♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
28. júl 2010

@majka35 @akika722 ja mam doma 5rocne dievcatko, ale zeby sa to nejako zlepsovalo nemozem povedat, taka je papulnata, ze normalne niekedy ani neviem co jej mam na to povedat, odpinka ma, ze nemam slov... ale inak je zlataaa, pomaha mi, aj sa sama zahraje, ale len ked ma naladu... ked vstane hore ritkou, tak to je katastrofa cely den a uz len cakam, kedy vecer zaspi 😀
a este ked sa nudi... ona sa nikdy nesmie nudit, vzdy musim mat pre nu pripravenu nejaku robotu...

majka35
28. júl 2010

super ...blahoželám ... ja som chcela druhú dcérku, ale keby som šla do tretieho bábetka, tak by som už chcelá malinkatého pišuliaka ... ale u mňa už to nehrozí 😀

tiffanka
28. júl 2010

@majka35 Nikdy nevieš... 🙂 Aj my sme sa na staré kolená rozhodli, že by sme ešte chceli ďalšie bábo 😉 😀 😀 😝

majka35
28. júl 2010

@vladka84 joooj, tak moja sa nudí vždy 😀 ju baví všetko 2 minúty ... ale teraz ju trošku zamestnáva manžel ... v spálni "vysielajú" ... keďže môj manžel je vášnivý rádioamatér a u nás sa to hemží vysielačkami

majka35
28. júl 2010

@tiffanka joj, tifanka, už nie ... už sa nedá, možno keby som mala prvé dve skôr, ale už teraz nie 😠

tiffanka
28. júl 2010

@majka35 😖 A koľko máľ rokov ? 🙂

majka35
28. júl 2010

39 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majka35
28. júl 2010

ja už si len na vnúčikov počkám 😀 😀 😀 😀

tiffanka
28. júl 2010

@majka35 Čože? No ja som Ti z tej foto tipovala cca 26 😀 Tak to ti poviem že teda vôbec nevyzeráš na 39

vladka84
28. júl 2010

@majka35 ja uz ked neviem co, pustim jej Barbie, mam na chvilku klud, ale vacsinou aj tak musim sediet pri nej a pozerat sa, pretoze vsetko chce okomentovat a nepaci sa jej ked nema posluchaca...
budem ju mat este cely august doma...narastu mi z nej rohy 😀

tiffanka
28. júl 2010

@majka35 Aj ja už asi iba potom tie vnúčatá ... Ale ešte si radšej počkám 😀 😀

liba78
28. júl 2010

Ahojte babulky... nebojte sa keď budú deti veľké ----- bude horšie 😀, ale nie. Ja som celkom spokojná z chlapcami. Pomôžu mi zo všetkým, ale papulujú tiež. 😠Teraz to ospravdlňujú pubertou 😀 😀
@tiffanka gratulujeeem, tak tebe to vyšlo 😉 😉 to tretice 😉
@evitkamalicka @lenadka gratulujem k bábätkám

majka35
28. júl 2010

😀 😀 @tiffanka lebo to je taká malá fotečka, tak asi preto 😀 ale moji spolužiaci mi tvrdia, že pokojne môžem chodiť s nimi na diskotéku, žeby som určite ešte niekoho zbalila 😀 😀 😀
@vladka84 no tak moja tiež musí mať poslucháča ... ked sa s mužom bavíme, tak nás okamžite prekrikuje ... ja jej púšťam Pata a Mata ... hej a v poslednom čase ju nadchol v telke futbal, čo my s mužom absolútne nepozeráme a sväté omše ... 😵

liba78
28. júl 2010

@akika722 ahoj zlatíčko, som rada že ťa ten primár upokojil 🙂 , tak uvidíš čo maličká na to, možno to ešte bude ako s evitkou 😉 a ja tiež nechcem aby téma zanikla, musíme si s niekým pokecať 😀

vladka84
28. júl 2010

@majka35 no jasne, nie len stredobodom pozornosti, ale aj celeho vesmiru musi byt 😀 uz som si myslela, ze som v jej vychove nieco zanedbala, ale ona vie byt aj slusna, nekricat, nepapulovat, ne..... ale musi sa jej chciet... dnes sa jej napriklad nechce 😀 uz sa tesim, ked pojde do skolky, tam si vybije energiu a domov pride kludna 😎

majka35
28. júl 2010

@vladka84 moja ani zo škôlky nechodí kľudná ... pomooooc 🙄 už je hore, pribehla ku mne a už pýta počítač ... takže ju idem niečim zamestnať ... asi jej dám do ruky vysávač ... večer si vás znovu prídem prečítať

fialka5959
28. júl 2010

Ahojte 🙂

kvietok121
28. júl 2010

chvilku tu clovek nie je a vy popisete, aspon mam co citam a co napisat

@tiffanka takze chlapina, videl pipika, preco len na 98 %???? chlapci su ze vraj na isto
@majka35 @akika722 tiffanka myslim dava tam fotky tehuliek s bruskami, treba jej poslat

liba78
28. júl 2010

@fialka5959 ahoj 😉

kvietok121
28. júl 2010

@majka35 ja mam 30 a cakam len prve, takze nikdy nie je neskoro a poviem ti co mi povedal moj byvaly gynekolog, ked sme nemohli mat babo, ze ma jednu pacientku, ktora mala prve a hrozne chceli druhe a vobec sa nedarilo, nebola ziadna pricina ani u chlapa ani u zeny len to proste neslo, potom prisla po 19 ROKOCH a dr je vravi, vy ste tehotna (dr cely nadseny) a ona zhrozena co????? a dr s usmevom: ved ste chceli nie??? a ona ale nie po 19 rokoch, ptoom si zvykla a boli stastni 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
28. júl 2010

@fialka5959 ahooooj

tiffanka
28. júl 2010

@kvietok121 neviem prečo práve 98 😀 😀

tiffanka
28. júl 2010

ááno áno, dávam fotočky s bruškami, tak kľudne posielajte na augustovemilaciky2010@gmail.com 😉

kvietok121
28. júl 2010

@tiffanka mne povedal dr ze chlapec, ja som povedala urcite?? a on ze ked ma pipika nemoze to byt predsa dievca,, nie? 😀

tiffanka
28. júl 2010

@kvietok121 😀 možno tento môj len náhodou niečo zazrel 😀 alebo neviem, no 🙂 predsa tam ešte sú tie 2 percentáá 😀 nakoniec možno bude prekvapko 😀 Ale asi nie 😀

kvietok121
28. júl 2010

@tiffanka a neukazal ti ho ked ti uz povedal co to je

tiffanka
28. júl 2010

@kvietok121 ukázal, ale ja som tam akurát tak figu borovú videla 😒 Lebo malý sa strašne mechril, aj na pásoch 😀 Asi sa mu nepáčil tento doktor 😀

kvietok121
28. júl 2010

@tiffanka myslim pipika ... men hned otacal obrazovku, pravdupovediac ja som nic nevidela, mm to hned vedel ...

kvietok121
28. júl 2010

@tiffanka ziarlil na maminku, ze je pri tebe nejaky chlap, a ze on chce byt jedinym 😀

tiffanka
28. júl 2010

@kvietok121 Aj to je možné, že žiarlil 😀 Ktovie 😀 😀 A ty kedy ideš najbližšie na ultrazvuk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre