• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Skoro prišli neohlásene(akože prekvapko),len jedna žienka sa mi preriekla (NASTASTIE) :wink:
3. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je akoze boli umelo oplodnene?
3. jún 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Zani :wink:
3. jún 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si nasla dalsie baby kamosky vsetky zijuce v espana,len velmi daleko,ale neva
3. jún 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm.Ved raz dojdu :grinning: Alebo ty.Či?
3. jún 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tieto,čo prídu tak 3 su odtialto 30km a 4 su 80km.
3. jún 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je aj 600-800 km,to je vela,ale byvaju v krasnom prostredi,maju teraz aj 30 supnov
3. jún 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to je coby kameňom dohodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CCCCC........čo to je 30°C.Neni všetko mať 30°C :angry:

Ale ja ich už chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu 30 je ako na svk skoro 40.velmi je tu odlisna klima
3. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silvinku som včera kupala a našla som jej už dve plutvy pod pazuškou z toho,ako tu furt leje :rolling_eyes:
3. jún 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezavidim o hnusne pocasie
3. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-moja mamina byva v Banove,nedaleko od vas
3. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niki, je to hrozne :frowning2: ja byvam nedaleko Vrabel, tiez tu v dedine mame uz inokedy potocik poriadne vyliaty, polia zaplavene :unamused:
akurat som ulozila chalanov spat, prvykrat spolu v izbe. som ohromne zvedava na noc. necudovala by som sa, keby sa rano zobudime vsetci styria v nasej posteli :sweat_smile:
3. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/album.php?aid=32259&id=1673792546&l=8129b4a92a
tak par foto z dovolenky.

to je hrozne co sa deje s tou vodou, teda uplna bezmocnost ludi voci prirode. :frowning2:
3. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzik-to su krásne fotky.Srší z nich spokojnosť a radosť.No a tie rozžiarené Emmkine očká :dizzy_face: Super!
Závidím v dobrom!

Dnes mi Sisa spala celu noc len s 1 prestávkou!

A myslíte,že som spala tiež?

To isto!

Dostala som krámy a celu noc krče,bolesti a nič som nespala :cry:
4. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,my sa chystame za chvilocku do parku s malou nech sa trosku vybeha :grinning: dnes mame zase pekne teplucko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa zatial drzte,nestiham citat vas ale vecer zresetujem :grinning: :grinning: papaaa pekny dnik
4. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzik krásne fotky...Emka sa tam isto riadne vyjašila...

ciky, to aká dobrá noc dnes u vás? Dúfam, že si svojím stonaním Sisu nerušila :grinning: ...u nás štandard, asi 3-4x prso pýtala (ani neviem) a spali sme skoro do ôsmej...len teraz išla pred dvanástou a 40 min. jej stačilo :unamused: ...no poobede máme našťastie návštevu , sesternicu s malým, tak budeme mať program a nebude sa len po mne štverať :slight_smile:
4. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte micky.

moja zaba uz dve hodiny lomi tak cakam ze kazdu chvilu sa ozve :grinning: obed sa sice este stale vari ale to sa prezije.

a baby viete co mne sa upchal mliekovod akoze chapete? po roku kojenia. :angry: normalne mam na bradavke tvrdu hrcu a boli to ako slak. dufam, ze to terez nejako vysaje nesce sa mi k lekarke ved som tam bola minuly stvrtok a vsetko bolo v poriadku. kurna aj s robotou.
4. jún 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik fotky su super vidno ze sa Emmke velmi pacilo.
inak strasne mi pripominas jednu moju kamosku. :grinning:
4. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki, mne asi pred dvoma týždňami stvrdlo jedno prso, malá dudkala celú noc z jedného a druhé ráno ako kameň...a bolelo to ako šľak, cez deň som jej asi 4x nanútila, že to musí odsať :grinning: ...tiež som nechápala :unamused:
4. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tak deti spali super, Marcelik sa zobudil o 3.30, to som mu len dudu dala a spali do pol 7 obidvaja :slight_smile: tak sme v spalni ostali po vyse troch rokoch s mm zase sami :frowning2: :sweat_smile:
zuzik kraaasne fotky, vidiet, ze ste si to vsetci uzili :slight_smile: :wink:
ak tu mame nejaku Lenku, tak vsetko naj... :wink:
4. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany ale terezka stale papa obidve mne sa to taha odvtedy co som bola u tej lekarky pre tyzdnom a kojila som ju rano o pitej a potom az vecer o siestej a odvtedy som stale citila taku bolest a dnes rano som nahmatala to velku hrcu. tak snad to micka vysaje v poslednom case nejako lenivo pije potvorka. asi to bude tym slabo odsavaju uz tie deti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petusko nejako sa netesis :stuck_out_tongue_closed_eyes: len aby ste teraz ked mate volne noci nesmykli dalsie mrne :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezis piki to ani zo srandy nehovor :grinning: ale je to take zvlastne, zrazu je tam vela miesta a take prazdno :sweat_smile: nikto mi nefuni pri usiach, ak teda neratam mm :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to ti verim a hlavne ta nudaaaaa. :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
tak sa hlásim - sme zaliaty vodou - ráno to bola hrôza - na zozname sú aj fotky nášho kežmarského tesca - bolo skoro celé pod vodou - no poviem vám, že riadny strach som mala..... :frowning2: ale sme v poriadku - našťastie bývame na námestí - vyššie - tak aj auto je oukej. ináč strašne veľa áut skončilo pod vodou - no hrôza čo ta príroda s nami robí :frowning2:
4. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kuk
4. jún 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jejda budete mat v tescu cerstve ryby. :grinning:

ale nie, je to strasne :unamused: dufam, ze uz zacnu konecne tie rieky klesat nastastie ma byt cez vikend pekne. :dizzy_face: konecneeeee
4. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ku povodniam :pensive:
Videla som správy :cry:
Mia-to si fotila z toho výškoveho paneláku?
4. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok