• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
moj mm nebol, kedze som mala cisarsky v celkovej narkoze
13. jan 2010 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chcel muz od zaciatku byt pri porode, to skor ja som ho tam nechcela, ale nakoniec som rada, ze tam bol. a drzal sa skvele, dokonca malu aj prvy prebaloval, lebo ja som sa ledva z postele dvihala prvych par hodin
13. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy,ale on by ti nepozeral na cikulu :grinning:
13. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem...neviem to vysvetlit, ale aj on to uznal...
13. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nebol, akurat rano odisiel na tyzdnovku a ked som vecer zacala rodit bolo 19.30, zdalo s a ze by to ani z BA nestihol...ale bol by lebo mala sa narodila az rano 7.14...ale pravdepodobne by tam odkvecol-bal sa ist a asi bol aj rad ze je mimo dosah :sweat_smile:
mna skor nastval svagor, bol pri porode oboch ich deti a povedal mm ze to nic neni, brnkacka v tom zmysle ze my zenske si asi vymyslame, ze to az taka bolest nebola a tak :angry:
13. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj mm to nechal na mňa, pokiaľ ho tam budem chcieť pôjde, pokiaľ si to nebudem priať nepôjde
13. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... ja absolutne nezvladam cestovanie autobusom :unamused:uz z toho zacinam chytat panicky strach ako zle mi zas rano pride rano..
13. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, svokru? tak to ja so svokrou pre istotu vobec ani nekomunikujem :grinning:
13. jan 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jankaat tak aká je doma situácia? Zmenilo sa niečo?
janka: tak to Ti veru nezávidím :pensive: , v tomto je nezamestnanosť krásna, vstávam, keď sa cítim vyhajaná, cestujem raz-dvakrát do týždňa max, inak som stále zavretá v našom domčeku alebo so psom v lese :dizzy_face: .
Lady, to ja zasa pre istotu s mojimi rodicmi :unamused:
13. jan 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy, môj dokonca medzi nohy kukol, zvedavec, a s naším sexom to naozaj nič neurobilo.. budú horšie chvíle, napr. ak chceš dojčiť, tak si treba zvyknúť na striekajúce mlieko pri sexe a pod :sweat_smile: alebo nech s tebou radšej nikdy neide na kontrolu, pretože tých vyšetrení v tehotenstve je hrozne veľa a na konci som sa už cítila viac ako nejaký kus mäsa než budúca mamina :rolling_eyes:
fuuu jani, cestovaie busom ti nezávidím, mne bývalo vždy zle, teraz si to ani neviem predstaviť
bohan,nestras ju :grinning:
13. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan, no tomu presne chcem zamedzit...chcem byt v jeho ociach stale atraktivna, a nemam rada slova ako rodidla a podobne...clovek si potom pripada ako nejaka tovaren :angry:
teda bihan,sorry,preklep
Lucy ale úplne ťa chápem, hlavne, že v tom máte vy dvaja jasno. Je to ešte ďaleko, ale tiež neviem, či je pre mňa tak dôležité aby tam bol. Budem to určite cítiť a podľa toho sa rozhodnem, je podľa mňa úplne normálne, že kazdý na to nie je
13. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestraším :sweat_smile: ja by som takéto info pri prvom tehu uvítala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tehotenstvo, pôrod, prvé mesiace s miminom, to je obrovská previerka každého partnerského vzťahu.

Lucy a pre manžela budeš taká atraktívna, ako sa sama budeš cítiť :dizzy_face: (a ako sa o seba budeš starať, ale to, myslím, u teba nebude problém :wink:)
13. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja manžela pri pôrode určite chcem, nechcem byť pri tom sama.
13. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, moj tiez kukol a pohoda. dokonca ma tri dni pred porodom aj holil tam dolu, lebo ja uz som nedociahla a tu neholia, ani klystir nedavaju. a doktor bol tiez srandista, ked uz bolo vidno hlavicku, tak sa ma pytal, ci sa aj ja nechcem pozriet....no to urcite... :confounded:

a tu som sa necitila ako kus masa, lebo tu ked zena nema ziadny problem, tak na prehliadkach skontroluju akurat moc, zelezo v krvi a tlak. za celych 9 mesiacov som na koze nebola ani raz
13. jan 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som nemusela tiez necestujem..ale skola nepusti :pensive: ..30km tam a 30spet..

a doma nic nove vsetko po starom.. dnes nespim doma tak som aspon trosku rada ze mam klud..
13. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne prehliadky nevadia, mám výborného lekára, ktorému dôverujem, mám problémy, preto som aj musela riešiť tehu a som rada, že nič nezanedbáva. Predtým som mala lekára, ktorý mi nič nerobil a skončila som pod nožmi.
13. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa po dlhsej dobe ozyvam :slight_smile:

poslednu dobu nemam vobec cas, skola, svadba, stale same vybavovacky...

ale vcera sme boli na tej krvi co sa da zistit pohlavie a dnes rano sme sa dozvedeli vysledok a cakame CHLAPCEKA :grinning:
a k tomu 3D cez 3D-cko sa da uz v 11-12 tt zistit co to bude teda lepsie sa spozna chlapec :wink:

ja idem zajtra na poradnu tak dufam ze bude vsetko ok, tiez uz mi budu brat krv, malinkeho pomeraju to uz sa meria aj ta nosova kosticka ci co to, a uz dostanem aj tehu knizku :slight_smile:
13. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej peťa,gratulujem,si asi prva v historii čo to tak skoro vie,dufam že sa nesekli :grinning:
13. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti to je nejaka experimentalna metoda? este som o tom nepocula...
13. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej, Peti, to je super :grinning: , si prva co to vies, aj my planujeme ist do genetonu na krvicku a inak robili ti aj ten geneticky skrining? Aby sa zistili vrodene vyvojove vady?
13. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pewti a bola si primo v tom Genetone alebo si to posielala?
13. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc baby,ja som ko , ta unava nic neustupuje.plus upchaty nos a tlaky v hlave
13. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja normalne nestacim citat, ale co to si vzdy pozriem...Elinka super, sice som tu viacmenej len citatelka, vela som citala o tom, čo Ta trapi a dnes som na Teba myslela aj ja a tesim sa s Tebou, že je všetko ok.
13. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok