• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
kati - tak super, len tak dalej :dizzy_face:
12. dec 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik! niekedy je to ale o zivot.
12. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani hej este si kukam stranky s detskymi vecickami :wink: ja som sisi potom rano budem plakat do vankusa ze chcem este spat ked maly bude vyvalovat na mna kukadla a rozpravat :grinning:

kati no ty mas obdiv za to odsavanie, ale je super ze si to nevzdala a stale papate MM :dizzy_face:
12. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknite na toto, super pre deti, nieco na tento sposob sa mi hrozne paci, byt tak este raz decko :sweat_smile: :
http://detskahracka.sk/-p-439.html
12. dec 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ja uz radsej ani nepozeram tie detske vecicky, lebo potom stale nieco objednavam :slight_smile:
a mas pravdu, mali by sme ist spat - uz vidim tie ocka, co rano tuzobne hladia na moje cicky :wink: :grinning:
12. dec 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super :slight_smile: tiez si niekedy hovorim, ze byt tak este raz dieta.. :wink:
12. dec 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki idem ja zalomit, tak papa a dobru nocku, diky za pokec :wink:
12. dec 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz vypinam, dobru noc :dizzy_face:
12. dec 2008 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes som tu o 12.00 prva? :grinning:
a kape nestras ze trojnasobok porodnej hmotnosti, to by bolo 11,250kg, to ma znamej dvojrocny syn :grinning:, ja si pamatam z mojich hmotnosti v mladom veku len to ze som mala v prvom rocniku na zakladnej 24kg :grinning:

ale teraz ma nas gurman uz asi druhy-treti tyzden dietnejsi, papa ovela menej, tak mozno z toho coskoro vyrastie a vy nas dobehnete :grinning: , podstatne a uzasne je ze mate vsetky svoje mliecko :slight_smile:

vsetkym zelam krasny vikendik :slight_smile:
13. dec 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky - ved to má byť 2-oj násobok pôrodnej hmotnosti nie?myslím do pol roka..
môj syn mal ročný 11 a dcéra 12 kíl.
13. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč - dnes to jenázorná ukážka toho,ako ste-sme sa včera vykecávali do noci a teraz dospávate :sweat_smile: :pensive:
13. dec 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu nikoho, to co je?
13. dec 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY AJ VAM TAK STRASNE VYPADAVAJU VLASY?A UZ MAJ UNIEKTORE VASE BABA ZUBKY
13. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takto 13teho pred rokom som zistila ze som tehotna :grinning:
13. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, mne hrozne vypadávajú, neviem prečo.
13. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco? lebo hormony :grinning: vypadavaju po porode 98% zien, nebojte dorastu :wink: a nie, neda sa s tym nic robit, takze usetrite na drahych kurach proti vypadavaniu, dovod je hormonalny, upravi sa to :wink:
13. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki Katka, myslela som že preto, lebo som chorá.
13. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... vikendujeme...
14. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kape, tesime sa ze je zasa vsetko ako ma byt, ste sikovnaci :wink:
ano, ma to z "nasho" sekaca

hviezdi, krasna fotka fakticky, vydarila sa ti
s tym fotenim ako u nas, muz ma s patuchom milion fotiek a ja len co sa sama odfotim :rolling_eyes: to znamena asi 4 fotky od porodu :grinning:

slaviq, mne sa tiez uz konecne unormalnila tvorba mlieka a minule v sprche si hovorim, ty kokso jake supky mam namiesto mojich balonov zrazu :grinning:
14. dec 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, krasny vecer vsetkym prajeme :slight_smile:

my mame za sebou krasny vianocami prevonany vikend :dizzy_face:

v piatok vecer nam niekto zaklopal na dvere, idem otvorit a skoro som spadla z noh - prisli nas pozriet moji rodicia - nevideli sme sa viac ako mesiac, este v ten den sme si s maminou volali, hovorili ako si chybame navzajom a ona sa vobec neprezradila - urobili nam s ocinom paradnu "prepadovku" :grinning:

v sobotu sme stavali stromcek. Lucka mala meniny, tak sme jej chceli urobit radost, ale tiez preto, ze buducu sobotu na obed ideme na Oravu, kde stravime viac ako 2 tyzdne s nasimi rodicmi, tak ked sa vratime, nech mame stromcek aj doma :slight_smile: podvecer sme s maminou upiekli vanilkove rozky a linecke cesto, krasne nam to prevonalo byt ... jednoducho pohodicka najvacsia :dizzy_face:

dnes sme sa poobede vybrali na prechadzku do mesta, isli sme okuknut vianocne trhy a koho sme nestretli - nase kamosky Claudiu (tessie) so Sophinkou - male kocky sice spinkali ale maminky hodili narychlo rec - juuuj prijemne stretnutie. jednoducho povedane - prezili sme nadherny vikend :dizzy_face:
14. dec 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

mne tiez hrozne vypadavali vlasy. kupila som si tu kuru od vichy a o polovicu menej mi uz vypadavaju. takze musim aktak oponovat, mne to zabralo.
14. dec 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katinka,
ja mam tiez problem s vlasmi, ale snazim sa to brat ako nieco docasne a ja akurat len uzivam Zinkosel (zinok so selenom), sice este len tzyden, ale snad to aspon trosku pomoze.
inak najvacsia sranda je, ze mne zacali padat len pred 2 tyzdnami dovtedy som ich mala uplne super, nemastili sa, dokonca boli lepsie ako pred tehu ... :confused:
14. dec 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, prave som bola na teme prirodzený porod, a aké tam baby maju požiadavky rapne..že si neželá tam jedna, aby jej babo po porode merali, lebo ono bolo skrčene do klbka a ona nechce aby ho natahovali,,,,,booože a iné zaujímavé veci,,,ak pojdu takto negatívne naladené rodit tak o potom tak aj dopadne,,,,,
nejak nič nepišete, ja sa akurát napchávam kolekciami, kilečka sa na mna dobre lepia...všetkým pekný večer,,,moji dvaja u už spia na gauči a ja si idem pozriet prominentov,,,pááááá
14. dec 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opýtať, či už dávate nejaké príkrmy a od kedy. Napr. jablko alebo iné...
14. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
presne pred rokom som sa dozvedala, ze som tehotna :slight_smile: strasne to letiiiiiiiiiiiii...

hviezdi - vcera som chcela napisat, ze vsetko najlepsie luckam, ale akosi som potom zabudla :sweat_smile:

bibi - nie, zacneme az v 7. mesiaci..

lalu - ja mam tiez iba nejake 4 fotky s lili :confounded: :unamused: :frowning2: :angry:
14. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bibi,
ja zatial iba kojim a dokrmujem Nutrilonom (mam malo mlieka :pensive: ) co sa tyka prikrmov ako je zelenina, ovocie a i., u deti ktore su na UM sa zacina od ukonceneho 5-teho mesiaca a u deti ktore su na MM od ukonceneho 6-teho mesiaca, tak som zvedava, odkedy zacneme my, ked my sme kombinovni :sweat_smile:
14. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: danulik ahooj som len na skok a videla som ze si pisala tak ze ta pozdravim :slight_smile: ako sa mate???
14. dec 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau klaudi :slight_smile: my dobre, ty sa pochval :wink: ako sa ma natalka?
14. dec 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ahooojj,
Lucinka dakuje (aj ked uz spinka :wink: )

no, tak ja som to tusim zistila 17- teho - neuveritelne ten cas leti :sweat_smile:

inak co sa tyka fotiek, tak ja obcas len tak zo srnady fotim s malou mobilom, klasickym fotakom som odfotena vacsinou bud v pyzame alebo so strapatymi vlasmi a podobne - cize vsetko same fotky "na ukazanie" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok