• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
no groka bodaj by si pravdu mala,ja uz nemam ani slzy :confounded:
10. jan 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka ja som plakala este na silvestra ze to v poriadku nebude,a bolo,keby sa nieco vazne dialo tak zacnes krvacat ako pri ms
10. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len ziadne stresy, treba mysliet pozitivne
10. jan 2010 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ako ti je prestalo to?

elinka, hm ked sa inak neda, treba sa aj vyplakat,...cloveku sa ulaví, ale dufam, ze mimi bude kde ma byt a a take ako ma byt :wink:
10. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ja myslim pozitivne ale aj realne,viem cim som si presla pri malom a teraz mam paniku len z toho ze ked raz budem musiet ist do nemocnici tak sa bez maleho zblaznim,ale tak nespinim,takze predpokladam ze je to v poriadku
10. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinka, Groka aj ja Vám držím palčeky :slight_smile: Určite by sme Vám mnohé rady pomohli :slight_smile:) Tak Vám posielame aspon psychickú podporu.
10. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, suhlasim s evitkou, treba mysliet pozitivne...iba tak spravite babatku klud...stresy mu len mozu ublizit...ja som si dnes povedala, ze si dam taky pyzamovy den, nikam sa mi nechce...takze budem stale na prijme :wink:
10. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vidim ze uz sme tromfli 100ku stran :grinning:
10. jan 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ja som tiez v pyzame :sweat_smile:
10. jan 2010 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby kto sa k nam prida? :sweat_smile:
10. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pyzamova party :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 12:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka, a ako sa ma Adamko? Uz asi aj chodi, vsak?
10. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa Vás spýtať, beriete niektorá Emesin na nevoľnosti? A pomáha Vám? Mne dnes ráno opäť bolo špatne, tak som si jeden dala a mám pocit že trošičku zabral...Uvidíme neskôr :slight_smile: Inak som spala 10 hodín a mám pocit, že keby si ľahnem, dokážem spať ďalších 10...Ja mám to šťastie, že môj syn je už veľký a nevyžaduje si moju prítomnosť tak, ako Vaše detičky, tak odpočívať môžem.
10. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ano chodi a vymysla, ale tak v ramci normy, inac je velmi dobrucky, akurat som ho dala spinkat....v pondelok ideme na ockovanie, tak to zas bude kriku
10. jan 2010 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, ja na nevolnosti neberiem absolutne nic, takze v tom ti nepomozem, ale s tym spanim si to vystihla...tiez ma mm zobudil po 11 hodinach a citim sa, ako keby som mala znova zalahnut spat..preto som dnes rezignovala, a nikam nejdem...asi si bejby pyta klud :wink: a vcera som pozerala ten horor Hostel - fuj, to bolo nechutneee, som ku koncu isla vracat, ako ma naplo pri jednej scene :confounded: a potom sa mi o tom este aj snivalo :frowning2: :frowning2:
10. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to verim..komu kedy ockovanie bolo prijemne :unamused: ale moja mama bratovi vzdy slubila, ze ked bude hrdina, tak pojdu do mcdonaldu :sweat_smile: kedze mu bol vzacny, tak sa to aj darilo :slight_smile:
10. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pridávam k pyžamovej party a moj manžel tiež :slight_smile:))
10. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak uz budeme mat na dlhsie pokoj, potom dalsie tusim az v 3 rokoch
10. jan 2010 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Supeeeer, uz sme tri :grinning: plus jeden chlap :sweat_smile:
10. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi, nepridas si nejaku fotku, nech nie si bez tvare? :wink:
10. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale už som aj skúšala ale má väčší rozmer ako má mať, tak sa s tým budem musieť pohrať trošku. Ja vidím, že som tu sama beztvárá :slight_smile:
10. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinka a groka, hlavu hore, bude dobre!
Groka - ja spinim s prestavkami uz mesiac, tyzden som si odlezala v nemocnici, ale moja lekarka ma ukludnila, ze babo je v poriadku, mam byt iba pekne v klude doma aspon do zaciatku druheho trimestra. Ze vraj sa maternica roztahuje, niektore ju mame citlivejsiu a praskaju nam cievky... Neboj, isto je vsetko ok. Kedy mas mat kontrolu?
10. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak aj my s muzom amme este pyzamovu party, ale ze sa aspon uz vari :grinning:
10. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka my uz sme polhodinu po obede
10. jan 2010 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna dnes boli hlava a je mi zle od zaludka, ale nevadi
10. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, my sme len o 10.30 vstavali cela familia :grinning: , ale zase sa cez den nevyspim, ten moj synator uz nechce cez den spavat
10. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polievka uz je, to by sme uz mohli jest a druhe mam kolozvarsku kapustu od vcera, plus este varim udene muzovi a ja som dostala chut orechove rezance
10. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali segedin a teraz si davame makovo-jablkovy kolacik, co som este doobedu stihla upiect
10. jan 2010 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam strasnu chut na Coca colu , ked som este nevedela,ze som tehu, tak som celu flasu vypila a to som ju predtym vobec nemusela a proste stale mam na nu chut :unamused:
10. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak si daj....ja som pila pri Adamkovi a aj teraz si obcas dam
10. jan 2010 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok