• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
baby vy kupujete niečo z bazarika???????
27. aug 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na steršieho-zatial som max.spokpjna bola zo všetkym a krpcovi som teraz ten overal vzala :grinning:
27. aug 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
27. aug 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kašlete vy na mňa :cry: :cry: :cry:
27. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 som tu len som si mm vyprevadzala do prace.ja som par veci objednala tu z bazarika.tiez minimalne nosene a na zimu uvazujem tiez nad overalikom,potom sup do fusaka a je to.a v obchode mas vajicko na konstrukcii kocika ci v nakupnom voziku?a hod potom foto toho overalika.
27. aug 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež kupujem cez bazarik,maximalne spokojna :grinning:
27. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawko kocky,zase prsi do kelu,vcera mi mala spala jak dudek vonku v kocari,chcem sa spytat neviete mi poradit nieco proti bolesti maternice,idem zosaliet a ked idem na stolicu konec.diky za odpovede :fearful:
27. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som kopu veci kupovala cez bazar a v pohode,spokojna som bola
27. aug 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova ibalgin to davaju aj v nemocnici:slight_smile:
27. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame ockovanie za sebou:slight_smile: maly chudak troska poplakal, ale to od hladu a nie od bolesti :grinning: :grinning: :grinning: a vnku by mohlo prestat mrholit:slight_smile:
27. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova ,mne v lekarni dali nurofen 200, nurofen sirup uzivaju aj deticky.
27. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: Ja sa konečne vytešujem, túto noc som sa konečne ako-tak vyspala.... Najlepšia noc za celý čas ako sme doma :grinning: .... Malý opäť spinká, tak si tu zatiaľ trošku odýchnem, obed už navarený, tak si môžem dopriať chvíľočku vegetu :grinning:... A vy čo porábate inak? :slight_smile:

@lucia20 aj ja mám veľa mliečka, len malý ho nejako nechce... :confounded: a som po celkovej..
27. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kedy ste boli po prvýkrát vonku s malým v kočíku? ja už neviem či môžem, trošku kýcha, tak sa bojím. :confounded:
27. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ahoj ja som este tiez vonku nebola,mne povedala dr ze mozem ist sobotu tak na hodku na prechazku ak bude pekne...uz by som isla,som bola posledne tyzdne v tehu stale doma,potom v porodnici teraz zase doma...ja chcem ist vooooon
27. aug 2010 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby vcera som sem hadzala fotky a nic neodoslalo
inak vcera mi vecer maly zjedol o 21 00 130 ml teda vypil a rano vstal o 5:15 :confused: dobre nie?
27. aug 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ani ja už nechcem byť domaaaaa :grinning: Len neviem čo budem robiť keď začne plakať, asi budeme musieť bežať domov, lebo vtedy on chce papať :grinning:
27. aug 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka krasna rodinka :slight_smile:
@tiffanka aj moj maly dost kycha,no musime ich nakojit a sup do kocika :wink: ja sa uz tak tesim ze pojdem na prechadku dufam ze nam to pocasie zajtra vide...a ked bude pekne pojdem s nim aj dnes lebo aj mala sa doma nudi,a to jej mrncanie uz mi ide dobre na nervy...co si dnes varila?ja stale neviem co mam pravit a zachvilku cas obeda :frowning2:
27. aug 2010 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem robir tvarohove slize s cukrom,vyborne na mliecko
27. aug 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj ja už chcem vyskúšať nový kočík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Aj malému sa určite bude páčiť, konečne trošku pokuká svet, aj keď síce ešte vidí len malíčko, nevadí :slight_smile: Tak my máme rizoto.... alebo ryzoto? nikdy neviem :grinning: teraz to máme trošku komplikované, lebo nikdy neviem čo môžem pri kojení, a čo nie :unamused:
27. aug 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka super rodinka :slight_smile:
27. aug 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka no presne aj ja stale riesim co jest a co nie aby maleho nebolelo brusko...idem spravit palacinky a kminovu polievku ta na mna zabera na mlieko a snad si maly poprdka :grinning:
27. aug 2010 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@groka tak to si mala super noc. Ste krásna rodinka. A Riško ako sa túli k malému. :wink:

@katulkaaaaaa
@tiffanka ja som išla von na tretí deň čo sme boli doma z nemocnice. To mal týždeň a 1 deň. Prvý deň tak 20 minút, a pridávali sme postupne. Ale len keď moc nefúkalo. :wink:
27. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 u nás je dnes slnečno a bezveterno, tak žeby sme to už vyskúšali? :grinning:
27. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka ja som malu dala hned dokocara ako som dosla a spala pol dna,tak jeje bolo dobre
27. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa mňáám palacinky, vidííš dobrý nápad :slight_smile:, ale až na pondelok, zajtra máme brynzovky a v nedeľu dáke mäsko :slight_smile:
27. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barinkova pol dňa? to vážne ? :grinning:
27. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dosla som sa sem trosku rozptylit, nech ma neporazi.
:D dnes mi povedali, ze zajtra ma pustia domov. :D sa tesim...

Dnes rano som volala na chirurgiu okolo 7.30, tak malinka nakoniec nepotrebovala tu transfuziu, hodnoty uz boli dobre. ale vraj maju krv v zasobe, keby daco. ked som volala uz bola na sale a do pol hodky sa malo zacat s operaciou. mam volat okolo 13.00hod.

drzte palceky.... prave ma najvacsiu skusku svojho zivota.... pokladik moj.

27. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 držím palce :slight_smile: Určite to vyjde, neboj :slight_smile:
27. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanka KED TI mam pravdu povedat, ja sa ani tak nebojim, ze by to nezvladla ona, ale ze sa tam vyskytne nieco s cim nebudu vediet pohnut lekari, lebo priznali, ze s tym maju velmi malo skusenosti a nevedia co cakat... :confounded:
27. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 neboj Luci, držím palčeky.... :grinning:

@tiffanka keď je u vás pekne, treba vyskúšať. Len ma upozorňovali sestričky a doktorka, že musíme dávať pozor na očká. Aby im do nich nesvietilo priame slnečné svetlo. :wink:
27. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok