• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
caute
takze nasnezilo konecne aj u nas
a strihat pomaly naozaj budem :slight_smile: blizi sa to ...
konecne ste sa tu ukazali stratene duse :slight_smile:
u nas je uspavanie vo vlastnej izbicke, bud manzel alebo ja a ten, kto uspava potom zalomi s malou a spinka s nou potom sa zobudi na mliecko a zase, kto jej ho poda, lahne si k nej a spinka s malou :slight_smile:, takze myslim, ze asi najlepsie ju bude nastahovat naspat k nam do postele, aspon nebude spat stale niekto sam :grinning: ja som myslela, ze by bolo lepsie pre malu spinkat vo vlastnom, aby ked sa maly narodi ju nevyrusoval
tami - super domcek
no nic, koza dosla, potom este nieco popismenkujem
pekny dnik
20. jan 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
vsetci sa sankujete? nam dnes konecne tiez ansnezilo a boli aj s kamaratkou Klarkou, tak baby sa vysankovali jedna radost, sme ich aj spustali z takeho maleho kopceka :slight_smile: zlate boli, ako sa tesili
mala mi uz spinka, takze utekam na poradnu s Tomaskom v brusku :slight_smile:
20. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej hribi tak pekne si to napísala a tak jednoducho to všetko vyznelo :dizzy_face:, si šikulka ako sa obraciaš v toľom tt :slight_smile:
u nás sa už veľmi nesánkujeme ale pomyly brodíme, my chodíme na pešo, na sánkach by som malého neunavila
20. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som spat, tomasko je nejaky malicky, chyba mu este 500g ... musim viac jest :grinning:
a u nas sanky taham ja, mala v nich vysedi mozno 2 minuty, potom ich bud tlaci alebo taha, na kopcek vsak vysla stale sama, ja som ju nahodila na sanky a spustila a tak dookola
a ked nieco lahko vyznelo ... tak som rada, az tak lahko to zas nie je :grinning: ale zmakneme, vlastne nam ani nic ine uz neostava :grinning:
20. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: veru tak treby vydržať a neboj 500g ľahko naberiete :slight_smile: a i tak je ten odhad orientačný :slight_smile:
20. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ved ho ešte vykrmiš za mesiac,chlapčiatko :wink: doktori to aj tak presne nevidia, Lee namerali týždeň pred pôrodom sotva 3kg a ked vykukla,mala 3720.
Teraz máme okolo 12kg.
Tiež sme boli bobovať,akurát slniečko posvietilo .Taká bola vytešená blška,že sa naučila aj hovoriť boby-boby
20. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - to si nejako rychlo obehla :sweat_smile:

iwus - dakujem, ale nazivo to nie je ktovieco :grinning:
20. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: - no presne-ako elly hovorí :slight_smile: a vy čo porábate??? drahému je už lepšie?
20. jan 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia - ha ha, a ty si preco drzala dietu??? ved ta skoro ani nevidno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kivec - celkom fajn, ale je to pre mna velka zmena, lebo ja som sa zvykla cely vecer napchavat :grinning:
20. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes este ani neboli von - doobeda sme stanovali v zimnej zahrade :grinning: kupili sme lili novy stan, tak ma tam drzala ako rukojemnicku az kym nesla spat :grinning: a spi doteraz :sweat_smile: uz asi 3 hodiny :slight_smile:
20. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuli,dovolím si oponovať : naživo je to teda něco :wink:
20. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha danulik, lili ma dobru vydrz :slight_smile:
ambulanciu mam o poschodie nizsie a svokra je moja gyn. :grinning: takze to islo rychlo
ale aj janciin Tomasko aj nikin tomasko su vraj slabi papakaci, dufam, ze to vazne nesuvisi s menom :grinning:
20. jan 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomaskovia s velky T obaja :slight_smile:
20. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami - ty si taka mila, dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale nie je to pravda :sweat_smile:

leni - to fakt? :grinning: sranda :slight_smile:
20. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac leni, to nebyva casto, ale aj vcera takto potiahla :wink:

noo..uz je hore :grinning: padaaaaaam
20. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale všetci -čo poznám,sú fešáci :dizzy_face:
to máš super servis v dome :sweat_smile:
20. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danuli,skromnost ti deformuje objektívny úsudok-nechaj to na mňa :grinning:
20. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami :grinning: :grinning: :grinning:
to-máš tak, niekto si to vie zariadit, sice este pred par rokmi by som povedala, ze svokre ani za svet neukazem, ale ma to viac vyhod, nez nevyhod :wink:
20. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padám aj ja-čafte
20. jan 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáááj - normálne som si trochu cvrkla :grinning: ,ale stálo to za to...ty si číslo :wink:
20. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute všetky,,
joj hribi, ale som sa zasmiala,,,,,
ty si z bj? ja zo stropkova!!!
rozoberali ste spinkanie,,,,naša malá spi pri nás, ale niekedy, ked zaspí tak ju preložíme do posielky,,,niekedy mi sama prikívne že chce ist do postielky spinkat, a tam aj zaspí,,, takže je to individuálne,,,,
dnes som mala v ke polročné skúšky, zvládla som to , takže večer otvárame flašu vínka,( 2,5 deci) hihihi aj to mi budú uši horiet,,,,,hihi :grinning:
boože, pozerám, že tu budú augustovky už aj rodit,,,ja len tíško yávidím, tiež by som brala,,,keby sme neboli v garsonke,,,
:pensive:
inak, pre tých čo mi radili s tým tackaním, zatial som nikde nebola, a vyzerá ato že sa to zlepšilo, z uška už nejde nič a ani sa nejak netacká,,,,,žeby sa to pominulo,,,??? :confounded:
tak pekný večer
ja čakám na manžela, ten je s malou u našich,,,,,
20. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi :grinning: :grinning: :grinning: som rada, ze si sa pridala k augustovkam, vzdy sa tesim na tvoje hlodiky:slight_smile: aj tamina je dobra:slight_smile:
20. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - :grinning: :grinning: :grinning: to bolo dobre..

angeli - tak blahozelame :wink:

moje dieta uz spi, stanovacka skoncila :slight_smile: a na mna zacina prichadzat vecerny (nocny) hlad :rolling_eyes: :unamused: :confounded:
20. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste??
20. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, tami ma naozaj krasny dom :slight_smile: normalne ma nakazila bungalovom :grinning: ale na nas pozemok by sa nezmestil, musime mat poschodovy..
20. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami - dakujem za ten tip na Vas bungalov. Je to skvele a uzasne. Este par veci tam prehodim a bude to po nasom :grinning: . joj, ja by som hned brala taky domcek. Mojim detom by sa to veru zislo, oni su take prirodne zivly ...

Mame sa dobre, Jakubko dns absolvoval navstevu u usnej dr., lebo nasej dr. sa nezdalo, ze tak dlho ma sople a este nebol ockovany. Tak zobrali vyter a usna povedala, ze staci len Pamykon. Vraj mu nic nie je. Tak mam obavy, ze to bude problem s nosnou mandlou. Nas Janik ma kazdy rok - zimu uhuhnanu a dokonca teraz mi uz nepocuje, tak nas dr. poslala na zakrok- Budu mu vyberat nosne mandle a to si neviem predstavit, lebo nas Janik je citlivy a aj ked je to dobre dieta, on s dr. nespolupracuje. Aj dnes u usnej, spustil neuveritelny rev a to mu len pozerala do usi. On nema rad, ked sa ho niekto dotyka (okrem nas rodicov)
20. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... snazil sa dnes napr. velmi nekricat a dychal a ukludnoval sa. Ale jednoducho jej potom povedal, ze to jednoducho nema rad a hotovo. Tak som zvedava ako to bude v nemocnici. Cely pavilon bude hore nohami ...
20. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Jakubko asi bude mat ten isty problem, ale uvidime. Este je cas posudzovat ... Inac ma 11 kg, a to papa velmi malo. Este stale kojim, ale pracujeme na odstaveni, ale nevyzera to ruzovo. Jednoducho je iny ako Matusko a je velmi na mna naviazany. Jedine plus je, ze miluje Janyho a ten ho v pohode uspi a aj v noci ukludni.

Co sa tyka porodov, co ste spominali. Tak pri Jakubkovi to bol zazrak. Lebo ja som od stvrtka vecera do piatkoveho rana do siedmej mala pravidelne kontrakcie kazdych 5 minut a len som sa modlila, aby sme v noci nemuseli do nemocnice, lebo deti v noci nikde by neboli. A tak som nespala, len chodila po byte a sprchovala sa a kupala a modlila. O piatej sa zobudil Janik, ze "mamka, co TI je" (my sme prepojeni :wink: ) a pocital a pisal so mnou kontrakcie. To boli brutalne bolesti a nechcela som, aby ma videl, lebo to bola sila, tak som rychle ho zamestnavala ako sa dalo. A on len sa tulil a mojkal ma "ze bude dobre". Bolo mi do placu, ake su tie deti citlive a empaticke. No a o siedmej sme vyrazili a dali deti ku kamaratke. Asi o deviatej sme dosli do nemocnice. Ja som mala tak silne bolesti, ze od auta do nemocnice mi to trvalo asi pol hodinu so samotnym predychavanim. No a Jakubko sa narodil o 11,25. Bol to uzasny porod, natrafili sme na skveleho dr. a boli sme tam uplne sami. Mne Epi a nic ine nemozu dat, lebo mam prvy porod cisarsky a kvoli rezu na maternici, to slo bez akejkolvek pomoci. Bol to zazitok a cely je aj taky Jakubko. Zazitok sam o sebe ... Je to skvele dieta!!!

NO, som sa rozkecala, co? Aj tak to nebude kto citat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ja citam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nespis? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok