Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

aktak
7. aug 2008

myslim ze uz je nacase 😵

mizulienka
20. jan 2010

janka ja tiez 🙂 teda uz som precitala, ale z tej casti o porode mi behali zimomriavky po tele...mozno budeme v podobnej situacii, lebo tiez nemam kde nechat Miska, tak snad to nejako zvladneme 😵

danulik
20. jan 2010

nie, cakam kym roman dopozera serial a potom si spolu pozrieme dalsi 🙂

sranda tieto spomienky a zazitky z porodu, mam pocit, ze to bolo uz strasne davno 😅

danulik
20. jan 2010

toto vam nezavidim, my mame nastastie obidve babky v BB 🙂 ale kym ja budem druhy krat rodit, tak lili sa uz asi bude vediet o seba postarat aj sama 😀

jankamanikova
20. jan 2010

Danulik - tak to budes mat pomocnicku, nie?

jankamanikova
20. jan 2010

Mizulienka - ale costi, to bol zazitok. To bola sila, len tie bolesti prekonat. Tie su silne.

kivec
20. jan 2010

Ahojte zienky,
Janka, ja som si tvoj prispevok tiez s radostou precitala. Pokojne pokracuj. 😉

mizulienka
20. jan 2010

Jani, len si mi pripomenula, ake to bolo...ja som normalne zabudla, ze ako to boli ☹ ale ten koniec stoji za to 🙂

stankaji
20. jan 2010

Pekný večer baby!
Tak s tým snehom u nás stále biedne, len zima je ukrutná a aj fučalo riadne, keď sme šli s Martinkou z materského centra, tak sme skoro zamrzli.

Baby urobili ste KUKy-KUK do môjho albumu 😕 😨 , pridala som tam fotečky ešte z leta - krstiny, naša dovolenka pri mori, vlastne cestovanie k moru a Mikuláš a Vianoce 2010.

jankamanikova - obdivujem vás, že tak dokáťete spať toľkí v posteli, ja už som nejaká riadne dolámaná,a to spí s nami len Martinka 😝 😅

kivec
20. jan 2010

Janka a mas pravdu, ze tie bolesti su ukrutne. Mna to velmi prekvapilo, ze na take nieco som nebola vobec pripravena. Predstavovlala som si porod vela krat ale ked to prislo, tak to bola sila. A najviac ma dorazilo, ked prisla porodna asistentka skontrolovat, ako mi je a potom povedlala, ze len mam pokracovat v predychavani, ze este to asi potrva a ze ked uz zacne porod tak to lahko zistim, ze kontrakcie budu ovela silnejsie. Ze ten rozdiel urcite zbadam. Tak som na nu len vyvalila oci, ze to snad nemysli vazne, ze si uz neviem predstavit, aby to bolo horsie. Tak nakoniec mi pichla injekciu od bolesti, myslim, ze ten moj vyraz tvare asi hovoril za mna.

Velmi dufam, ze druhy raz to bude aspon o troska lahsie.

jankamanikova
20. jan 2010

Stanka - no ved som uz pisala, ze Janik s Matuskom (konecne) spia vedla nasej manzelskej postele (Matusko hore a Janik dole) a Jakubko medzi nami. Ale Jakubko potrebuje priestor, tak teraz bud ja sama alebo Jany s Jakubkom ide vedla do izby.
Vlastne to teraz riesime kvoli kojeniu ... No, a aj kvoli babetku, ktore cakame 😉 . No, a je to vonku. Radostne Vam oznamujem, ze Janik nam vymodlil babetko 😉 . Tak dlho sa modlil, ze mi raz povedal "maminka, uz mas v brusku Kristinku". No, a je tam 😉 😉 😉 😉 😉 .

kivec
20. jan 2010

Janka tak blahozelaaaam! Tak vy idete byt riadna rodina 🙂 ! Tak ti zelam aby to naozaj bola Kristinka. 😉 Mech mas nejaku zensku podporu v tej vasej velkej rodine.

jankamanikova
20. jan 2010

Kivec - dakujem! Ked uz pisete o tych porodoch, tak som zo seba dostala 😉 .

kivec
20. jan 2010

Tak sup-sup aktualizovat pas. 🙂

danulik
20. jan 2010

janka - ja som to vedela!!! uz som sa ta na to chcela aj spytat 🙂 🙂 🙂
blahozelam ti, viem, ze ste ju (ho) velmi chceli 😵

jankamanikova
20. jan 2010

Danulik - chodis ma sledovat do inych tem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . A ja som aj tusila, ze to vies ... Ani neviem preco ...

jankamanikova
20. jan 2010

Inac dakujem, si zlata.

danulik
20. jan 2010

jani - do akych?? ty si to niekomu prezradila skor ako nam??? to by si nas nahnevala 😀

danulik
20. jan 2010

nie, nesledujem ta, neboj, len som mala taky pocit z tvojich prispevkov 😉

danulik
20. jan 2010

a kedy to bude??

danulik
20. jan 2010

a ja viem este nieco, ale nepoviem 😵 😵 😵

jankamanikova
20. jan 2010

Dani, len provokujem 🙂 . Ja som tie prispevky schvalne takto pisala a cakala, kto na to pride. Si sikovnica jedna, ked si to vycitila.

aktak
autor
20. jan 2010

jani gratulujem 🙂 ja som tiey postrehla ze chystate dalsie ale som myslela ze to pises tak vseobecne, nie ze uz je na ceste 😀 vsetko dobre 😉

jankamanikova
20. jan 2010

No, k dr. idem buduci tyzden. Uz som u neho bola, tak je vsetko ok. Ale buduci tyzden mam komplexnu kontrolu. Podla mojich zaznamov by to malo byt 10. septembra. Ale uvidime, co bude ... Dufam, ze bude dobre. Tu v NZ sa rozsypalo "vrece so spontannymi potratmi". Nechcem si to pripustat, ale napr. aj velmi dobra kamaratka v piatok potratila. Tak verim, ze bude dobre ...

jankamanikova
20. jan 2010

Aktak - vdaka. Som rada, ze ste takto naladene. Je to pre mna povzbudenie a uzasna podpora, lebo reakcie na nase babo su rozne ...

danulik
20. jan 2010

jani - neboj sa, vsetko bude v poriadku 😵 len si davaj na seba pozor, setri sa - ak sa to vobec da pri tolkych chlapoch 😅

jankamanikova
20. jan 2010

Danulik a co vies a nepovies?

danulik
20. jan 2010

🤐 🤐 🤐

jankamanikova
20. jan 2010

🙂 🙂 🙂 , ale povedz ...

danulik
20. jan 2010

nemozem, naozaj 😉
..ale mozem si nieco vymysliet 😀

kivec
20. jan 2010

Janka a kolko deticiek s Janym planujete?

Danulik, ked si to uz nacala, tak to musis teraz povedat. Ako mame ist spat, ked si nas takto nacala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre