• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ahojte :slight_smile: lste sa bavili o svadbe, tak ja som sa tiez vydavala v aprili na 18te narodeniny :slight_smile: a Tea, uz sa ti to blizi :slight_smile:
ladywitch, zlatunka je :wink:
13. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je jedno, či malá, alebo veľká svadba, dôležité je, aby tam mal človek ľudí, ktorých má rád, vtedy si to naozaj človek vychutná
13. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja uz mam od vcera tehotensku knizku, zatial vsetky krvne testy dopadli dobre :slight_smile:
13. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy gratulujem k dobrym vysledkom a knizke :wink:
13. jan 2010 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne press, my sme mali najblizsiu rodinu, bolo nas 30 a bolo to super :slight_smile: ale myslim, ze ma nieco do seba aj svadba vo dvojici :slight_smile: a potom taka rodinna oslava...
13. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem evitka :wink: dnes som bola u doktorky rano, co som celu noc mala 39 teplotu... :frowning2: som strasne unavena...
13. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ta moja dracica zaspala, tak mam chvilu klud. dnes mam volno v praci, tak si ju mozem cely den uzivat. a ockovi dat volno. lebo je nezamestnany bohuzial, tak sa stara o nu.a niekedy uz ma dost, hlavne ked cely den takto blbne :grinning:

ja som mala na svadbe 75 ludi, vacsinou rodina. mozem ja za to,ze mama je z 5 surodencov a svokra dokonca z 12tich? :grinning: ale nastastie nedosla ani polovica. a bola som najstarsia, tak otec chcel tradicnu svadbu, kde si bude moct s celou rodinou zatancovat. segra mala 4roky po mne, 85ludi a po troch rokoch bola uz aj rozvedena. skoda vyhodenych stotisic
13. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Press, my sme ju tiež mali na moje narodeniny :grinning:
13. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dat akurat malemu obed, potom pojde na nocnik a spat
13. jan 2010 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali asi 125ludi,ak si pamatam ...
13. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si skôr myslím, že škoda toho manželstva :sweat_smile: než tých peňazí :wink:

My sme tiež mali cirkevnú svadbu v apríli a vyšlo nám tak nádherné počasie :dizzy_face: ani teplé, ani studené.. super to bolo. Svadbu vo dvojili som zažila a je to smutné...také.. o ničom..
13. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte augustovky, ak smiem, tak sa rada pridám, asi som tu najkratsie tehu, ale budem velmi rada v spolocnosti zienok cakateliek s podobnými radostami a strastami :slight_smile:
13. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katy
13. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katy, nie si najkratsie tehu, su tu aj ine baby v 8 tt :wink: a inak je nas tu potom pozehnane, co sme svadbovali v aprili :slight_smile: my 19.4.
13. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy vitaj, vlozene ste mali 2 fazulky, uz si bola na sone ci sa ujali obe?
13. jan 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja svadbovala 7.mája 2005

katy vitaj, budu dvojčatká?
13. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, mas pravdu, ze coho je vacsia skoda, zase lespie byt rozvedena ako zle vydata a este ak su tam aj deti, ktore zlym vztahom trpia :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme mali tiez 80 ludi z rodiny + hudba, obsluha, kameraman, kamarati co prisli len kuknut na otocku.. atd, to bola cca stovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo to pekne preto, ze sme sa zisli pokope tolka rodina, co sme sa uz aj dlho niekt. nevideli...moja mama pochadza z 9 surodencov a otec zo 4-tak preto to vyslo tak vela :slight_smile:
13. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky,
vitam opäť všetky nové tváre :slight_smile: . Ja som mala tiež svadbu v mesiac svojich narodenín - v novembri :slight_smile: , 30 ľudí.
Dnes som v noci dajako zle spala, možno preto, lebo som spinkala aj včera cez deň, ale aj tak ma zasa láme.
Tiriel: obdivujem Tvoj apetít, ja som si bola v chladničke po trošku segedínu, čo mi drahý včera priniesol, a skoro som sa zložila pred chladničkou, čo mi tak páchla :confounded: . Hranolky a chipsy mám rada, ale teraz mi diktuje jedálniček bambulka a tá ich neľúbi :wink: .
13. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel ja 9.5.03 :wink: a pocasie bolo super!
13. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dvojčatká nebudú, hneď od začiatku sa chytilo len jedno a to je našťastie v absolútnom poriadku, včera sme dokonca počuli aj srdiečko, tak sa veľmi teším
13. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa, tak to sme na tom rovnako, aj ja sa teraz riadim iba tým, čo mi fazuľka dovolí :grinning:
A ja som mala svadbu 15.8.09
13. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali svadbu v aprili. 13.teho :grinning: co sa svokor nafrflal, ze april, blaznivy mesiac a este 13ka, ze nestastne cislo. no zaujimave, lebo on narodeny 13teho, jeho zena narodena 13teho, a moj muz aj svagor maju 13teho zasa narodeniny. tak veeelmi nestastny den pre ich rodinu. :grinning: :grinning:
inak segra mala fakt smolu. do roka po svadbe jej chlap rozflakal 700tis. a nikto dodnes nezistil, na co ich pouzil. len jej klamal a ona mu to dva roky zrala. po tom roku sa odstahoval, lebo ze mu vsetci len krivdia. byvali u nasich zatial, lebo mali stavat dom. az potom sa jej otvorili oci postupne. a dva dni po podani ziadosti o rozvod sa zoznamila s chlapom, mne velmi sympaticky, lebo uplny opak toho prveho a uz su rok a pol spolu. len neviem, jej sa uz vydavat nechce, tak asi budu len tak nadivoko. mozno ak sa im zadaria deti,tak sa vezmu.
13. jan 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes som bola na kontrolnom sone v nemocnici,a podla sona som 7/2 a bolo vidiet aj srdiecko,tak som statsna ako blcha, ani si neviete predstavit :slight_smile:
13. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinkaaaa blahozelaaaaam, tesim sa s tebou
13. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katy- no konecne dalsia "stimulantka" z temicky :wink: super, ze mate srdiecko, to je uz na najlepsej ceste a je tu este par kociek po tebe :wink:

ladywitch- to bude dobra tanecnica, uz teraz hopsa o dusu :grinning:

my sme mali svadbu koncom augusta na urade v zahranici a potom apero a gardenparty v dome a po mesiaci oslavu asi so 60 ludmi a taky nas obrad a fotenie v BA. v auguste bolo asi 20° a v septembri ovela teplejsie :slight_smile:
13. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka parada, gratulujem :dizzy_face:
13. jan 2010 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli- no paradicka, gratulujem a ako si sa bala :wink:
13. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elinka tak to je naozaj super, myslela som na teba a teším sa s tebou :slight_smile: a povedali ti ešte nejaké údaje že koľko meria a tak?
13. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucy- gratulacia ku knizke a dobrym vysledkom, som strasne rada ako sa nam dari :dizzy_face:
13. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka: blahoželáááááám :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok