♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

leteku
13. jan 2010

elinka - super, myslela som na teba celý deň, super správa

zuzannas
13. jan 2010

Elinka: super spraavicka! 😵
Katy: mame rovnaky termin, takze rozhodne nie si posledna... 😉

tiriel
13. jan 2010

ELI suuuuuuuuuper , tak vidiš,načo bol ten pesimizmus dobrý? tak dufam ,že odteraz len v dobre naladičke

press
13. jan 2010

super eli, tak si to môžeš vychutnávať

zuzana76
13. jan 2010

my sme amli svadbu 9.10. 1999, takze uz vyse 10 rokov sme manzelmi a mali sme okolo 30-40 hosti

ladywitch26
13. jan 2010

rosi a kde v zahranici si?

inak posledna budem asi ja.oficialne mam sice termin na 26.8., ale to podla mrchy. sono mi budu robit prve az v 12tt, takze az tam sa to upresni. ale podla mna to bude trosku neskor, mozno az september.

evitkamalicka
13. jan 2010

zuzi my 6.10.2007

tiriel
13. jan 2010

dobru noc,idem otrčiť kopytá

evitkamalicka
13. jan 2010

aj ja si idem pospat, tak dobru

rosienka
autor
13. jan 2010

ladywitch- vo Svajciarsku

rosienka
autor
13. jan 2010

to este byvate unavene? mne to uz preslo tusim v 9tt

halintoa
13. jan 2010

ladywitch: moja bambulka je menšia cca o týždeň zatiaľ, takže ak to nedobehne, aj my sa rozrasteiem v septembri, nebudeš odtiaľto sama 😉 . Btw: máš krásnu mäkkú slovenčinu, odkiaľ si?

mata1001
13. jan 2010

ahojte...

evitkamalicka
13. jan 2010

ros ja som tak spavala aj ked som cakala Adamka cele tehu, ani nie od unavy, ale tak co budem robit

bihan
13. jan 2010

Tak dnes samé dobré správy 🙂

Rosienka, ja som už úplne v pohode, únava ustúpila, nevoľnosti už v nejakom 10tt, takže už pekne zase žeriem ako kyselina a nič mi nevadí 😀 Začínam si to krásne užívať... len pupok by ešte mohol trošku vyskočiť a bolo by to ideálne. 🙂

rosienka
autor
13. jan 2010

evit- 😀 😀 😀 zevraj "co budem"

bihan- mne uz sa trochu vyduva, ale vyzera to ako z pribratia a v tych svetroch sa straca 😖 ja som tiez uplne v pohodke, v podstate cele tehu si zatial len uzivam 😅

ladywitch26
13. jan 2010

tiriel, teraz neviem, ze ci tak zavcasu, alebo tak neskoro ides spat.. 😀

rosi, vo svajci mame byvaleho spolubyvajuceho. bol u nas rok a potom isiel do svajciarska. on je strasne zatazeny na bicykel a tu v irsku mu to chybalo, lebo tu dost prsi.

halintoa, som zo sidla matice slovenskej, takze ta slovencina musi byt priam dokonala 😀 😀

evitkamalicka
13. jan 2010

ros no, ale asi som si to rozmyslela, idem si dat vanilkove kapucino 😀

rosienka
autor
13. jan 2010

lady- hej a kde byva? ja tiez milujem moj bicak a teraz mi chyba, lebo je kosa a nasnezene, ale budem aj s bruskom bicakovat 🙂

leteku
13. jan 2010

dievčatá nezdá sa vám, že groka sa už dlho neozvala? Snáď je všetko O.K.

evitkamalicka
13. jan 2010

leteku mozno len nema cas

ladywitch26
13. jan 2010

rosi, je na nejakej farme pri bodamskom jazere. zbieral tam tabak a staral sa o byky. ze nejaka velka farma. ale neviem, kde presne, ake mesto.

rosienka
autor
13. jan 2010

lady- aha, tak to sa ani omylom nepozname, my nefarmarcime 😀 😀 😀

ladywitch26
13. jan 2010

rosi, on si tam siel len zarobit. ale naaadherne fotky porobil odtial. kupil si nejaky specialny fotak za 1500€ a hadam by aj vystavu z tych foto uz mohol spravit. fakt nadherne momentky.

inak co mame jednu susedu irku, jej muz je asi albanec alebo take cosi, tak maju tu dom, ale chodia sem len tak 3x do roka, vzdy sa zdrzia tak mesiac a potom ich zasa par mesiacov neni. tak dnes muz pozera, ze vsak ta bude zasa rodit. uz maju 5rocne dievcatko, a dvoch chlapcov 3 a 2 rocnych. no trufa si, zena.... 😀

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosienka
autor
13. jan 2010

lady- no asi si povedala, ze vsak co budem, nie? 😀 ja som chcela volakedy tri deticky, ale asi to uz zostane len snom, lebo budem stastna, ked sa vôbec este jedno postasti 😵 😨

ladywitch26
13. jan 2010

mne nejako nesadol jogurt na ranajky... len dufam, ze mi nezacinaju tie blbe nevolnosti, lebo ma porazi. som este nechcela v robote vraviet, ale asi to neutajim takto... 😝

bihan
13. jan 2010

Akurát tu pozerám jeden lekárky magazín a sexuológ spomenul, že žene vždy chýba jedno (posledné) dieťa. Môže ich mať aj 5, ale tá túžba po poslednom je tam vždy. 🙂

ladywitch26
13. jan 2010

rosi, co ty vies, mozno bude druhe hned po tomto. dost robi psychika. 😉 my sme sa o stanku snazili pol roka a nic. zivotosprava jak svina a nedarilo sa.a potom som sa na to vykaslala, sla som v jeden tyzden na dve party, bacardi tieklo potokmi a o dva tyzdne na to pozitivny test 😀 a teraz som vysadila tabletky, ze vsak stanka sa nam hned nezadarila, tak ak sa podari do marca, bude dobre, no a zrejme na prvy sup to vyslo. a tiez som bola na party vianocnej z roboty a zasa som pila to bacardi, tak neviem, ci to nema taky ucinok na mna, ze podporuje plodnost alebo co 😀 😀 😀

ladywitch26
13. jan 2010

bihan, my chceme tri, ale to tretie az tak neskor, mozno za 5-6 rokov. ja by som si aj dlhsiu pauzu nechala, ale nechcem zas po 35ke rodit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre