Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
3. jún 2010

dík babule, najprv som bola proti, že jej zničí novú izbičku, ale večer som sa mu veru omluvila a aj poďakovala 😉 😀
zanu, keď vyrastie aj ona si to polepí asi svojimi obľúbencami 😉

no malá je definitívne hore, bubnuje na bongo (fakt sa k nej tá džungľa hodí)...ideme papať a von 😉 ...paaa

cikyta
3. jún 2010

No ja som za kravu!
Vonku reve decko a ja letí do detskej ,že sa zobudila Sisa.Dvere sa rozletia,ja hulákam:
-Už som tuuuuuuuuuuuuuu
A to nerevala Sisa ☹ Takže som si ju len zobudila............. 😠 No hovädo som ja hovädo 😠

ivanulienka81
3. jún 2010

ciky, no stava sa....
u nas uz tiez spanok nebude, snazila som sa ho este uspat ze som ho hladkala, ale som ja len za trapnu smiesnu mamu... uz kontroluje obsah skriniek.... ideme tiez papat a potom vonka, pa

zanulienka
3. jún 2010

moja sa zobudila bez pomoci,ale spinkala od 11.00-13.00,takze dost,mozno este zalomi okolo 15.00 na nejakych 40 min.ale pochybujem.aj my ideme paopat a von,ocumovat kravicky

bambina
3. jún 2010

tak a Simonka teraz zaspala.
nany, nie ona este nechodi. dost sa boji, teraz je to druhy den co ideme trochu, ze ju drzim za rucky. ale po par krokoch ju to prestane bavit a sadne si. zacala v nedelu, ked sme boli u babky a postavila sa ku kociariku pre babiky a zacala ho tlacit.
zatial sa este stale citi najistejsie popri gauci, posteli alebo stoliku 🙂

cikyta
3. jún 2010

Baby,my máme poštára !!!!! Oplatilo sa presťahovať 😀

cikyta
3. jún 2010

Taký mladý štramák.............normálne mi vyniesol pešo na 4 posch.zásielku 😀 a pozor:
-Prihovoril sa Sise!
(Správne,treba nabrať sympatie najprv u dieťaťa) 😀

petusko
autor
3. jún 2010

ahojte 🙂
nas mlady dneska na obed nespal 😒 mm maloval taky kusok steny v spalni, tak aby nebol v smrade, tak sme mu postielku dali do detskej izby a asi mu to vadilo.
zaspal mi v kociku cestou zo skolky, takze teraz drichme vonku na dazdi.

@bambina Marcelik chodi presne ako Simonka. musi sa aspon jednym prstom niecoho drzat. ale jeho bavi aj za ruky chodit, teda uz aj za jednu ho staci drzat. vonku na trave tiez ked tlaci kociarik alebo kosacku, tak ide pekne aj sam 🙂

@cikyta tak postar! ale dobre dobre, treba mat pre istotu dobre vztahy 😀

dooscoby
3. jún 2010

ahojte 🙂 ...po dlhom case opat na MK...Barborka uz sama chodi...prvy krat sa postavila v priestore asi pred mesiacom a odvtedy uz prejde par krockov aj sama...von musi nosit same stare teplaky lebo vyzera ako by sa vykupala v bahne 😉 ale hlavne ze cupitka...po novom uz z ihriska ist domov sa rovna hysterickemu revu ...najradsej by presedela cely den v piesku 😀

zuul a bei gratuluje k rozrastajucej sa rodinke

baby uz daktorym vasim drobcom idu stolicky?...ja som jej vcera hore nahmatala na lavej strane zubok cize uz ma ich skoro 9...som zvedava ktory sa prederie dalsi

ni.kolet
3. jún 2010

Ahojte. Tak už aj v našej obci máme vodu. ☹
Inak máme prírastky v našej rodine - malé šteniatka NO. 🙂
http://havkovia.meu.zoznam.sk/

cikyta
3. jún 2010

Niki-jéj 😅 milunký!

Práve nám montuju kuch.linku a už som stihla majstrom nadať 😠

cikyta
3. jún 2010

Dosť,čo to robia už dobrý mesiac,stále niečo nemaju.Vravia,že o 1 su tu a prídu o 2 dni,alebo vôbec 😠 Tak som im povedala,že mám malé dieťa a láskavo nech teraz nebuchaju,nevrtaju a maju dodržiavať dni,o čase už ani nevravím 😠
Silvia spí a ak ju zobudia,tak ich zgulam, zo schodov prasiakov spoteních! 😠
Neznášam,ak niekto nedodrží čas a ani len sa neunuva,že by zavolal,alebo sa ospravedlnil-proste NIČ 😠 Dnes aj muž hladel na mna ako mucha puk,že aká som nabrusená a ako ich fungám 😠 Taku ma ešte nevidel.

zanulienka
3. jún 2010

ciky-co sa furt stazujes! 😀

cikyta
3. jún 2010

Samozrejme,som im nepovedala prasiaci 😉 😅

cikyta
3. jún 2010

Zanu-no chváliť sa nemám čím 😀 zatial 😀

cikyta
3. jún 2010

Ani zuby,ani sex,ani €,nič 😢

zanulienka
3. jún 2010

tak toto vie aj mna nasrat.po cely den je ticho v dome,akonahle zaspi Elaia hore nad nami zacnu vrtat,buchat...akoby videli k nam dole,ale hlavne je,ze ked sa opytam domovnicky kto byva nad nami,ze NIKTO 😠 .tak mame z Oierom asi halucinacie

cikyta
3. jún 2010

Práve čosy splieta majster mužovi,že ráno niečo donesie............no ak ma zobudí so Sisou! (Spíme do 9) tak ho zarežem 😠

zanulienka
3. jún 2010

mozme si ruky podat,akurat sa ma muz pytal vcera,ze co nic?aj ja,ze uz nic nepocujem-spim 😅 😀

cikyta
3. jún 2010

Zanu-tak tam máte duchov.Zavolaj TV 😀

zanulienka
3. jún 2010

ale fakt,odkedy tu byvam vkuse stiahnute rolety,vyzera,ze nikto tam nebyva,ale niekto vrata a buchat predsa musiii

cikyta
3. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
3. jún 2010

Ozaj dnes stojím na pošte a kríčím:
-Silvia poď sem !
A zrazu prišla ku mne taká ženská,že:
-Prosím.Volali ste ma?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
3. jún 2010

mame take krasne pocasie,slniecko,teplucko..v sobotu musim urobit oslavu Sofinke,dufam,ze bude teplucko.nahodim bikiny.. 😀

cikyta
3. jún 2010

Zanu-a teraz ti o čo ide????
Mna tu klepe ako maleho zajaca,chlpy mi stoja snád aj na petách od zimy a ty sa tu bikinuješ!?
No to je svet! Vidíš to matka podsrpenská!!!

cikyta
3. jún 2010

Ku mne príde v nedelu návšteva tu z modreho konika 7 ludí a 3 bábätká.

cikyta
3. jún 2010

Ako si dnes skušala črievičky...........................

zanulienka
3. jún 2010

to fakt alebo klames?inak nenavidim tieto oslavy,ze musim zavolat celu triedu a su tam deti co ta na ulici nepozdravia,tak takym mam robit obcerstvenie 😠

zanulienka
3. jún 2010

elaia si skusa nase,ale ma obute aj svoje,asi tak nie az take velke.
ciky-ale je podarena v suknicke 😵

cikyta
3. jún 2010

Zani-fakt prídu.Mne to nevadí,no ak to viem vopred,je to fajn.Horšie by bolo,keby prišli neohlásene.Su to všetko fajn žienky z jednej temičky so sanat.Helios,kde spolu chodíme po bábätká 😉
Ved skušala si aj naše,no tieto sandálky jej učarovali tak,že s nimi skoro spala,tak som rada.Tie tenisky,čo mala doteraz moc nemusela 😝
No je to taký môj strapatý chlapčisko v sukni 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre