• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
giuli super, vidis ako ti to ide... uz tie foto netreba ani zmensovat, takze to zvladnes, len tak dalej :slight_smile:

nazdo zuul, uz sme to tu preberali to ockovanie, ja urcite nedam...

a vela grcka?
15. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuul-prisahám!!!!! :wink:
15. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, nechcem to zakríknuť, ale večer síce robí scény keď sa prvýkrát preberie tak okolo deviatej a kým si k nej neľahnem, tak sa budí stále, ale potom spí ozaj dobre...dnes len 3x hore, spala od 19:45 do 7:10...neviem, či je to tým, že je u mňa v posteli a celý čas je na mne nalepená, nohy vyložené a pod. alebo už ozaj dozrieva :wink: ...pár nocí je to takto a je to fajn :slight_smile:
15. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany-nádherne fotky-jéj! :sweat_smile:

Dnes som urobila Sise ten recept,čo som sem dala,len miesto paradajok som dala hrach a vravím: Len sa tak zaprášilo!!! :slight_smile:
15. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, ciky :wink:
15. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.
sabi hrozne, ak hodí večer tak tam ešte aj jogurt z rána cítim.
15. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi,dík za pochvalu,sa snažím ... :grinning:
15. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuul ked jej ich davam musim ju niecim zabavit, ale potom si ich uz dole nedava.
15. apr 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, ved sa jej este naje ajajaaaaj ... neutecie jej.
ciky super tip ... diky
ze valerianka... fuuuha, ved to je skoro ako droga ... :wink:
15. apr 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egi-vidis uz niektore sme tak na dne,ze si zdrogujeme vlastne deti
15. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adelke vsetko naj k narodeninkam :slight_smile:
15. apr 2010 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj a ako som mohla zabudnut na Alexika a Misku. krasny narodeninovy den
15. apr 2010 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy,v tom čaji su aj ine drogy,akože harmanček atd... :wink:
15. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ďakujeme...oslávenkyňa spí už dve hodinky :wink: ...škoda, že nie je tak krásne ako pred rokom, ani von sa nedá ísť :frowning2:
15. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany seerus, no adelka struha aku vaznu tvar na fotkach :slight_smile:

u nas uz prestalo prsat a svieti slnko,hura... mladatko vstane a ideme vonku, huraaa (uz spi 2,5 hod)
15. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona sa väčšinou tvári na fotkách vážne, pokiaľ jej niekto nerobí šašoviny :slight_smile:

dúfame, že aj tu sa slnko prederie :wink:
15. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi,to vážne spí už 2,5hod.,my spíme 20min raz denne,to nestíham pomaly ani na záchod,preto ma štve to počasie,ináč trávime moc času vonku,aby nám rýchlo ubehol deň a upratovanie nechávm na sobotu,keď je doma aj dcéra a dá naň pozor,cez týždeň robím len veci nevyhnutné ako varenie,práčka a pod. a konečne sme na prvé narodky začali chodiť,len nerozprávame,alebo len svojskourečou a radšek samo používa ukazovák a eeee a tiež začína pomaly znakovať a ide mu to..
15. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

dnesnym trom oslavencom vsetko naaaaaj. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

po ockovani v pohode nemala teplotu akurat spala skoro celu noc so mnou v posteli. no des kym sa ju uspala bolo 22:00 a o jednej uz bola hore sedela v postielke a ani za nic si lahnut. tak som ju zobrala k sebe a chrnela do 7:20 potvora krpata.
zacina vymyslat. nechce spinkat vo svojej postielke chyta hysaky vrieska kym ju nevytiahnem. hrame kto dlhsie vydrzi. :angry:

aj my mame babybanz okuliariky. pacia sa jej len ju semtam otlacaju na nosteku a pod ockom.
15. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
aj my prajeme dnesnym oslavencom vsetko naj k rociku...hlavne nech ste zdravucki...

juj...my sme mali tuto noc akusi tazku...budilo sa toto moje dietatko...tak som ju vzala o polnoci k nam...ale aj tak nespinkala dobre a stale chcela mnam...tak si teraz pyta cicik...
15. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule, ja len tak z rychlika, pridala som nove fotos, z oslavy az vecer, bo teraz nestiham.

Oslavencom velkym 1. rocnym zelame len to najlepsie a Emmka posiela vsetkym cmuk.

Ideme teraz plavat, tak sa rychlo este napapat niecoho, pobalit a ist do toho hnusneho pocasia.
15. apr 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby čo to mate za zazračny čaj na spanie detí? dajak sa k tomu neviem preklikať :wink:
15. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baska-
15. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieje detský.Je od 3 r. dieťaťa.Preto len jemne vyluhovať.
15. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nie sme inkognito,ak budete mať chuť, kuku pár fotiek v albume,pomaly pridáme aj z oslavy 1 roku :dizzy_face:
15. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
giuli, neviem co skor chvalit :slight_smile: ci teba, skvelo vyzeras, deti su krasne, Sara je teda kocka riadna, tipla by som jej viac rokov a Samko je rozkosny :slight_smile: aj manzo je sympos a domcek, waaau... radost pozerat foto :slight_smile:
Marcelko mi spi, zvykne si takto podvecer zdriemnut aspon na polhodku a my s Petkom sa hrame, uz nevieme, co vymysliet. ideme stavat kolajnice a Thomasa :slight_smile:
15. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem petusko,že sa ti naše fotky páčia,však som sa nadrela,kým som pochopila ,sára je na svoj vek veľmi vyspelá,je vysoká ako ja,dokonca má nohu o číslo väčšiu...darmo deti nám prerastú cez hlavu :grinning:
15. apr 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no moje deti mi tiez niekedy prerastaju cez hlavu aj ked zatial nie vyskovo :grinning:
Marceli je uz hore, tak hladame hru vhodnu pre vsetkych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. apr 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes mi Silvia urobila svoj 1.cirkus za to,že chce byť vonku...
Zablatená,špinavá,s plnými hrsťami kamenov v ručičkách a skoro po členky vo vode! Nebolo spokojnejšieho dievčatka na svete :grinning:
Ked som jej to už išla zatrhnuť,to boli iné revy!!!!!!!!!Pripadala som si,skoby som niesla na rukách hada domov! :grinning: Tak sa vlnila :rolling_eyes: :sweat_smile:
15. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznám ,my sme minule sledovali skoro hodinu bager a keď som ho už konečne chcela odtiahnuť ,tak ten šok nezahrá ani herec v divadle... :grinning:
15. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nany -. Adelke všetko len to naj naj naj aby bola hlavne zdravučká a šťastná v živote.....
a všetkým oslávencom dodatočne všetko naj
nany - robila si tortu???
15. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok