Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
12. máj 2009

zuul, a kedy bude heeeerec v telke ?

zuul
12. máj 2009

skorvi aha, tak potom si to ďalšie mimi asi ustrážite. ja sa bojím aby som hneď neoteho.
síce ja som otehu až rok po vysadení anti, ale to za to, že som mala prispaté telo, teda nerobili sa mi vajíčka na oplodnenie.
tak teraz neviem.

skorvi natáčali nás, teda pôrod do ordinácie v ruž. záhrade a teda sme dostali honorár 😵

beadz
12. máj 2009

a inak my nemame ani gumu ani antikonc., bude sranda, ze prve sme mali na umele oplodnenie a druhe bude prirodzene 😀
najviac som sa smiala ked bolo prvy krat, ked skoro ani nebol celkom dnu a ked sme skoncili tak peto utekal k simonovi ze "urobil som ti sestricku" 😀 😀 😀

jankaaa
12. máj 2009

zuul a tie homeopatika ti pomahaju?

zuul
12. máj 2009

piki Miško má už teraz na svojom účte viac ako ja 😲 . jasne, že tam pôjdu aj tieto. 😉

bei a neviem kedy. nepozerávam to. ale majú poslať aj DVD k nám home tak ak tam pripíšu dátum vysielania dám Vám vedieť.

piki a čo keď bude druhé hneď?
ja tomu akosi neverím, že sa to dá ustrážiť, možno vždy kvapka vypadne. a cez gumu to nie je ono. 😨

skorvankova
12. máj 2009

no dufam ze to ustrazime, ale este by som nechcela, az neskor.
zuul, to naozaj kedy mame pozerat?
Ty si mala sc?

zuul
12. máj 2009

jani mne áno. tak akurát. ja ho nechávam vysať jedno prsko úplne do poslednej kvapky. je mi jasné, že mu to ku koncu ide ťažšie ale papá len z jedného a na ďalší krát z druhého.
to je predpoklad - ak máš úplne vysaté prsko - že sa ti tam urobí mliečko nabudúce.

bei no hups, aby ste sa nečudovali 😀

zuul
12. máj 2009

skorvi áno sekciu.

jankaaa
12. máj 2009

zuul ako dlho nechavas maleho papat?

pikino
12. máj 2009

zuul tak sa asi zastrelim 😝

nieco vymyslim hlavne musim zistit kedy mam plodne dni bohvie ako je to po porode.

beadz
12. máj 2009

zuul, snad nie. jeden vajcovod nemam a druhy je nepriechodny 😉

skorvankova
12. máj 2009

zull a to si sa k tomu ako dostala?

zanulienka
12. máj 2009

ja si dam antikoncepciu,aj ked neviem,ved elaia je z antikoncepcie 😀 dominika z roztrhnutej gumy 😀 chudera sofia je chcena

beadz
12. máj 2009

zanu 😀 😀 😀

zanulienka
12. máj 2009

ja si asi velmi vyberat ochranu nemozem

korelka
12. máj 2009

my sme sa uz milovali mnohokrat - neviem sa toho nabazit (konecne bez bruska) - ale zatial s gumov - je to hrozne!!! 🙄 v pondelok idem na kontrolu k dr. a urcite si dam antikon. 😵 😵 😵

zuul
12. máj 2009

jani aj 20min je na tom jednom prsku a papá. síce trošinku oddychuje ku koncu pri tom a aj ho dávam aj 3x odgrgnúť a potom znovu prisať. skús aj ty nech ti úplne vypapá jedno prsko do dna, potom tam bude veľa mliečka. a vlastne na prsku úplne zaspí a vypadne mu sám z pusy. vtedy viem, že stači 😀

aha bei tak držím palce. aby bojové spermíky ten nepriechodný náhodou nespriechodnili 😅

skorvi čakala som na sekciu na posteli a prišli ku mne teta z markízy, že či by mohli natočiť môj pôrod. že sa im míňa materiál. tak som sa jej opýtala či tam bude moja tvár a ona že nie. tak fajn, podpísala som zmluvu. takže točili pôrod, potom však aj mňa keď vybrali miška a tiež manžela (to natočili čisto pre nás). DVD aj s našimi tvárami mi pošlú home a pôrod použijú a Miško dostal 100 euráčov 😵

piki no skús to zistiť. ja nejdem riskovať. 😎

beadz
12. máj 2009

zanu... nesexovat 😉
alebo podviazat vajecniky, alebo poriesit muza 🙂

zuul
12. máj 2009

korelka ja som práve počula, že nám dojčiacim môžu predpísať len dve anti. a že menia chuť mliečka a že mimi potom nechce. neviem čo je na tom pravdy. aj ja si ju isto dám.
inak práve riešim na nete, ževraj existujú nejaké čipky ktoré sa dávajú 10min pred sexom do šušu a sú ako anti.
hľadám ďalej 🙂

beadz
12. máj 2009

misko mi dufam posle jeden autogram ked bude slavny 😉

korelka
12. máj 2009

no neviem zuul, ale urcite sa na to opytam, lebo takto sa fungovat neda a tie cipky... no neviem, ale tiez musis mysliet na to, ze si to treba zaviest... 😒

pikino
12. máj 2009

bea jakoze zviazat muza a strcit niekam pod schody ? 😀

pikino
12. máj 2009

korelka myslim, ze na to by si nezabudla strach by nedovolil. 😀

krpcek
12. máj 2009

ahojte. tak citam, ze vsetky mame doma plackov. 😔

antinu si nedavam ani ja. dva roky sme neotehu bez ochrany, tak snad ani teraz . . .druhe mimi najskor o dva, tri roky.

23-teho mame krstiny. 🙂 🙂 som to bola dnes vybavit a farar sa straaaasne prestrasne cudoval, ked som mu povedala, ze moj muz je neveriaci a ze sa nechce zucastnit krstu. branit mi v tom nebude a vo vychove, ale zucastnovat sa toho nebude.

zanulienka
12. máj 2009

korelka-mas pravdu ta guma je hrozna,akoby som to robila z prsiplastom

beadz
12. máj 2009

piki, presne 😀 😀
no, maminky, idem kus pospratovat v kuchyni, lebo vyzera to tam akoby bomba spadla rovno do stredu.
tak papa zatial.

zuul
12. máj 2009

krpy ahojky,
my krstíme túto nedeľu. 😉

wau obdivujem, že ste neotehu a pritom ste sexovali 😝

zanulienka
12. máj 2009

este ma nepodviazu,nemam 35 rokov aj ked 3 deti mam

zuul
12. máj 2009

bei pa. 😵

pikino
12. máj 2009

krpi u nas je to naopak ja som nepokrsteni ateista a manzo je veriaci. krstiny sceme az tak v lete nech je pekne. kolko dopredu to treba vybavit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre