• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
ahojte :slight_smile:

bammbi, tinka, ďakujem. Keď to porovnám s tým, čo bolo pred troma týždňami, tak mi je vlastne úžasne. :slight_smile: A naši mi teraz veľa pomáhajú, takže sa to celkom dá zvládnuť.

jancia,Tominko, držte sa! :frowning2: Veľmi ma to mrzí. Dúfam, že Tomáško to zvláda dobre a že budete čo najskôr doma.
5. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tešíme sa že je to aspoň o trošku lepšie :slight_smile: a super že máš pomoc a oporu v tvojich blízkych :slight_smile:
nika fakt nechcete vopred vedieť čo čakáte :fearful:
leguanik chápem tvoj postoj a mrzí ma že si mala takúto skúsenosť :frowning2:
preto hľadám niekoho známeho a najlepšie blízko pri nás, ona je totiž jedna z nich neskutočne temperamentná a keď je nevybehaná tak jej z toho šiši a robí zle tej pokojnej, no viacero vecí je v tom, inak by som na túto možnosť nepomyslela :confounded:
mizulienka pošleš mi receptíky do IP prosím :slight_smile:
5. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hribi - ved cakas chlapceka a pred tym tehu to bola baba, tak jasne ze rastie hlavne brusko, pri dievcatkach sa to uklada aj mimo bruska. Ja to mam zatial potvrdene u mna a aj mojho blizkeho okolia.

My mame nocnik z Ikei (to je cestovny v aute) a druhy domaci mame taky ako Ninka a oba nam vyhovuju. Za pra euracov super nocniky. Nastastie sme nemuseli kupvat ziadne co hraju a podobne.

A ja sa tento krat do verejneho tipovania nezapajam, pockam si na rozlustenie .

Zajtra je u nas maskrany , tak dufam, ze sa tam so Samkom dostaneme a ze nebude v tom case spinkat, mali ist aj Jancia s Tomim, no ale co uz.

Pekny vikend.
5. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia - drzime vam tiez palceky na skore uzdravenie zlaticka....

tess - bola si kraaasna, saty naadherne, hned by som si ich obliekla a uz nevyzliekla :slight_smile:

elly111- a o ake plemena ide prosim ta? oka ved sama musis vediet, jasne nebudem ta presviedcat....traba peclivo najst niekoho vhodneho a navstevovat havinka...drzim palceky nech sa najde ten naj majitellll
5. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preposlem ti ja, mne poslala
5. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
legu uvidíme a dík :slight_smile:
hribi dík za recepty :slight_smile:
malý spinká, obed uvarený tak surfujem lebo cez víkend sa k tomu nedostanem
a hľa čo som našla toto video mi niekto poslal pred pár rokmi a ja som ho nevedela nájsť až dnes, vždy keď si naň spomenieme tak sa pobavíme že aký usmievavý hasič :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=0Hw308nZrLY
5. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulik, aktak,... a vy ostatné :slight_smile:

Policajt zastavil auto.
Pane řidiči, nesvítí vám heligon. To bude za 500,-- Snad halogen, ne?
Á tak pán je ještě suterén...

Mestský policajt sa pýta svojho náčelníka:
- Šéfe, nechcete polovicu prasaťa?
- A načo by mi také bolo, veď by sa mi v chlieve prekotilo.

Co je to 90-50-90?
Jízda městem kolem dopravního policajta.
5. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, vidím, že tajomstvá na vás fungujú... ale nebudem vás dlho napínať :slight_smile:

elly - dobré tipy, ale VŠ už mám, nad robotou veru už občas začínam premýšľať a nad súkromnou škôlkou som tiež rozmýšľala....... klobúk dole, nejako ma poznáš :wink:

keďže kape tak perfektne všetkým predpovedala tehu.......................... a mne ešte stále mešká ms...................... už som sa začala tešiť a vymýšľať spôsob, ako to oznámiť manželovi................. ...tak som si urobila test......................... a výsledok.................................. nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: a už je tajomstvo vonku :slight_smile:
5. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess - ale ms este neprisla nie? tak este nieje vsetko strateneee
5. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessie veď práveže ťa ešte málo poznám :dizzy_face: a viem že máš VŠ, ale dnes nevadí mať aj 2-3 :grinning:
hmmm ďakujeme že si napísala o čo ide a ak to nebude teraz, tak budeme držať palce budúci mesiac tebe aj mhviezdičke :dizzy_face:
nike som držala v novembri a hľa,... :grinning:
tessie a plánujete, či to malo byť veeeeeeeeeeľké prekvapenie aj pre manžela???
5. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly - plánujeme aj neplánujeme... nechceme veľký rozdiel medzi deťmi, no už som tu spomínala, že manžel teraz ešte nevie, čo bude s robotou, lebo sa spojili s inou firmou a určite sa bude na rovnakých pozíciách prepúšťať... tak ak sa zadarí, budemu šťastní a budeme sa modliť, nech aj robota dobre dopadne. Ale vyslovene "na tom" nepracujeme, ako to bolo pri Sophinke :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tessie, zeby som bola az taka carodejnica? :slight_smile: Ale ako pise Leguanik, neviem kedy MS mala dojst, ale este to nemusi byt uplne stratene.
5. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak Tessie, Tinka kuk IP.
5. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tessie tak želám aby sa všetko bolo podľa vašich predstáv :slight_smile:
kape a ja nemám IP?
Ale zasa ma bolí hrdlo nemôžem ísť nikam :angry:
5. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elly ak sa pridas na to divadlo, mozes mat aj Ty.
5. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi - ty si este tu? kedy to uz bude???ja si uz myslim, ze budes rodit kazdy den....

tess - dik dik, ze si to odhalila, aspon sa vyspim, dufam, ale drzim palce, aby vam to vyslo tak ako si zelate...

babenky dik za podporu, boli sme s larinkou u lekarky...hruza hodku sme cakali a same romky smradlavucke (vkuse som vetrala) , ani som nevedela, ze ich je tolko v dun. luznej....lekarka malu vysetrila, ze pluca su ok a ze ci chcem vysetrenie z krvicky, ci treba ant?? tak to urobila na pockanie a ze vraj nie...ale nechapem tu 5 dnovu teplotu do 37,5

utekam, mala place
5. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinus, mozu to byt aj zubky nieeee? :slight_smile:
alebo dostane kiahnicky....nieee?
5. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly, uvidíme, ako dlho vydržíme..zataiľ chceme naozaj prekvapko :slight_smile:

tessie, mne teraz pri druhom nabehli dve čiarky až po týždni meškania. Robila som si test aj zhruba dva dni po predpokladanom termíne a vtedy ešte nebolo nič.
5. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leguanik - zeby posledne 4? vidis idem kuk do pusy, uz som aj na zuby zabudla...a kiahne sa takto hlasia? dik za rady...
5. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tess - tak ako je to s tebou? to je uz koniec pribehu, ci bude aj nejake pokracovanie? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ja mam stale pocit, ze si nam nepovedala vsetko :grinning:

ale tieto tajomstva celkom dobre funguju, zase sa trosku zvysila ucast :wink:

elly - dakujeme za rozveselenie :grinning:
5. feb 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so suhlasom druhej strany (rovna sa tami) som dala do albumu fotky zo solnej jaskyne :slight_smile:
5. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne fotky, krásne deťúrence a ako sa na vás podobajú :slight_smile:
tuším iba moja účasť sa tu dnes zvýšila :zipper_mouth: :sweat_smile:, takže výmena stráží, odchádzam
pekný večer, krásny víkendík a píšte, píšte, píšte :slight_smile:
5. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly - dakujeme a aj my ti prajeme pekny vikend :wink:

vsak sa leusik podoba na maminku? doteraz sa mi zdalo, ze je to cely ocko, ale cim dalej tym viac je to maminka :slight_smile:
5. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny moje :slight_smile:

tak som sa konecne zase raz prebojovala k PC bez toho aby mi tu za chrbtom stepoval MM :rolling_eyes: :grinning:
aj som chcela na vselico reagovat ale vy ste tu toho zase tolko popisali, uf uf :sweat_smile:

ale neda mi nereagovat na tess - moja, bola si naaaadherna :dizzy_face: postavicka ako modelka a ako to tu tami zhodnotila - saty na tebe vyzerali uplne dokonale.
a to druhe babo - ja si stale hovorim, ze ked sa to ma stat tak sa to stane a je asi dobre, ze nevieme kedy ... inak ja ked som si naposledy robila tehu test, tak som si bola na 99,99 % ista ze som v tom a nic - do 10 minut ako som si spravila test som dostala MS :pensive: takze teraz sa uz do toho testu nebudem tak hrnut - mam pocit, ze cim viac sa budem na to sustredit, tym mensia pravdepodobnost ze sa to podari...

dufam, ze malemu Tomimu je uz lepsie. chudatko, zapal pluc je neprijemny :pensive:
5. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Tessie, veru ze sa este nespoliehaj na ten test, mna testy zradili aj pri prvom aj pri druhom tehotenstve. Priznaky tehu ako hrom a test negativny a negativny. Vsteci mi uz hovorili, ze som urcite tehu a ja ze nie, v ziadnom pripade, ved test bol negativny. No a potom sa to potvrdilo. Kolegyne v robote si uz zo mna robili srandu. A ked sa to stalo aj druhy raz, bola som uz za uplneho debila. :grinning: Este nic nie je stratene.

Hribi, mohla by si prosim ta poslat tie recepty od Mhviezdicky aj mne? Vopred dakujeeeem. :wink:

Idem pozriet tie fotky od Danulika.
5. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdi, poznam to.. mm si isiel umyt zuby, tak som sem rychlo skocila.. aspon vam vsetkym zazelat dobru noc a pekny vikend :wink:
5. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kukam, ze dnes is tu asi popisem sama so sebou, no ale co som cakala v piatok vecer, vsakze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak super, ze sa ozvala aj leguanik, pomaly nam to tu zacina zase ozivat :slight_smile:

je to so mnou hrozne, normalne si nepamatam, na co som chcela este reagovat. MM je nezvycajne zhovorcivy - to preto, ze za PC sedim ja a nie on. a ja neviem aj pisat aj s nim debatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

no idem sa mu povenovat, kedze tu nikoho niet :frowning2:
5. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj zienky, tak to vam nezavidim, ze nusite bojovat o pocitace s manzelmi. To by som sa ani ja daleko nedostala, keby som mala superit s mm. NAstastie okrem Notebooku mame aj velky, tak sme obaja zabiti na pocitacoch cele vecery, kazdy si robi svoje a vecer sa stretneme v posteli. No krasne spoluzitie, ani neviem, ako sme prisli k 2 detom. :grinning: Ale inak nam to klape, aspon nie je cas na hadky. :grinning:

Jeej Mhviezdicka, ja tu o tvojich receptoch a ty tu. :sweat_smile: A nemohla by si mi ich poslat teda ty, prosim ta?
5. feb 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kivec, ked chces ja ti ich mozem poslat, uz som ich poslala hribi aj elly, mam v tom uz prax :slight_smile:
5. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok