teraz od 10,00 spinkáme ale musím ho už zobudiť za chvíľku :grinning:

ja mu dávam na noc len pyžamko a prikryjem dečkou a je jasné že sa hneď odkope :grinning: asi mu je teplúčko.

júj pekne priberajú vaše drobčeky. my ideme v stredu budúcu.

piki alergia? na kyslé uhorky? ja ju mám tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuul to muselo boliet jak hovadooo, nescela by som.

to len tipujem ze na kysle uhorky. ona sa uz vyhadze aj z vody mam pocit. a pritom ani jeden z nas nema alergiu na jedlo.
10. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki ver, že bolelo a ani neviem prečo sa to prihodilo. veď papá pekne z oboch. :confounded:

júj ani nevrav, ja vôbec žiadnu zeleninu nejem iba ľadový šalát a ovocie tiež nie. jahody len mrazím a mrazím :rolling_eyes:
10. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez ladovy salat a este kukuricu, hrasok,mrkvu, cukinu z toho sa nevyhadze
z ovocia jablka a hrusky ine si netrufnem.ale ovocne jogurty v pohode. len cerstve nie.

a kto ti to prepichol?
10. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem ho zobudiť a ideme von. maminka ide na obočko.
zastavím sa opäť neskôr dúfam.

ozaj a včera sme už dali 2ky pampersky a už sa rehníme ako šaško. :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som kupila dva cumle na flasku v tvare bradavky-boze to je take smiesne.
10. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako zabavate deti, ked nespia? Lebo ta nasa sa vydrzi bavkat maximalne 20-30 minut a potom ju uz nic nezaujima a place :frowning2: Takze s papanim a prebalovanim vydrzi tak hodinku v klude a potom place. Aj u vas je to tak, alebo mate nejake finty?
10. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuul, ty kokos, tak to muselo byt fakt brutalne. moja. :frowning2: hlavne ze to mas uz v poriadku.
luca, ja mam hrazdu, pri tom sa trochu zabavi, a vela sa s nim rozpravam. to ma najradsej. ale jasne ze tym padom nic ine robit nemozem.
10. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jej pustam kolotoc. ale to je tak na pol hodku viacej nie. musis ju zabavit ty. myslim, ze inak to ani nejde. :sweat_smile:
10. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som nejaké dnešne fotky :slight_smile:
10. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som par "aktov" :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok