• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ciky, no len vydrzat treba.
dnes je u nas strasne dusno a ked zasvieti slnko, no uplny hic. malu som obliekla len so body s kratkym rukavom a ponozticiek a cela je spotena aj tak. dal som ju do chladku, ale aj tam je teplo.
19. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja ked idem s malou sama tak ju mavam tiez pri sebe vpredu. vypnem airbag a jedeme. :grinning:

zuzik u nas je tiez hic, sice slniecko svieti zpoza mrakov - mala ma len opalovacky a cez nozicky hodenu plienku, lebo pofukuje vetrik.

no a tie topanky mi zobrali spat, bez akehokolvek frflania. :slight_smile:

uz aj mliecko sa nam upravilo - aj vecer mam dostatok mlieka, tak som rada. dokonca rano musim odsavat. :dizzy_face: ciky dakujem za tip :wink: kopor zabral. :grinning: a samozrejme vinea.
19. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím radu:
-Tie,čo mrazíte mliečko do sáčkov...To tam nalejete a cez tie dierky zviažete šnurkou?Obyčajnou šnurkou? Lebo som kupila posledne 3 sáčky a bez návodu.
Obehala som 4 lekárne a nemali ani nádobky,ani sáčky,až napokon som zohnala 3 posledne kusky takých divných sáčkov v 5 lekárni.
19. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt to zabralo Krpcek? Až teraz to čítam. Som velmi rada mojko. Ani nevieš ako! :dizzy_face:
19. jún 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby... Ciky, mne poradila jedna znama- pracuje na novorodeneckom a uci mamicky ako bt uspesni pri kojeni a ta mi poradila, ze mliecko sa KLUDNE moze mrazit aj v sklickach od výživy... Samozrejme ich treba predtým vyvariť aj spolu s novými víčkami... A my to tak robime a je to OK, mliečko vydrží 2-3 mesiace ako v nadobkach na to určených...
Pozor treba dať len na jeho opatovne použitie mliečka... Po vybratí mliečko pomaly rozmraziť- najlepšie v chladničke a zohrievať vo vodnom kupeli, ale to už asi každa ovládame :wink:

Baby, inac, vy mate stale tolko mlieka, ze odsavate a mrazite? Ja som si na zaciatku namrazila asi 13 skliciek (nie uplne plnych...), no teraz uz asi skoro mesiac neodsavam vobec, predtým už menej... :unamused: Ale som rada, ze mam dost pre malu na cely den.. A aj ked mi prespi celu noc, potom rano ma ide "spapat" :grinning: Takze za 1,5 hod. papa niekedy aj 3 x :sweat_smile:
19. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, ide ma porazit - plne kojim, dokonca podla mna aj viac ako 10x denne a dostala som kramy!!!!! :rolling_eyes: ale to urcite od Cerazette :angry:
19. jún 2009 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:

my sme dnes boli na krcnom maly ma zapalene uska takze uz vieme preco tolko nam placka chudacik moj malinky...dufam ze mu to rychlo prejde a bude v poriadku..tiez sme boli aj vycistit pliecko po ockovani to bolo teda placu

ja som este kramy nedostala
19. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna bolí otrasne brucho už pár dní.Ako na krámy.A dnes mám bachor ako v 5 mesiaci!
19. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
a co s tym koprom treba uobit???cajik???ci co??
19. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko mamičky a bábätká...aj keď je chladné a upršané...my sme dnes spravili rekord, malinká spala od 21:15 do 4:45...potom síce hodinu papala, ale zalomila u nás v posteli a doteraz spí...manžel išiel do práce a ja sa veru aj nudím keď spinká :grinning: ...už si neviem spomenúť čo som celé dni robievala keď sme nemali Adelku :grinning:
20. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamuľky,upršaný,chladný deň...
my sa musíme pochváliť,včera aj dnes sme prespali celučičkú noc....zaľahli sme o 21.30 a zobudili sme sa o pol siedmej ráno´.... :dizzy_face:
držte nám palce,v utorok nastupujeme do nemocnice na vyvrátenie alebo potvrdenie cystickej fibrózy nakoľko nám scrining z päty nevyšiel dobre....doktorka nás ubeupečovala,že tieto detičky fyzicky ,váhovo neprospievajú a Samko už má 6kg,no aj tak náím obavy a som napätá ako to dopadne.... :pensive:
20. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
macikjm ja som si urobila omacku a ciky mala polievocku - tak si vyber, co mas radsej. a hlavne pijem vela vinei a acidka.

no mne mala uz asi 4 dni po sebe prespala od 21:30 do 5:00, v stredu dokonca az do pol siedmej. :dizzy_face:
20. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby - chcem sa opýtať, kedy sa chystáte prvý krát do vody s drobčekami? na kúpalisko?
20. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia na verejne kupalisko az o rok. ani na dovolenku nejdeme tento rok (k moru).
20. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia-my sme boli uz z malou pri mori-len 2-3 hodky na skusku.dost super,vsetko sa jej pacilo,ludia,vietor.len si musim doniest zo svk ten maly stan,aby som tam potom dala malu,nech ten piesok nema vsade.tu zeny v pohode chodia na plaz s detickami-opaluju sa,nakoja ich,prechadzaju z kocikmi.
20. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
No naša malá plakala celý večer od 18:00 do 23:00 a dnes od rána nič poriadne nespí a mrnčí.
Asi to bude počasím-kým je počasie na spanie,ona nespí,ked praží slnko,tak ona drichme celý den!
Naopak sveta.Po mame :grinning:
20. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, ani nasa mala dnes nespi, pospala si vonku tak 2 hodky doobeda kym nelialo a odvtedy nic. dali sme ju teraz do postielky, tak uvidim ci zaspi. ak nie dam ju do postele ku mne a budeme drichmat spolu.
ale zato v noci spala 7,5 hodin vkuse, od 20:00 do 3:30. ale to som ju musela budit, lebo mi sli prsia prasknut. a aj po kojeni som musela este 70 ml odsat.
20. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpi, ale vinea je strasne bublinkova...mas recept, ako sa rychlo zbavit bubliniek???bo trepat s flasou ma nebavi..aj tak to velmi nepomaha, az na neviem kolky raz... :unamused:
20. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macikjm zial iny recept nepoznam. ja si vzdy nechavam vybublinkovat. robim to tak, ze ked jednu zacinam pit, dalsiu otvaram a nechavam vybublat.
20. jún 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macikjm,skús dať do pohára trošku kryšt.cukru,nie veľa a pomiešaj..naučil ma to jeden degustátor vín,keď chcel zbaviť sekt bubliniek,funguje to...
20. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aprílové mamičky a bábätká, ako sa V8m všetkým darí?
20. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my mame od minulej nedele doma Bozie dietatko. maly bol uzasny - ako jediny neplakal, zlozil si dokopy rucicky akoby sa modlil a pozoroval co sa deje. sem-tam si troska zdriemol :grinning:

ja mam mliecka zatial dost, este stale sa dokonca snazim v tom pravo znizit produkciu, aby sa mi tam chcel prisat a nezuril pri tom.

krpy - ako dopadla navsteva u dr.?
ja som tam nakoniec bola este pred jej dovolenkou - ako surny pripad. sak furt mam z vonku nejaky zapal. dala mi masticku, ktora figu borovu pomohla. tak sa zas liecim sama. vysledky z cytologie ma mat niekedy teraz, ze keby volaco, tak mi zavolaju.

a pripadala som fotku z krstu a torticku
20. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo decka, fotolab ma akciu tento vikend na fotky, tak sup sup objednavat :wink:
20. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa stalo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2009 o 21:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau sabi-co mas nove?
20. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdo zanu,

co ja viem... ani nic take, dnes sme chceli ist do hungarie na nakupy, ale nejak mi nedoplo, ze nemame maleho v pase... a vlastne do HU cestovny doklad pre nas netreba, ale pre maleho treba bud zapisanie v nasom pase, alebo samostatny pas (pre kazdy pripad)... tak sme sli len u nas do Tesca... :sunglasses:

a ty ako, uz bola svadba? :wink:
20. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby... hej sabi maju ale nad sto fotiek:slight_smile: vyberam uz dva dni... mam malu pofotenu na vyse 700 fotkach...
dnes sme boli na zapise, dostali sme karafiat a knizku:slight_smile: ale bolo to pekne, deticky tam spievali
20. jún 2009 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maly sa mi dnes prevratil z bruska na chrbatik... len skoda, ze som to nevidela... sla som po fotak, lebo sa tak pekne dvihal a dojdem do izby a chlapec opacne :sweat_smile:
20. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindul, a mas problem vybrat 100 fotiek? vsak to je lahkeee... ja planujem niektore vydarene dat urobit aj niekolkokrat... pre stare matere a tak :sunglasses:
20. jún 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi hej to mam:slight_smile: nechcem ich zas davat robit prehnane, ved kam by sme dosli keby sme kazde tri mesiace davali robit tolko fotiek:slight_smile: ale uz som pri 300vke:slight_smile: hej aj ja chcem dat porobit viac... ved za tu cenu, no nekup to:slight_smile:
20. jún 2009 o 22:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok