♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
10. jan 2010

Zuzka, super, tak sa pridaj k nam 😀 ja som prave bola umyt misky, nech mi mm donesie od rodicov papat...my vzdy v nedelu chodime ku svokrovcom 🙂

lucy1990
10. jan 2010

Mne doki povedal, ze ked mam nizky tlak a nepijem kavu, nech si dam coca-colu, ale ze pozor na cukor...cize lepsia alternativa je asi bez cukru 😒

zuzana76
10. jan 2010

lucy 🙂 , my sme boli vcera u svokorvcov, tam sme mali knedlu, kapustu a pecene masko a dnes predchvilou mi priniesol moj ocino tu kolozvarsku, co zase vcera oni varili 😀 , takze by som teoreticky ani nemusela varit, ale na tie rezance orechove so slahackou mam fakt chut a to udene uz mame dlhsie v chladnicke, tak nech sa nepokazi

evit, ja neviem, ja sa v tomot dost strazim, pri malom som si ziadnu kavu, ani colu nedopriala, ale nechapem co ma to teraz takto mata,ze mam na nu stale chut

evitkamalicka
10. jan 2010

zuzi ja sa teda vobec neriadim tym co niekto povie, ze sa nemoze, iny ze moze, jem a pijem to co mi chuti v rozumnej miere, nic si neodopieram

lucy1990
10. jan 2010

Zuzi, tak mate hojno 😀 to ja sa tak smejem..ze cez vikend je vzdy hojno a cez tyzden hov.. 😅

zuzana76
10. jan 2010

ja by som mala ist tento tyzden asi do poradne, zajtra volam sestricke, lebo pred vianocami este nevedel ako bude robit v nemocke a kedy bude moct byt na ambulancii, tak som zvedava aky termin mi da, dufam,ze tento tyzden este

zuzana76
10. jan 2010

lucy 😀 , no ja musim kvoli krpcovi varit aj cez tyzden, a najlepsie kazdy den cerstve, on to normalne rozpozna, ked je nieco z predosleho dna 😠 😀

evit, ved jasne, ze zase ked si dam pohar, tak sa iste nic nestane, ale ja sa obavam toho,ze sa potom neustrazim a vylogam celu flasu 😖

lucy1990
10. jan 2010

To je pravda...uz som niekde citala, ze sa nesmie makky syr, ani zrejuci syr, potom ze sa nemaju jest salamy som niekde pocula, inde zasa tuniak...hriby....to aby tehulka jedla len listovy salat 🙂 v rozumnej miere nemoze nic uskodit 😉

evitkamalicka
10. jan 2010

ja varim cez tyzden kazdy druhy den, Adamkovi nevadi ze je to s predosleho dna, on zje hocico, este sa nestalo ze by nieco vyplul

evitkamalicka
10. jan 2010

lucy ja som jedla aj plesnive syry pri malom a zijeme, sme zdraví, este nikdy nebol chory, ani len soplik nemal

lucy1990
10. jan 2010

No zlaty je maly 😀 ako moj muz...ten sa tiez stale len vsade vypytuje ci je to cerstve 😠 ako keby ho vsade chceli otravit 🙂

zuzana76
10. jan 2010

na plesnove syry si davam pozor, nejem ani pastety, ani take konzervovane masa, ani udene

zuzana76
10. jan 2010

lucy, no neuveris, my sme medzi sviatkami boli v avione a tam hore v restike som si objednala kuraci vyvar a doniesli mi nieco tak strasne presolene a zapachajuce kyslostou ako skysnuta polievka, aj sa mi potom ospravedlnili a namiesto toho mi dali horucu cokoladu 😠 , ale uz tam nikdy viac nepachnem

evitkamalicka
10. jan 2010

ved jasne, kazdy nech si je co chce, ale ja si rozhodne odopierat nic nebudem

lucy1990
10. jan 2010

Evitka, ja si ich tiez neviem odopriet...taka rokfortova pomazanka na hriankach 😵 ale aj hribiky mam rada velmi...hribova smotanova polievocka s krupkami...mnam! A pepsi cola mi robi dobre na zaludok, ked ma boli...

lucy1990
10. jan 2010

Zuzi, fuuha...to my sme dost restauracne typy, takze preto ma muz ten syndrom cerstvosti 😅 tam sa nese..a donesu ti hocico...ale za ten cas uz mame vytypovane, kde je to fajn...a uz aj ja viac varievam...len u nas je problem prazdnej chladnicky furt...clovek aby stravil celu mladost v potravinach 😅

halintoa
10. jan 2010

No kočky, dnes som urobila pokus - vynechala som ráno Magne B6, ktoré som podozrievala z nevoľností a nebolo to ono ☹ , aj tak mi jedlo furt stojí v žalúdku a takmer na nič nemám chuť.
Čo sa týka spánku, spím tých 10-11 hodín denne minimálne 😅 (kedysi 6-8 a v pohode) a aj tak bývam cez deň unavená a večer zaspím za chvíľu. Byť doma má fakt svoje výhody 😀 .
K pyžamovej párty sa neúridávam, už som prezlečená, ale len preto, lebo som si pyžamko zakackala ráno lekvárom 😀 😅 😕 .

lucy1990
10. jan 2010

No tak to si ma moc nepotesila s tym Magne B6 😒 akurat dnes som si ho prvykrat dala 😅 s tym pyzamkom si ospravedlnena, my ta radi privitame aj bez neho na nasej party 😀

halintoa
10. jan 2010

lucy: písala som,, že to nie z neho mi býva zle, že som ho neprávom podozrievala, takže si ho pokojne daj, ale čítala som v letáku, že kvôli vit. B6 sa môžu max. 2 tabletky denne. Som rada, že nie som z party diskvalifikovaná pre nevhodný úbor 😀 .

bihan
10. jan 2010

Ja v pyžame nespávam, tak sa na pyžamovku nepridám 😀

lucy1990
10. jan 2010

Ahaaa, tak potom fajn 😉 nepotrebujem, aby mi este aj z vitaminov bolo zle 😒 Bihan 😀

groka
10. jan 2010

ja som si tiez vysadila magnezium ze mi je id neho zle,ale nei nebolo mie od neho zle,som tehotna,preto mi je zle 😅

a zacala som zasa troska spinit,nie je to nic zle,ale zaclala som aj bolesti mam takze magnezium ascorutin,duphaston na obed som si dala a idem lezat lezat a lezat

lucy1990
10. jan 2010

Ja uz netrpezlivo cakam na obed 🙂 som zvedava aka dobrota to bude tentokrat 😀

groka
10. jan 2010

ja som tiez v pyzame oad rana 😅

lucy1990
10. jan 2010

Groka, radsej pekne lez...oddychuj, nech babo naberie sily 😉

lucy1990
10. jan 2010

A supeeer Gabussa uz ma fotku 😀

zuzana76
10. jan 2010

a ja beriem tolko vitaminov, ale to aj ebzne, nielen pocas tehu a nikdy mi z nich zle nebyva, aj Magne B6 beriem kvoli tetanii bezne, aj B 12 a kys. listovu niekedy kvoli anemii a aj zelezo, nastatsie taketo prparaty znasam asi dobre, klop klop

lucy1990
10. jan 2010

To ja zasa vobec som vitaminy nikdy nebrala...ale ked sme sa snazili uz dlhsie o babo, tak som si nasadila calibrum babyplan a mozno aj to trochu pomohlo..ze vraj niekedy zena nemoze otehotniet, ked jej chybaju nejake vitaminy..

zuzana76
10. jan 2010

lucy, to je pravda, dolezity je najma vitamin E na udrzanie plodu a kyselina listova kvoli prevencii vrodenych chyb

zuzana76
10. jan 2010

ale zase podla nicku vidim,ze si este mladucka, to v tvojom veku som sa este ani ja ziadnymi vitaminmi a liekmi nenapchavala 😀 , ale vekom prichadzaju rozne pliagy 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre