Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
20. jún 2009

ja ich tolko zas nemam... dokonca som pod 100kou a chceme este zajtra pofotit nieco, mohlo by uz byt krajsie, ze? ale zasa my sme aj o mesiac mladsi ako vy 😉

sabinazv
20. jún 2009

aha, toto je dobre... myty a klamstva o chudnuti... http://lesk.cas.sk/clanok/80603/16-najvacsich-d...

tak hranolky su koser, to je fajn 😉

krpcek
21. jún 2009

ahojte.

elfi kontrola dopadla dobre - tiez budem mat vysledky az o mesiac.

lindul vy ste boli na tom zapise? ja som na to uplne zabudla. som tam povodne nechcela ist, ale potom si hovorim, ze ked budeme doma tak pojdeme, ale som zabudla. skoda. som ukratena o karafiat. 😠 😀

lindula3
21. jún 2009

luci hej boli sme.... bolo to velmi pekne 😀 no mas co banovat🙂))) pocuvaj a ty chodis aj von vobec? ved stale vidim s kocarom len tvoju maminu 😀

macikjm
21. jún 2009

ale baby...
uz dlhse chcem pridat aj ja fotky mojej bombulky, ale stale mi pise, ze fotka je vacsia, ze ju nemoze pridat...normalne sa hanbim, ze neviem ako na to...poradite???

zanulienka
21. jún 2009

lindu-co tecies 😀 😀
sabi-este nie,musim doniest nejaky prelozeny papier zo svk z kostola do kostola

macikjm
21. jún 2009

no podarilo sa mi pridat,ale su to fotky z mobilu...z fotaka su velke... 😉

korelka
21. jún 2009

ahojte!

macik - klikni na fotku pravym tlacidlom mysi, daj upravy a potom komprimovat obrazky pre webove stranky... je to uplne jednoduche 😉

lindula3
21. jún 2009

zanu jak hovado:( uz 5ty den, dufam ze to uz skonci a budem mat aspon mesiac pokoj🙂)))

krpcek
21. jún 2009

lindu chodim, ale vacsinou doobeda. poobede mi ju brava mama, aby som si mohla poupratovat a navarit. a ked ju nezoberie, tak sme na terase. nemozem predsa 7 hodin denne chodit - ved aku sexi rit by som potom mala 😀 😀 to by moj muzik uz neprezil. 😀 😀 😀

zanulienka
21. jún 2009

a lindu-a mliecko nista?

jankaaa
21. jún 2009

ahojte babenky chcela som sa vas spytat vy davate na noc drobcom ciapocku?

zanulienka
21. jún 2009

ja vobec a ani som nedavala,ved uz su velky

jankaaa
21. jún 2009

ani ja som nedavala vobec len teraz som si tak pozerala albumy a videla som ze davaju ciapocky...a maly ma teraz zapalene uska tak neviem ci mu mam dat alebo nie

korelka
21. jún 2009

ahojte! janka, ja som zo zaciatku davala, ale potom nam pediatricka povedala, ze dnu nemusime, lebo to fakt nie je potrebne, tak nedavam...

jankaaa
21. jún 2009

ja som dnu nedavala od zaciatku ale teraz fakt neviem ked ma tie uska

korelka
21. jún 2009

tak to ti neviem poradit, mala si sa na to opytat, ked ste boli na krcnom... ale ked sa bojis, tak radsej daj 😉

lindula3
21. jún 2009

zanu ale trosku ano... no ziadna zmena k lepsiemu:( ti vypravam ze mne uz nic nepomoze🙂)))

janka ja davam len ked ideme von aj to taku dierkovanu letnu...

zanulienka
21. jún 2009

ja som uz asi tri dni nekojila,mala nechce,ale caj pijem aj teraz boli ma zaludok asi od pistacii ☹

lindula3
21. jún 2009

ta tvoja mala ma vydrz tri dni o hlade 😀 😀 😀 no asi jej chuti viac umele🙂 pi pi ved to je aj na zaludok🙂 si mi normalne urobila chut na pistacie, ale nemame doma:(

zanulienka
21. jún 2009

chutky,chutky?to dobre poznam 😀

lindula3
21. jún 2009

raz sa tu rozoberalo "pikao a jesienka" ty ja som myslela ze umrem🙂 to som mala tu tehos cukrovku a nemohla som sladke🙂)))) no teraz zas drzim "dietku"🙂))) ale cez den si dam, tak ked mi chutka vydrzi do zajtra skocim si kupit🙂)))

cikyta
21. jún 2009

Jankaa,to mohol dostať prievan.Stačí,ak bol raz chvílu v prievane-ani si si to uvedomiť nemusela doma,že chvílu bol prievan.
HM...že pikao.Denne zjem dve-je to moja droga.(Možno preto tak hrozne malá priberá) 😀

lindula3
21. jún 2009

no ciky hlavne ze ty nepriberas🙂 ja som tiez po porode mala pikao na dennom poriadku a tak to aj dopadlo... este par kil a mala by som zas porodnu vahu 😀

cikyta
21. jún 2009

Lindul,ja som rada,že som po pôrode nabrala KG a kludne by som ešte mohla-len keby to tak neviselo,netriaslo sa všetko sadielko bolo pevne ☹
Odjakživa som vizerala ako strniskový koník,ale tehotenstvo zo mna urobilo žensku 😀

lindula3
21. jún 2009

ciky keby sa dalo darujem ti aj 30🙂)))

zanu no normalne som si musela ist otvorit slane krumple ked uz neboli pistacie🙂))

sabinazv
21. jún 2009

dobry vecer,

takze fotosy objednane, fuh 😎

sabinazv
21. jún 2009

a ja dam ciky tiez kludne aj 20... nech nezerem 😎

lindula3
21. jún 2009

sabi ja som sa s tym trapila cele poobedie nakoniec som ich vybrala 160🙂))

sabinazv
21. jún 2009

ja som im poslala 101 ... vsak staci na zahriatie 🙂
mi to odosielalo hodinu, lebo mam velikeee fotky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre