• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
cumel v tvare bradavke u nas nemal uspech :frowning2: ale vyhravaju cumle od aventu :slight_smile: tie mame radi
4. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doos, a da sa aj polohovat?

nemam este vyhliadnutu, musime konecne zajst s drobcom do nejakeho obchodu a poskusat... ale kedy sa zladime, to netusim...
4. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi polohovat sa da do lahu....bud sedi alebo taky mierny lah...my sme neskusali dako rovno kupili :grinning: ...nemame teraz extra bubaciky na daku fajnu sedacku.....aj tato bude dobra ved najdalej cestuje sa smer liptovsky mikulas a to vydrzi aj v sede ak bude treba
4. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked my chceme ist v lete k moru, potrebovala by som, aby si tam aj pohodlne pospal... tu podmienku, co som mala, ze aby sa dala do protismeru, z toho som uz upustila... drobec je dost velky, aj tak by v protismere dlho nebol a ceny za take sedacky su ovela vyssie... a o vybere ani nehovorim...
4. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som tu, drobec spi,idem vas precitat
4. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa máte?
zuul - nádherné fotečky.....
4. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz prišiel muž a zase doniesol návliečky pre Sisu-Macka Pooh.Včera včielku Maju :dizzy_face: No toto. :slight_smile: Niektorí zákazníci su štedrí :grinning: A to stála jedna suprava cez 30€.
4. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu prvu mám v albume.
4. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky - kráááásné obliečky júúúúj, my sme kúpili hippa modrého.... ale táto je úžasná
4. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, mozes predavat :wink: ale ozaj krasne nosi...

moj si dnes kupil darcek pod stromcek - LCD monitor take hebedo... no jasne, ze ho uz namontoval a hra sa s nim...
4. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, pocuj,vzdy sa ta zabudnem spytat... kolegyna rodila v BS a pribrala vseho vsudy 17 kg a stale ked bola na poradni, tak ju primar glbal kolko pribrala... inac ona od prirody stihla, a pribrala len do brucha - mala riadny balon... a po porode zasa skonstatoval, ze preto tak tazko rodila (tlacila) lebo vela pribrala... to co maju za moresy? aj tebe tak furt do toho kecali?
4. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru predavať.A to som ešte ako tehotná kupila látku s Bambi a z tej som pošila návliečky.A ešte aj baldachýn bol spolu s návliečkami.
4. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pribrala 20kg a už su aj dolu.
4. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri Sise budem vážiť za chvílu 30kg :angry:
No idem.Dobru nocku kočky! :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, sabi, ja som sa toho napocuvala len od sestriciek, asi 3x dokopy, vzdy po kontrole, hi , pribrala som 25kg, mala som 90, teraz mam 63kg a 174cm vysku,tak ok,este som aj schudla, ale je pravda,ze ked si ma tam nechali/malo plodovej vody/,tak cca tyzden som mala dietu bohatu na zelezo a ziadne cukry,sol....
rodila som tazko,ale to kvoli tej vode a straaaaasne pomaly som sa otvarala...
4. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú ciky,
doo, čo sa týka toho rodicaku, tak zvyseny dostaneme az vo februari/mesiac pozadu/,cize ziadat staci az v januari, ked vobec budu mat nove tlaciva na upsvar, teraz tety este ani poriadne nevedia,ze to uz schvalili
my este nemame ziadne zuby, noci ok az fajn, dnes som bola u nas v tescu, maju akciu - nakup za 20 eur, odrataju 4-s kuponom - Bianka dostala krasny biely kozusinkovy kabatik,no kocka bude :slight_smile:
4. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, asi si poziciam na schudnutie tvoje bejby, pri mojom mi to dako nejde :sweat_smile:

anib, je to hlupost... vsak aj ari, alebo krpcek malo pribrali a ako sa natrapili kym porodili - cisarskym nakoniec...
Ale aj ty si super rychlo zhodila... to len ja obstarozna uz to mam nalepene asi dozivotne :angry:
4. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spokojna, len mama, svokra a uz aj manzo - ze kde sa stracam,ale som spokojna,60kg a ok,len teraz tie kolace,mnam... a jasne hlupost, zalezi na vela veciach, aj moja mamina tazko rodila...
4. dec 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doo, oni nas nechcu prinutit skor pracovat, ale skor rodit :grinning: :grinning: :grinning: , buduce leto to isti, ked do 2 rokov,tak to treba vyuzit, nie? :slight_smile:
4. dec 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak ako sa darí so spaním?
4. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabi, som sa chcela spýtať, keď chodíte plávať... krpec má plavky alebo tie plavecké plienky?
4. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, tak u nas to ide od lepsieho k horsiemu :sweat_smile:
Ale je to inac o dost lepsie... krmim tak 2-3 za noc... podarilo sa uz aj raz (pred 2 dnami)

katka, jasne, ze ma plienku plavecku babylove mame... :wink:
4. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vcera som bola vo Zvolene, tak do 2 cukrarni na namesti - ziadna sanca s kocikom :angry: , nakoniec oproti Prioru v mliecnom bare,neviem ako sa vola, zlate, aj by otvorili dvere,bo uzke, ohriala obedik Bianke v miske, maximalne som bola spokojna, potom som sa vybrala do Jysku, maju v akcii obliecky - bavlneny saten ruze, ale neboli az take pekne, napapali sme sa v parku /pod kabatom :sweat_smile: schovana/ a sup na vlak, uf. A dnes som sa potesila lebo na stranke http://shop.evenit.sk/postelne-navliecky-saten-rosa-p-1980.html som nasla tieto krasne obliecky a dnes boli v akcii, tak sa tesim na ne velmi :slight_smile:
4. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabi, raz sa snáď aj vyspíme... keď budú mať tri roky, predpokladám :grinning:

anib, do mliečneho baru chodíme aj my, inak nemáš nikde šancu tu vo ZV, kámošku dokonca z jednej cukrárne na námestí aj vyhodili... sila nie? Pritom tam nikoho nemali, ale vraj pre kočík tam nie je miesto... :angry:
4. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, dobra si.. ze pod kabatom... nefukalo ti? :slight_smile:
my sme dnes "tankovali" v aute pred Hypernovou... mladenec sa napapal a sups do kosika sadnut ako velkac, ma z toho strasny zazitok, kopka nozickami, zlaty...
4. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktory mliecny bar myslite?

ten novy, hore pod divadlom?

atka, o 3 roky je na plane dalsie dietko a budeme vyzerat takto :rolling_eyes:
:sweat_smile:
4. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabi ja som myslela ten u witmanky, ten nový sme ešte neotestovali a k tomu spánku... ja mám pocit, že som si tak zvykla, že mi úplne stačí 5 hodín spánku... už budeme ako starci, budiť sa o štvrtej ráno a premýšľať čo s načatým dňom :grinning:
4. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,ci fukalo,ci az prilis teplo,horuco nebolo,chlapi na streche - pri vysokej skole, okolo prechodiaci, ale mala mala zabavu, bola som sama,tak co uz... muzik isiel do nitry
4. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi ako o 3 roky, vsak aj ty si vravela o buducom lete :confused:
4. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, ani ja nie som unavena, dokonca ked idem spat o 23.h tak este niekedy hodinu sa hram na mobile hry, lebo sa mi neda spat... a vstavam skor ako maly, uz len cakam kedy sa prebudi... no ako cvokhaus uz :sweat_smile:

anib, no vsak buduci rok sa zarobi... dalsi rok sa narodi a potom bude buntosit maly brasko :sunglasses: :grinning:
4. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok