♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
12. aug 2010

@vladka84 @katulkaaaaaa veď to, ani ja som nechápala, že prečo ju tak dlho nechávajú... ach 😖

mirmaj
12. aug 2010

@21 tak nech to dlho takto pekne ide 🙂

mirmaj
12. aug 2010

@memory97 to teda je, dobre papka, neviem do kedy budem stíhať pokrývať jej požiadavky 🙂

tiffanka
12. aug 2010

Jááj vy ste hotové pisateľky 😀 už od rána 🙂

Potom napíšte, čo nové po poradni 😉 Ja idem zajtra 😎

fialka5959
12. aug 2010

@kvietok121 Len aby, od soboty zacnem pit asi tonic, lebo uz na mna prichadza velmi kriticky stav ☹

memory97
12. aug 2010

@mirmaj neboj stihat budes, len pekne spinkaj s malou aj cez den a vela pi tekutin🙂 a ono sa to rozbehne, aj ked to troska trva kym sa vytvori viac mliecka, ale da sa to, hlavne nech si v pohode ty aj mala🙂

jankasramka
12. aug 2010

@vladka84 no je mozno pravda ze na slovensku ti klby skontroluju ale tu v mexiku asi tazko kedze o europskej predispozicii na displaziu bedrovych klbov nemaju ani potuchy. takze urcite mi stoji zato par tyzdnov s ortopedickymi sandrami ako potom par rokov vyhladavat ortopeda. a ajtak som zastanca latkovych ekologickych plienok,,,
@memory97 tie placky su z cistej kukurice-tzv.kukuricnej muky. t.j. ze pomelu iba kukuricu a to sa zmiesa s vodou....
a to jedia s kazdym jedlom...
podla mna su uz tak prisposobeni ze im to neprodukuje plyny:D teda ja jem aj varenej na kila a nic mi nie je-nastastie🙂

jankasramka
12. aug 2010

@fialka5959 preco tonic?aky to ma ucinok?

vladka84
12. aug 2010

@jankasramka jaaaj, to ma nenapadlo, ze tam sa ai na vysetrenie klbov nezameravaju 😒
ktovie koho geny zdedil viac maly Mateo - slovenske alebo mexicke? teda malo by to byt 50 na 50, rozhodujuce je, ktore ma od teba a ktore od ocina 😀

jankasramka
12. aug 2010

@vladka84 ja dufam ze ma len dobre geny od oboch🙂
ale tak radsej mu ich ajtak davam lebo som mala na zakladke spoluziaka co s tym mal problemy no a chudak-bola to vazne sikana co si zazil...

kvietok121
12. aug 2010

ahojte uz som doma z kontroly, takze hrdlo 1,5 cm, otvorena na prst, urobeny hamiltonov hmat,- boleeeeeeeeeeeeeeeel, v pondelok na termin kontrola, ak nic tak v stredu stvrtok nastup do nemocnice... tak neviem

kvietok121
12. aug 2010

@elina313 je tak to je skvele tak sa drz
@memory97 to by sa uz hadam ozvali, a inac, zanasal to za mna zamestnavatel, a to dobrovolne mi povedala ze je vsetko v poriadku
@barinkova @katulkaaaaaa nebojte uz to prideeeeeeeeeee

kvietok121
12. aug 2010

@fialka5959 moja krasna vydrzat, ja tiez si kazdy den hovorim v noci to uz pride mozno 😀 a kazdy den zacinam rovnakou vetou

mirmaj
12. aug 2010

@memory97 dakujem, snažím sa nestresovať a oddychovať ked to ide a aj tie tekutiny sledovať, lebo už som začínala mať včera taký pocit, že stracam mliečko tak som aj nutrilon dala pre istotu drahemu kúpiť, ale nakoniec sme to rozťahali zasa a nutrilon odložili bokom 🙂

vladka84
12. aug 2010

@kvietok121 to co je ten hamiltonov hmat? 😲 😲 😲

kvietok121
12. aug 2010

@vladka84 pomáha pôrod vyvolať, bolelo to, pri pošvovom vyšetrení, ak je hrdlo aspoň na prst otvorené, sa lekár pokúsi prst zaviesť čo najhlbšie a následne „odlúpnuť“ vak blán od maternicovej steny. Tým potom dôjde k vyplaveniu prostaglandínov, tzv. tkanivových stimulantov, ktoré majú pozitívny vplyv na spúšťací mechanizmus pôrodu.

vladka84
12. aug 2010

@kvietok121 😲 to pocujem prvykrat, to sa normalne robi? tak ak si mozem vybrat, ja radsej tu vyvolavacku 😀

kikuska25
12. aug 2010

ahojte maminz ako sa vam tu dari nieco nove?ako sa citite?

kvietok121
12. aug 2010

@vladka84 sice to bolelo, ale dalo sa to vydrzat, trvalo to asi 1 minutu, takze to bolo v pohode, keby to tak aj rozbehlo ten porod tak by som bola rada ale zatial nic ... na nete som citala ze urobili je hamitonov hmat a do rana mala male ... 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
12. aug 2010

@kikuska25 ja celkon, pozeram fantasticky zamilovany, spapala som francuzske zemiaky zmrzku a oddychujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fialka5959
12. aug 2010

@kvietok121 No ved , ale ja uz by som mohla byt uz 1 v 1 a mat babo v naruci, bojim sa vyvolavacky 😒

kvietok121
12. aug 2010

@fialka5959 neboj mozno chce malinke dodrzat presn termin 😀 😀 😀 tak vydrrrrrrrrrrrrrrrrrz

fialka5959
12. aug 2010

No davam mu este jeden den a zacinam cvicit, ved dnes som si koli tomu zacala aj cuchat koberce, to bola fuska.Aspon som nieco vypotila

kvietok121
12. aug 2010

@fialka5959 aj ja budem jeden vecer cistit, ale pride este kamoska tak nechcem aby chodili po mokrom

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@fialka5959 kedy ides k dr?kolko ta nechaju a by si prenasala?
@barinkova nechapem preco si vlastne nesla na poradnu???ja neviem ja sa teraz na konci bojim najviac ci je vsetko ok ako na zaciaku,ja keby sa dao som u dr kazdy den nech ma pozre 😉
@kvietok121 aj mne robl ten hmat,na druhy den potom zacala odtekat hlienova zatka....a bolesti zacali dost desne,som zvedava aky to bude mat priebeh u teba
@jankasramka kukurica naduva,ja radsej nic take zo zaciatku jest nebudem mala mala velke zaludocne problemy,tak pri malom by som sa tomu rada vyhla
🙂 ale sak uvidime mozno prekvapi a nebude ho bolievat brusko z nicoho

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa ja kati zatial nic, tiez mi vravel ze by malo nieco zacat, ale mam pocit ze absoltne nic tak neviem ci sa matejko nalakol a zdrhol viac dovnutra, kedy ti ho robili???

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@kvietok121 mne to robil dr pondelok rano...okrem toho ze ma neskutocne bolel cely spodok mi nebolo nic,utorok okolo obeda odisla zatka,vcera aj dnes zase....ale porod to stale neni ☹

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa aha mna to bolelo len ked mi to robil, potom chvilku ked som sla domov, ale potom absolutne nic, tak som zvedava ci ta zatka mi tiez odide a kedy .... a kedy zacnu bolesti .... a porod???? .... fuha to este bude dlha doba, ale v pondelok idem znova na kontrolu a buduci tyzden uz ma beru do nemocky ... tak uvidime

katulkaaaaaa
12. aug 2010

@kvietok121 mozno je to tym ta moja bolest ze uz tri tyzdne mam dost silnych poslickov,ja neviem kazda to mame fakt ine 😉 ja uz nedufam ze porodim normalne uz som sa upla na to ze najneskor pondelok idem do nemocnice a snad do utorka mam maleho pri sebe...ak sa zadari skor budem ta najstastnejsia 😵

kvietok121
12. aug 2010

@katulkaaaaaa neboj nejak to musime dobojovat, ty uz v pondelok nastupujes, ja az tak v stredu, vo stvrtok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre