Aprílovky 2016

reni1512
14. aug 2015

🙂 všetkyyyyy sem 🙂 nech sa spoločne radujeme!

lujzamisko
16. máj 2017

@lenka2341 my len za ruky chodíme.ale.prejde dost vela. Ale.sám.nie :,(. Ale.nevadí pridee aj.to 🙂 🙂 🙂. Po.rocnej poradni sme.mali 9400g 80,5cm tak.som.bola.rada treti ocko.dopaldo.ok už len.v júni proti osipkam. Hovorí mama tata mnam havo

lenka2341
17. máj 2017

@lujzamisko ano to pride samo.mne zacal uplne sam.aj tebe tak zacne ked sa na to bude citit.boli sme aj u detskej zubarky lebo od 1roku sa uz ma chodit.povedala ze vsetko ma v poriadku.my mali ockivanie 3tie v marci.no tak to je sikovny ked tak uz rozprava.moj hovori tiez mama,baba a hav-hav.

lujzamisko
17. máj 2017

@lenka2341 ja sa neviem.už dva tyzdne dovolať.našej zubarke ta ma aj.rocne baby tak chcem aj maleho.tiez dat ale.dúfam že zajtra sa uz dovolam. Mne sa spravil počas tehu kaz a tym ze kojim.si,ho ešte.nedala.spravit lebo mam ho vzadu na jednotkw uplne hore :,( tak ze to bez injekcie sa nezaobíde blee. Ja už dúfam že za mesiac by mohol aspoň,za jednu zacat. Ale je to sikovnik ale stvornozky to ide rýchlosťou blesku 🙂

lenka2341
17. máj 2017

@lujzamisko ja som uz bola u zubara.aj mne robil jednotku ale musim ist este s ostatnimy.a to si chcem dat pichnut iniekciu a nech robi hned vsetky naraz.len neviem ci sa pri kojení ta injekcia moze..bude aj za jednu neboj.ono to pride jak vsetko ostatné.vsak nedavno sa narodili a uz maju rok🙂

lujzamisko
18. máj 2017

@lenka2341 no ja.som dnes šla.aj k.nej ale.keď.robia tak.sestricka.neotvara tak.je.to úžasné asi.zavolam.o.14 skusim .
Tak kazdym dňom je.to lepsie len teraz zuby opat noci nespime a cez.deň.je.mrnkavejsi.snáď.rychlo vylezu.zas začal.zaspavat na.prse. má uz len.jeden spánok.3hodinovy

debora16
3. jún 2017

Zdravime kočky dlho som tu nebola náš Oliverko chodiť ​sám začať presne keď mal rok aj týždeň a stále sa zdokonaľuje jeto úžasné pozorovať kočky jeho veľké pokroky

lenka2341
27. dec 2017

Ahojte.co mate nove??deticky ako??
@lujzamisko
@debora16

lujzamisko
28. dec 2017

@lenka2341 ahojjjjjj dlho si tu nebola. My super malý zlota riadna 🙂 nechce serbel ani zachod rev . Ale.ina. super. A vy ako????

lenka2341
28. dec 2017

@lujzamisko my tiez dobre.my estie tiez nechodime na nocnik.este iba nacvicujeme.teraz mame take obdobie ze beha,skáče,všade lezie.aj u vas je to tak?no az uz sme mali v lete aj nehodu.hodil sa na zem na miesto gauca a buchol si spodnu peru o horne jednotky mal tam dve male ranky nic strasne.no aj tak mam z toho nervy bo ked mu to pozriem ked spi este mu to tam vydno.dufam ze mu to zmizne.

lujzamisko
28. dec 2017

@lenka2341 presne ako opicka vsade kde sa dá. My urgent ked zjedol bobulu vo vinohrade a druhé som sa bála ci mespapalw baterku

lenka2341
28. dec 2017

@lujzamisko tak aj vy ste mali stres.mne minuly rok zjedol taky kusocek celofanoveho obalu od cokolady.ale na druhy den to bolo v plienke ale dusil sa s tym ked to zhltol.a boli sme pri nom 3ja dospely.

lujzamisko
28. dec 2017

@lenka2341 ani nevrav.to bbola.sekunda vo vinohrade a sup do pusy jedovatu ale.chvala panu bohu tých musel by zjest 10a viac. Baterku nespapal na rtg.nebolo . Len som.nevedela lebo mama mu dala.do.ruk to čo netreba.... a čo ináč ako velky ? Náš ma dlhe vlasy ako baba

lenka2341
29. dec 2017

@lujzamisko no to je tak.nas ma 11kg a okolo 90cm.a vlasy ma akurat este by ich ani strihat netrebalo.

lujzamisko
29. dec 2017

@lenka2341 tak ako nas len vlasy dlhé

lenka2341
1. jan 2018

@lujzamisko no my ich mame taketo o a

lenka2341
1. jan 2018
lujzamisko
2. jan 2018

@lenka2341 jeejo krásny. A ako spravanie maly,sa strašne za všetko rozculuje.bucha hadze☹ .
Parocky ako,u,nas alebo,chlebík.s.maslom. ako ste silvestrovali?

lenka2341
4. jan 2018

@lujzamisko
@lujzamisko ano to je uz obdobie vzdoru.aj u nas je to tak.hadže sa na zem kope nohami a kričí. U nas su parky oblubene.aj salama,sunka,rezeň-ale tu mu davam este opatrne.no a pizzu zboznuje.hlavne cesto😁

lujzamisko
9. jan 2018

@lenka2341 ahoj nešlo mi odpovedat. My,tiež.pizza hlavne tiež.cesto a.zaklad. a leco.lubi velmi

lujzamisko
12. mar 2018

@lenka2341 ahhojte ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre