Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

ninnaricci
15. jún 2009

bože...pripraví...hrubka 😅

luca33
15. jún 2009

mna vcera bolelo brucho, ako keby som uz mala dostat a nic. Uz neboli, tak neviem. Asi to bol plany poplach 🙂

daanka85
16. jún 2009

Ahojte baby aj babatka... Vlastne uz riadne deculka 🙂 Ale nam rastu ti nasi zlati...
Baby, aj mne sa zdalo, ze mam malo mlieka, uz, uz som jej chcela dat UM... No potom ma odchytila znama, ze sa mam ukludnit, ze jasne ze mam prazdnejsie prsia ako na zaciatku, lebo mala teraz viac potrebuje, tak aj viac vypije... A v prsiach sa tvori tolko mlieka kolko ona potrebuje... A kolko taha... A vytaha si vraj aj o 50% viac ako odsavacka...
Myslim, ze to bolo fakt v mojej hlave... Nadalej kojime, mala je spokojna, pribera... 😉 A naplno si uzivam mamickovstvo (po tých statniciach kedy som uz fakt skoro prichádzala o mlieko...No poriesili sme to tým odsatym z mraznicky a stres a nervy odisli a mlieko prislo 🙂 )

Inac sa mame dobre, mala dnes spravila rekord... O 19, 30 sa kupala, potom kojila a o 20,10 uz chrapkala do 6,10 🙂 A teraz uz zasa spi...
Tak vas spatne citam, ze co nove mate 😉

miavin
16. jún 2009

ahojte dievčatá - maminy. Tak ako sa máte? čo máte nového? ja som sa konečne dostala k netu na chvíľku, lebo malý je už hore. Ako spinkáte? nestíham čítať. Nám začal trošku dlhšie spať, spinka od 20:00 do 4:30 - ale potom sa mu už nechce, tak hodinku je hore až potom zaspí aj to len na 20 minút - no ale aspoň niečo. Aj my máme tie šupiny na hlave a neviem, čo na to mám dať.

cikyta
16. jún 2009

Ahojte.
Danka,nebyť MK a tej temy,kde Annag radí ohladom kojenia.....tak som možno tiež na UM.
Ale teraz už asi začnem aj občas mraziť mliečko.Proste malá často pije a ja často odsajem,tak mám tým pádom viac mliečka.Samozrejme musím vela piť a nejaký ten čajík,či najnovšie (sa mi osvedčil) kôpor !
Je pravda,že aj ked je cicik mäkký,je v nom stále dosť mliečka pre malú,aj ked pre odsavačku už nie.

giuli
16. jún 2009

Ahojte babuľky,teraz som čítala,že aj keď sa nám zdá,že máme mliečka menej tak sa neustále mení kvalita mliečka podľa veku mimina,takže im to stačí a keď mimi nervačí na cicke,treba ho nechať chvíľku odtiahnutých od bradavky a o pár mimút sa vrátiť ku kojeniu...

kiki5
16. jún 2009

giuli tak to si ma potešila ja mu dam z jednej aj z druhej a ešte stale piští. ale niekedy som mala naliate a tvrde prsniky a teraz nič, tak dufam že sa to nejako schopí

cikyta
16. jún 2009

Kiki,ty zapínaš Miška do lehátka?

zuul
16. jún 2009

😀 dobré ránko maminky

cikyta
16. jún 2009

Zdravím.........

zuul
16. jún 2009

ciky ja nezapínam, iba ak náhodou viem, že pôjdem z izby preč a je v kuchyni na stole napr. vtedy zapnem 😀

zuul
16. jún 2009

wau daanka tebe už ako krásne spinká 🙂 my striedavo oblačno, raz sa vyspíme raz nie 😅
zajtra máme lekárku 😵

cikyta
16. jún 2009

Jáj...lebo sa mi zdá,že by mi ešte určite z neho nevypadla.Nevie sa ešte ani prevaliť na bok.

giuli
16. jún 2009

ahoj zuul,ako mišulík?
kiki,snáď sa to osvedčí aj u nás,zatiaľ to cca 4dni funguje 😵

nany100
16. jún 2009

dobré ránko maminky a bábätká...my sme mali včera 2 mesiace a krásne sme sa celý deň usmievali...pridala som fotky do albumu...dnes máme poradňu a aj slniečko už trochu vykuklo, tak sa tešíme...Adelka spí už dve hodiny, asi je to tým počasím...ale od pol šiestej buntošila, tak sme vstali a ona potom zaspala 😀

zuul
16. jún 2009

giuki cez deň niektoré dni nespíme 😒 ale akonáhle ide do vajca do auta spí aj 8 hod bez papania 😕 ale v pohode dá sa. priznám sa, že sa teším keď bude mať o mesiac viac
ale tie úsmevy a zvuky ma vždy odzbroja 😀

vy ako?

inak ja som tiež už asi pred mesiacom vysadila kravské mlieko kvôli zahlieňovaniu

zuul
16. jún 2009

nany krásna taký smiešok. my to máme naopak, spíme keď je vonku peklo. keď je takto sme ako počasie 😝

cikyta
16. jún 2009

Ozaj,vraj to vybrovanie v tých našich lehátkach nahrádza cestu autom.Píšu tam v letáku.A to je najlepčie uspávadlo-AUTO.

Nany.idem kuknuť album.

cikyta
16. jún 2009

Krásna Adelka.Niet nad taký miminkovský usmev! Juj nu nu nu!!!!!

zuul
16. jún 2009

ciky silvinka už viac spinká?

cikyta
16. jún 2009

Zuul-klopem.....klop klop.Spinká viac.Včera sme si boli pokupiť oblečko s mužom a malá bola s nami 4 hodiny a spala!!!!!!!!!Zázrak! Aj v aute.A potom aj doma!

Tiež som pridala aktuálne foto zo včera.

giuli
16. jún 2009

zuul,tak podobne,cez deň je to len také pohodkovské spanie,lepšie je v noci,aj ke´d túto noc sa nám nejak nechcelo,tak to doháňa práve teraz a už od siedmej chrní drobec 😵

sabinazv
16. jún 2009

nazdarek... a tu je kolko ludi, wow, nezvycajne 🙂

sabinazv
16. jún 2009

prvy krat som sa odvazila malemu natriet tvaricku tym Holtovym kremom a tak ho sledujem, ci mu to nevypali kozu.... desny ekrazit 😕

cikyta
16. jún 2009

Neboj Sabi... 😀 😀 😀 😀 Pomôže mu.
Aj ked my ten krém nepoužívame,ale chvália ho uplne všade.

sabinazv
16. jún 2009

no ved to... ze chvalia... uz to ma chudak take drsne na lickach... aj ked nie nejak velmi cervene, iba niekedy to zcervena... ale snad to bude lepsie...

cikyta
16. jún 2009

Ja som potierala vyrážky klasikou 60% liehom trošku a hned som videla 100% zmenu už na druhý den.
No len samozrejme,nieje vyrážka ako vyrážka.
Už sa mi malá mrví......pôjdeme zachvílu papať mliečko-odopínam mliekaren 😀

sabinazv
16. jún 2009

aj ja som to liehom potierala, ale to velmi vysusuje... aj repik som skusala... teraz Holtovku, uvidime co je najlepsie 😉

cikyta
16. jún 2009

Sakra,ja mám taký problém:
Lavý prsník mám bolavý-mám riadnu prasklinu v bradavke a strašne sa mi nalieva.Ešte aj ked sa zohnem,alebo obliekam,tak strieka sám do dialky 😀
A ten zdravý prsník,ktoremu nič nieje má omnoho menej mliečka.Tak-aby sa nepovedalo. 😝
No ja už idem pááááááááááááááááááááááá

nany100
16. jún 2009

ďakujeme babuľky...všetky tie bezzubé úsmevčeky sú krásne...aj keď máme občas nervy, bábätká nám to jedným úsmevom vynahradia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre