• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Korelka dík.Sakra , ako sa bojím... :frowning2: Chystám aj termosku pre jedlo,lebo tam budeme dlho.Sama som hladná,ale nedokážem nič zjesť zo stresu.Mna táto ortopedia privedie na psychiatriu :confounded: Ja si niekedy niektore veci hrozne moc beriem.Ale zdravie mojej dcerky bude vždycky prvoradejšie,než všetko ostatne a tak sa bojííím :unamused:
25. nov 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dooscoby,tak vyrážky su už len dobre znamenie konca choroby :wink: (Kto by to povedal?To som nevedela.)

OZAJ: Co dávate malým na soplíky? Máme ich a libenar nejako nezabera. Ráno je hrozne aký má plný nos a ked plače je celá mokrá zo soplíkov. :frowning2: A stále si škriabe noštek pästičkami.
25. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky neboj....zvladnete to na jednotku...o tej chorobe som uz pocula ale ze ju dostneme my by ma ani vo sne nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my sme pouzivali len sterimar morsku sol a odsavali do aleluja...pomaha pamycon ale neviem ci je aj volno predajny treba spytat v lekarni
25. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciky, libenar je podla mna o nicom. je to len obyc. fyz. roztok :unamused: nam sa teda neosvedcil vobec, minuli sme asi jednu ampulku, ostatne tam stoja nepouzite.
mar z morskej soli je fajn, alebo potom nasivin kvapky, lenze tie max. tyzden. ale nam pomaha.
inak aj marcel ma teraz sopliky, ale len biele az priesvitne, tecu z nosteka, ale u nas je to znamenie, ze dalsi zu na obzore. aj pri tom prvom, resp. druhom to tak bolo.
25. nov 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
korelka, tak teba by som na katku teda netipovala. vy dnes teda oslavujete spolu s drobcom :slight_smile:
siesta choroba je inak taka divna, dokaze poriadne vyplasit, aj petik ju mal, dva dni a dve noci zabaly, potom presne tie vyrazky, dostal fenistil a po troch dnoch mu nic nebolo.
25. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a este ma napadlo k tomu fenistilu, ze aj ten zvyknem dat pri velkej nadche, odpuchne sliznica od neho.
25. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko nam obvodna predpisala tiez fenistil ale v nemocke nam dali ten dithiaden nato 1/4 ma brat 3xkrat denne...my sme nastastie dake vysoke horucky nemali len mierne zvysena teplota..pripisovali sme to zubkom a vyklula sa z toho siesta choroba :angry:
25. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, sme ulozeny, ale este protestuje... a to uz pred pol hodinou skoro zaspal aj s hryzatkom v puse :confused:
25. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji chlapi uz spia obaja. kde ste baby ? aj vy ste zalomili ?
ninna a preco uz nechodis cvicit ?
25. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem pozefat panelak
25. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdo Bea, roztocime to? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

ja som tu, aj moje dieta sa tu pri mne hra, zasa postielku osomral :sunglasses:
25. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan sabi :wink:
ja som rada ze som ho od zaciatku naucila na tu postielku vo vlastnej izbicke. sice to bolo na zaciatku o hubu, ale aspon teraz ked uz je "mudrejsi" tak nevymysla.
25. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, a danko do kedy rano spinka, ked sa tak neskoro este bavka ?
25. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si tej pravej poslala tie recepty... :slight_smile:
dnes som drobcovi kupila bananovu kasu na dobru noc.. ale dnes sme to uz nepraktizovali, zajtra vyskusame ...

no nas maly pekne a rad spinkal v postielke... to len tento tyzden bojkotuje... snad ho to prejde...
25. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez tu.svokra mi uspala certicu
25. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, spi tak ako vzdy... vstava ked sa rozvidnie... pred 7.h... ale teraz si celkom dobre pospi cez den, vcera aj dnes 3x schrupol po 1-2 hodkach...
25. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo zanu... a akym stylom ju uspala? :wink:
25. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spievala a to musim aj ja a to vzdy,takze ideme po ulici a spievam-nahlas,uz len flaska mi chyba do ruky :sweat_smile:
25. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, ked som to pisala tak som nevedela ze si tu. neber to prosim ako provokaciu
25. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caues zanu, no vidis a ty na nu nadavas... uz si zdrava ?
25. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz asi ano.teraz ako je elaia vacsia a uz si s nou nevie robit co ona chce,pretoze mlada pani protestuje,tak je svokra super.a teraz ma elaia plakat za kazdym kto k nam pride,nedaj boze ak niekto pride a nezoberie si ju na ruky-to je placu.rano,ked pocuje ako ide manzo na wc automaticky zakrici-AITAAAA,ruky natiahnute a musi si ju zobrat na ruky.
25. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, v poho :wink:
25. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takaaaa hladna. pomoc
25. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak si nieco daj... my sme mali bryndzovu natierku, cierny chlebik a cherry paradajky k tomu, mnam :dizzy_face:
25. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
bei....a to ako sa dalo, dat spinkat babo do svojej izbicky????verim, ze je to len o zvyku...ale juj....ja si to aj viem predstavit, len nie zrealizovat...
25. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, mnaaaaaam. uz nechcem hrmotat v kuchyni, tak uz padla pistaciova deli a teraz tlacim peprove tuc ale take to je slane, ze by celkom bodlo nejake vinko k tomu.
macik, ti poviem ze mi nebolo vsetko jedno, ked taky 2,5 kilovy maly cloviecik spal vo vedlajsej izbicke, tak ale povedala som si ze si musime zvyknut a slo to...
25. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, vsak si ulej ked mozes... ja mam nacapovane sumive C s magnezkom a vapnikom :sweat_smile:

jaj a my sme dnes mali premieru, sla som s malym busom... a pohoda :sunglasses:
25. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha sabi, si davas... ja mam vodicku cistu.
s akym malym busom ? som nejako mimo...
25. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, treba vitaminy... zuri chripajzna :grinning:

sla som s malym (synom) busom (starym) od nas do mesta :sweat_smile:
25. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok