• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
To ja by som chcela byvat na francuzskej riviere :slight_smile: ale tiez mame problem, kto by nas tam uzivil :grinning:
10. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, hned by som aj ja isla niekam sa vyvalit... my sme boli v septembri na svadobnej ceste v Turecku, uzasne bolo :sunglasses: Bohvie, kedy sa dostaneme k moru najblizsie... :unamused: Ale neva, teraz budu ine priority :dizzy_face:
10. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, jaááj keby viem ze pyzamova paaarty tak sa rano neprezliekam :grinning:
ked sa bavite o papani, ze co ano a nie v tehu, tak plesnive syry som vynechala, tiez si nedam nepasterizovany napr. ovci syr, kvoli listerii-ta je nebezpecna pre tehulky, sposobuje potrat alebo tazke poskodenia plodu, kavu som vysadila, jasne ze clovek nechlasta a tak...no kym som este nevedela ze som tehu, mali sme doma otvorenu flasu vina a tiez ma bolelo hrdlo, tak som si dala vinny obklad a uvarila pohar vina kazdy vecer-spolu 3x :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
inak si tiez myslim ze treba jest pestro, nejake extra obmedzovanie neuznavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mi nehovor lenadka, ja som oslavovala meniny 13.12., sme si otvorili sampanske, a vypila som minimalne polku flase :unamused: to som este nevedela, ze som tehotna, dozvedela som sa to az o 4 dni :rolling_eyes: dufam, ze to neuskodilo...
10. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja jem aj pašteky :sweat_smile:
10. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze ste riadne cestovatelky, ja som bola len v Tunise po statniciach a inak len SR, Tatry a tak...dokonca ani v Prahe som este nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz ked sme prerabali dom a este stale prerabame a zariadujeme idu peniaze na take ako dlazba, krov, kuchyna, chladnicka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: + do toho materska-co je nic moc, preto som isla po 15 mes. spat do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do restik tiez moc nechodime, skor idem sama alebo s kolegami na obed...ja som vlastne v restiakach casto-pracovne tak ma to tam ani velmi netaha, na druhej strane poznam v regione vacsinu ako je to v zazemi, tak viem kam mam ist :wink: :grinning:
10. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel obcas aj aj :wink:
10. jan 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
augustovky, prajem Vám príjemné a bezproblémové tehotenstvo :wink: nie je nič krajšie, ako naše detičky :slight_smile: augustovka 2008 :grinning:
10. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, tak ja som stiahla celu flasu cerveneho, kym som nevedela,ze som tehotna :unamused: :frowning2: , tiez dufam,ze mu to neuskodilo :pensive:

tea, no ako pravnici by ste sa v andaluzii uzivili, sestra pracuje v pravnickej agenture ako prekladatelka-asistentka, oni maju na starosti hlavne kupu a predaj nehnutelnosti, teda prepisy atd... teda ta cast, kde pracje sestra, pretoze maju vela zharanicnych klientov, ktori tam kupuju domy a letne sidla najma rusi a anglicania
10. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna boli este stale hlava, maly ma hnacku a ja som skoro sablila, to je fakt hnus -ta hnacka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule neviete co znamena hodnota 5/3? doki povedal,ze maternica zodpoveda 6tt ale napisal mi tam 5/3
10. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak o tom alkohole,ja som pri malom vypila par fernetov,a nevedela som,ze som tehotna,a doktora som sa pytala,a povedal,ze to este nevadi ked sa to len vyvija takto na zaciatku,ze to este nema prepojeny krvny obeh s matkou.
10. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinka pravdepodobne 5tt a 3 den..cize uz si nacala 6 tt :wink:
10. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,tak to som z toho jelen,to uz by malo byt teda vidiet :unamused:
10. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinka, to ti neviem povedat...ja som bola u doktora v 6-7 tt, podla ultrazvuku a uz tam bolo vidiet fazulku...myslim, ze hovoril ze mala okolo 7 mm, ale niesom si ista...
10. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eminka dakujeme :slight_smile:
10. jan 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, no vy ste to tu stihli zase zaplnit zopar stranami. :grinning:

my sme sa s drahym prave vratili z Ikea. je tam hrozny blazinec, tolko ludi som tam este nezazila. nocna mora. :confounded: no nic ... idem si vas docitat.
10. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze v 6tt uz musi byt urcite nieco vidiet
10. jan 2010 o 17:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja fazulka mala v 5tt+5 2mm
10. jan 2010 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
El,ja som bola 5+5 tt a bol len vacok :wink:
10. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak je to asi velmi individualne
10. jan 2010 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cca v kt. tyzdni zacina bit babetku srdiecko?
a ake je asi cca velke 9-10tt?
10. jan 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka srdiecko by malo zacat byt 21 dni po oplodneni...a dlzka podla mna moze byt tak 3cm
10. jan 2010 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel,tak to sa uz pomaly pripravujem na najhorsie.Nic ine mi asi uz neostava,augustovka nebudem :confounded:
10. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka este nezufaj
10. jan 2010 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit dakujem za info...

elinka nestracaj nadej aj ked je malinka :pensive: mozno bude nakoniec dobre..drzim palceky..
10. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem presne kedy som otehotnela,bud 1 decembra,alebo 4 decembra,preto si myslim,ze z toho nic nebude,lebo ak to nieje vidiet tak to asi nieje v poriadku,akurat to cakanie je nekonecne.Lepsie by bolo keby viem na com som
10. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka ked presne vies kedy si otehu, tak to je potom ine
10. jan 2010 o 17:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave to mi nejde do hlavy,ked mi robil sono menzes mi meskal 18dni, a pokial som otehotnela 4.12 tak som ukoncila 5 tyzden estel len 8.1,tak je este nadej
10. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam to nebude az take zle ako to vyzera....inac ty si priamo z Galanty? ja som tam rodila
10. jan 2010 o 17:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok