• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja teda nic nespravim aj keby som chcela,je mi stale zle,tak mozem tak len lezat.
18. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne našťastie zle nie je a pevne dúfam, že ani nebude len som strašne unavená už keď ráno vstávam z postele.
18. jan 2010 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiez chvalabohu zle nie je, len ma obcas boli hlava
18. jan 2010 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je tak pekny čas,slniečko len zima a mne sa nechce s malým vonku,to obliekanie je sodoma. ideme aspon na balkon
18. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas snezi a snezi a snezi, tak my pojdeme az poobede ked sa maly vyspi
18. jan 2010 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas stale snezi... mame ist s malym na obed k svokrovcom a neviem ako sa tam dostaneme, kocik asi v takom snehu neodtlacim a sanky tahat - neviem ci to mam riskovat,radsej ho asi len zoberiem na ruky
18. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj u nas snezííí a snezííí, ale aspon vsetko opeknelo, vcera sme mali oslavu, mam doma 5 rocnu slecnu, narodky ma az dnes, no vcera bola oslava s tortou a darcekami :slight_smile: rano niesla mala do skolky sladkosti pre deti, cela pysna v satockach, ale tie som povolila obliect az v skoke, lebo ona by bola schopna vyjst tak aj na vychadzku

evi a co predavas?
18. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka IP :wink:
18. jan 2010 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratulujeme Lucinke k narodeninkam :dizzy_face:
18. jan 2010 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, inak vcera to bolo pre mna dost narocne, bola som celkom grogy, stae behat s kavickami, kolacikmi a inymi dobrotami, ale ked uz ma zacalo boliet brusko, povedala som dost a pekne poprosila navstevy, nech am nechaju chvilu sediet /resp. moju sestru a nasich, ona nutne potrebovala nech jej bezim pre CD-cko kt. mi pozicala-pritom som je ho mohla dat pri ich odchode a otec tiez nejaku kravinu kt, by pockala/ tak som im musela dat kosom babo je prednejsie :astonished:
18. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj sa pridavam k vam čo ste doma prave som sa vratila od dr hrozne ma bolelo v noci hrdlo tak som šla nechcela som si davať niečo čo uškodi maličkeme .už mam tej zimy doať nech už je jar kvietky trava a slniečko a tak... Gabussa dik za podporu jasan že to zvladneme. :slight_smile:
18. jan 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

tak uz aj ja som na prijme. cakaju ma dva tyzdne na PN, potom sa uvidi ako dalej. ak nebudu ziadne komplikacie, vratim sa este na chvilu do prace. :slight_smile: zatial si to uzivam, pretoze aj u nas krasne snezi. uz napadlo viac ako 10 cm snehu. bola som vonku so psom ... ma dlhe chlpy na labkach a ten sneh sa jej poprilepoval na packy aj na brusko. ked sme prisli domov, mala o 5 kil viac. :grinning:

evitka ... aj ja chcem do IP. aj s linkou poprosim. moj drahy mi s internetovym obchodom pili usi uz riadne dlho. myslienku ma peknu, len sa toho trosku obavam. ty mas zivnost aj pocas materskej? dostavas potom aj riadne davky?

lenadka, ja ked mam navstevu, tak im ukazem kde je pitie, kde su pohare ... vsetko nachystane na jednom mieste a je to. okrem toho ... moja sestra aj muzova sestra sa v nasej kuchyni dost dobre vyznaju, takze skor skacu oni ako ja. treba rozdelit ulohy a vylozit nozky. tak veru. :wink:
18. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi,aj ja chcem IP,aj ja som zvedava
18. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mate to tam
18. jan 2010 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, si ma teraz normalne nastvala. toto keby som vedela pred dvomi rokmi. :angry:
18. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, toľko ste toho znova popísali, čo máte nové?

Akurát som len zachytila že ma Jankaat problémy, moja neboj sa nič je tu viac tehuliek čo mali alebo majú hematón, ja by som to na mieste toho doktora určite takto rýchlo neuzatvárala. A že je bábo menšie? Noa? Moje je tiež menšie, ved to sa stáva, to neznamená že by nebolo ok, hlavne že bije srdiečko a rastie. A koľko mm ti namerali ked uzavreli že je malé?
18. jan 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyja som uz tak nedockava,idem na prvy UTZ az o dva tyzdne,to je tak neskoro,co ked je maly plod alebo sa nieco stalo,tak nedokazem cakat.
viete ake su priznaky spontanneho potratu?viem ze nemam mysliet na to najhorsie ale to sa neda.
18. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculienka, a preco ides na prvy utz az o dva tyzdne? skor ti lekar nevie spravit? kocky tu pisali, ze oficialne a standardne sa robia tri ... prvy niekedy okolo 12tt ale aj mne sa to zda neskoro. nevydrzala by som do vtedy. teraz mam dali styri tyzdne po predchadzajucom, ale to je uz trochu ine, ked som 13tt a riziko je uz mensie.
18. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak my sme sa prave vratili s malym zo sankovacky, bola paraada :dizzy_face: :dizzy_face: krasne tu v BA nasnezilo, dufam, ze to aspon zopar dni vydrzi...

Vidim, ze ste rozoberali spanie nasich drobcov...tak nas Adamko zaspava vecer medzi 21-22. a vstava rano okolo 8.30, celkom som rada, lebo keby vstaval dako moc skoro asi by ma kleplo... :rolling_eyes: aj ked zaspavat by mohol trosku skor, vcera napriklad zaspal az o 22.15 :unamused:
18. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: evit, aj ja som zvedava, casto nakupujem cez net :wink: a maculienka, teda dost neskoro ides na prvy utz, ja idem za 2 tyzdne uz na treti :confused: aj ja sa hlasim za pani domacu :grinning: aspon tak mi to napisal gynekolog do tehotenskej knizky ze "domaca"
18. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib no robili mi dva krat vaginalne sono,UTZ na bruchu este nie.jaj nech uz to mam za sebou.
18. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem za 2 tyzdne uz na treti
18. jan 2010 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak ja neviem,mne len doktor povedal ak budu nejake problemy mam prist ale prvu poradnu mam mat v 10tt.ked som bola v 7tt tak bolo vsetko ok,babo rastlo.
18. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sa chcem spytat,nepoculi ste nahodou,ze ziarenie z PC moze skodit babatku?
18. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sono a ultrazvuk je to isté :slight_smile:
18. jan 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vazne?tak to som nevedela,potom asi v pohode ked som mala 2 x prehliadku
18. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculienka, podla mna nie je dobre, ked mas notebook na bruchu a sala na teba to teplo...
18. jan 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculienka tak potom je všetko ok, ved na začiatku sa robí vaginálne sono a potom cez bruško ale je to v podstate to isté :slight_smile:
18. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,len to cakanie je strasne,musim byt pozitivna :slight_smile:
18. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mne je dnes nejako blbo a to sme spali do 10.00 a uz som aj naranajkovana, nad obedom este velmi nerozmyslam, polievku mame zo vcera a druhe netusim co
18. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok