• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové bábätká 2008. Pridajte sa

2. septembra 2011 
Danulik a Tami, deticky su roztomile! A ake kamosky. :slight_smile: Urcite mali z toho zazitok. A naozaj sa obe podobaju na svoje maminky. :wink:
5. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mizulienka, bola by som ti velmi vdacna. :wink:
5. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :slight_smile:
aj my momentalne bojujeme o (manzelov) NB, lebo moj NB sa nechce pripojit a manzel mi uz dva mesiace slubuje, ze mi kupi nejaky kalbel a stale nic..
5. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdi - pojdete na stretko???
5. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sranda, ze ste tu tolke tehotne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to velmi mile :slight_smile:
nam sa lili podarila na 2. krat, po prvom teste som bola strasne sklamana a dalsi mesiac som uz nasla 2 ciarky :dizzy_face: pamatam si aka bola ta druha ciarka slabucka, hned som poslala manzela kupit dalsi :grinning: a v tom case u nas akurat otvorili baby svet a vo vyklade bolo tooolko kocikov a ja som bola taka stastna, manzel chudak nechapal co sa so mnou robi :grinning:
som zvedava, ake to bude pri druhom - chcela by som to prezivat rovnako (alebo aspon podobne), ale viem, ze to bude uz uuuplne ine :wink: asi preto sa do toho zatial nehrniem :sweat_smile:
5. feb 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer prajem,
dnes mam akcny vecer, podvecer sme boli na navsteve pogratulovat kamoske k narodeninam a ked sme sa vratili mm siel malu uspat a nejak sa mu pravdepodobne tiez podarilo zaspat :grinning: :grinning: :grinning: takze mam klud a kusok uctujem ... len mi nema kto osupat pomaranc :frowning2: ale aspon mam dobry pocit, ze som koncnie nieco urobila, zajtra babysituju cez den malu svokrovci, takze hadam este nieco dorobim a mozem pokojne rodit, mm sa prislubil, ze poprata :slight_smile:
no nic, idem pozbierat hracky a po najnovsom servitky na fukanie nosa (nasa najnovsia zabavka, hend po bublifuku) po celom byte a idem zalahnut aj ja
my sa s mm stale smejeme, ze sme nerobili este ziadne baby a uz o chvilku mame druhe na svete :grinning: :grinning: :grinning: ... ale pravdaze tesime sa z nich, pri nine som sice bola zmatena, ze co teraz, ze este nebola v plane, ale teraz si neviem predstavit, co by to bol za zivot bez nej
tak bru nocku prajeme
5. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :wink:
elly , no zhulený hasič nemá chybu,už som si ho dala asi 10x ,taký je zlatý :dizzy_face:
a čo sa havka týka,ak existuje niekto ,u koho by mu bolo lepšie ako u vás,tak sa objaví-ak budeš chcieť,ale treba tomu nechať čas a veci sa udejú.. niečo podobné som riešila,keď sa nám zabehla cica a spustila sa s najakým kolemdoucím fešákom .... a bolo z toho 5 utešených chumáčikov,síce pouličná zmeska,ale zároveň naše vypiplané ratolesti ..no skrátka - najlepšia taktika bola: systematicky odrádzať každého potencionálneho záujemcu,že prečo je to náročné. Ten kto vytrval,po dôkladnej lustrácii,dostal drobca pokusne na víkend,potom na týždeň a potom som ich priebežne otravovala telefonátmi,ako sa majú :sweat_smile: A keby čokoľvek,tak mi ho majú radšej vrátiť ako nechať trápiť... Tak držím palce,nech to dopadne ako má :slight_smile:

Leguanik - to je smutné a nezodpovedné :cry:

Tessi - no už aká srandistka :rolling_eyes: ty-ty-ty!!! Som ti riadne sadla na lep :sunglasses: Ale je to aj tak len otázka času,kedy bude moja gratulácia aktuálna :wink: :wink: Ale ešte sa priznám,že som normálne v posteli na teba myslela a napadlo ma-keby bola tehotná,tak jej predsa tie šaty hore neletia...to jediné mi nesedelo :sweat_smile:
5. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik, v tej jaskyni to musi byt super. Mozes napisat, do ktorej chodite, pripadne hodit link? A pozorujes nejake "blahodarne" :slight_smile: ucinky na Lili?
Inac, babulky su velmi zlate, naozajstne kamosky. Leuska ale naozaj vyzera starsie ako 18 mesiacov... Velka slecna to uz je :slight_smile: A naozaj su obidve krasne po maminkach... :dizzy_face:
5. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bammbi - chodime sem: http://www.kryomed.sk/sk/kryomed-centrum.html
no.."chodime" ja asi silne slovo - boli sme 2x :grinning: takze o ucinkoch zatial neviem nic povedat :sweat_smile:
ale je to fajn, v zime namiesto pieskoviska :grinning:

cau tami, ako? :slight_smile:
5. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ano, aj na babky z BB som chcela este reagovat, ze su zlatunke male kamaratky a Leuska posobi ze je ovela starsia a na foto sa naozaj podoba na mamku, ale neviem ako vyzera ocko, takze zdanie mozno klame :slight_smile: a aka je okata :slight_smile: mne sa ale Lili podoba na ocka, podla mna ma jedine pusinku po mamke
a solna jaskyna je uzasna, este som nikdy v ziadnej nebola, to v kazdej je take super pieskovisko :slight_smile: ???
5. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulik, este som chcela... ze Lili ako uz krasne rastu vlasky, nasa bambulka ich ma stale malicko, nejako jej veru nepodrastli...
No snad sa umudria a coskoro vylezu... :wink:
5. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi - dik :slight_smile: ano, leuska vyzera byt starsia ako lili, ale to od narodenia tak posobila..
myslim, ze "piesok" je v kazdej solnej jaskyni :grinning:
leni, dufam, ze igelitku do porodnice mas uz zbalenu!! :grinning:
5. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, dakujem za link
hribi, ja som danulik ani lili na zivo nevidela, takze tazko posudzovat z fotiek, ale urcitu podobu tam vidim... :grinning:
5. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bammbi - diiiiiiiik, no ved sme na ne dlho cakali :grinning: neboj sa, aj natalke narastu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
lili ich ma strasne jemnucke, take paperie :wink:
5. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dieta sa od narodenia podoba na ocka - som skoro neverila vlastnym ociam v porodnici, ze aka podoba :grinning: ale nieco ma aj zo mna - teda dufam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tami ma vzdy tak milo utesuje :grinning:
5. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bammbi - óó vďaka,aj ked leuška sa momentálne na svoju rozkysnutú maminku až tak nepodobá,ale po absolvovaní tej nešej slávnej diety :stuck_out_tongue_closed_eyes:-verím ,že bude ešte viac :wink:
Do jaskyne nechodíme nijak pravidelne,vlastne zatiaľ len preventívne-ked sa nudíme
5. feb 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neverte jej, vobec nie je rozkysnuta, tami je kocka a ja mam vacsie brucho :rolling_eyes:
5. feb 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danu - ale leuska posobi, ze je starsia nez vsetky ostatne augustovcata, co som videla :slight_smile:
my sme vlasky v pondelok ostrihali, nina ich mala take jemnunke paperie a ked som ju nakremovala na von, pripadne vecer po okupani, tak tie loknicky, co sa jej dotykali pokozky vyzerali tak skaredo a amstno, tak sme urobili razny krok a som spokojna, podla mna vyzera strasne zlatunko so strihom na chalana a vlasky posobia pevnejsie ... len sa mi vidi, ze s tymi kratsimi vlaskami sa jej predlzil rozum :grinning: :grinning: :grinning: sa z nej stava riadny nezbednik
5. feb 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme asi nejaký rastový skok, zrazu potrebujeme veci č.98 a topánky 23. A maminka má 160cm :grinning:
5. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami - tomu neveriiiiiiiiiiiiiiim, na foto vyzeras ako modelka ...
5. feb 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nosime veci 92, ale plutvy mame riadne ... 24 ... este ze dedo je suster, bo by sme skrachovali
5. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami, ale tie velke modre okale ma po tebe, nie? :wink:
a privela sebakritiky skodi, som presvedcena, ze vyzeras super, Danulik mi to dosvedci :grinning:
5. feb 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi - a nejake nove foto??? ci az po porode - aj s bracekom? :wink:
ninka je zlatucke dievcatko, na stretku bola super :slight_smile: inac, aj lili a leuska maju take kombinezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som vymazala foto, ked som ju ostrihala, strcim to tam este raz?
5. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
98 :confused:
Tak to nam su este niektore veci vo velkosti 86 velke...
5. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hribi - anooo :slight_smile:

bammbi - tami je kocka, ved som to prave pisala :wink:

lili nosi 92-ku a pomaly sa asi zacneme zasobovat 98-ckou :wink: topanocky 22, ale dnes nasla nove adidasky 23-ky a hned si ich aj obula a nechcela ich vyzut :grinning:
5. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, a to ja mam 174cm... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 164, ale hovorim 165 :grinning:
5. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky to je realita . Mne komplimeny robia veľmi dobre,ved ako každému,ale už som dosť stará,aby som bola aj dosť sebakritická :wink:
jáj odbieham sporadicky-leuš mrnkoší...
Aha - a okále má iba veľké po mne,ja mám zelené,modré po tatovi :confused:
5. feb 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som, 2 pred strihanim a poslednu tesne po ostrihani
5. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok