• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 krásne fotky, a ako to riešiš ty? môj mm hovorí,že asi nie je hladný,keď sa nechce prisať.Tak uvidíme,ako to bude ďalej.

Ozaj,vám sa nekrúti bábo do jedne strany,ja môjmu hovorím,že vyzerá ako "C"-čko,je vytočený do jednej strany,aj keď ho mám na rukách a na brušku,hlavičku drží pekne,ale otočí ju len do jednej strany alebo pozerá rovno,ani za pána sa nekukne na druhú stranu.
Môj mm mi hovorí,že už mi z toho haraší,že ho len stále pozorujem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ked to robi skusim mu dať cumel niekedy to zaberie,napr ako teraz..včera to nezabralo...pusu otvaral velku že chce papať,ked som mu dala chytil pustil a dookola ani cumel ani nič,tak sme to robili dookola,no po tich min.sa nejak ukludni
21. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 cumeľ chytí,vyberiem ho,vopchám cicek a jačí ako najatý
21. nov 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 nechaj culel ak je spokojny.neboj ak bude hladny da ti vedieť :wink:
21. nov 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns som myslela, ze Natashka necha maminu takto dlho pospinkat:slight_smile:

@danulka3
@jankasramka a nebolo prislis plne prsko? Vtedy to babatka robia... ja som takto zistila, ze mam malo mliecka, ale toto nebude vas pripad, ked tak dlho kojite...

@akika722 aky ste peknucky, maly je cela mamina:slight_smile:

@danulka3 my prave kvoli tomu, ze maly sa otaca iba do jednej strany chodime cvicit vojtovku, ale pokial ta neurolog neposlal na rehabilitaciu s malym, tak je to v poriadku :wink:
21. nov 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nedakuj je uzasny
21. nov 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak toto som riesila aj ja minulu noc (predvcerom) - zobudila sa mala na papanie o piatej a nie a nie sa prisat, az zacala jacat ako diva... lenze ja UM nemam, takze som ju musela presvedcit, ze ked je hladna, mame jedine moje prso :unamused: ale stava sa mi aj to, ze najskor pije normalne a po cca 10 min. sa zacina odtahovat - ale to som prisla na to, ze vtedy jej uz mliecko netecie a musi viac tahat a jej sa nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este sa zlosti, ked chce velmi spinkat a ja ju chcem predtym este nakrmit...
21. nov 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jéééj si ma potešila :grinning: :grinning: :grinning: každy hovorí že je po tatikovi :wink: :wink: :wink:
21. nov 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krasny je maly... a si minule pisala, ze sa mu nechce lezat na brusku a aha ako sa nam predviedol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns a to im staci??? ved ja uz som nervozna z toho, ze len tolko spi, ona normalne ani v kociku nezaspi, vozi sa, je spokojna, ale oci nezavrie... ale zasa, som rada, ze v noci nebuntosi :confused:
21. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 zatiaľ sme ešte nikde neboli,len na poradni,doktorka povedala,že ho máme ešte pozorovať a ak sa nebude otáčať,tak nás pošle,na poradňu ideme 1.12. tak som zvedavá,či nás pošle.Alebo by so mala ísť skôr?
21. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 Tak to som rada,že to nie je len u nás,už som bola z toho v strese. Uf,už som zabudla,akú je materstvo ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no...pozri čo je oblečeny ..tam sa mu nechce..vo vani sa boji že si namoči tvaričku do vodičky preto tak drži :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no hej, tam ju nema az tak vysoko ako na tej foto vo vanicke, ale aj tak je velmi sikovny, aj s jazyckom si pomaha :dizzy_face:
21. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi to moj maly spi cez den vyborne...nakoji sa je hodinu a pol hore ,a potom hodinu spi...ale v noci sme hore aj tri krat :frowning2:
@jankasramka jani tak to bud este rada ze len dva krat v noci...mi normalne tri krat ale to este aj sople odsavam...
@evanns 11hodin spanku :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila...to som spala naposledy este nez som viki mala,zlate dieta mas :dizzy_face:
21. nov 2010 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krasne deticky,samko akoby mm vypadol z oka :stuck_out_tongue_closed_eyes: neskutocne sa podobaju
21. nov 2010 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
@katulkaaaaaa tak po ockovi alebo po mamke??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

21. nov 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

@akika722 jeeeej aký je chutný na fotkách. má nádherné oči drobec :slight_smile:

@vladka84 presne toto mávame my.bud ked je moc unavená alebo sa jej horšie saje.začne jačať a konec.ale ja mám hned aj pripravené UM len nechcem aby týmto spôsobom presalo to moje už úplne tiecť :unamused:

@katulkaaaaaa i ak takýto tryp spania som posledovala aj ja u sašky.jeden a pol hodky hore a potom zaspinká.teda poväčšinou

21. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji dakujeem :wink:
21. nov 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 podla mna je samko cely tvoj mm a patko je skor na teba
21. nov 2010 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počujte babule ako plánujete s papaním v dalších mesiacoch.my sme minule dostali kašičku a tam je že sa môže dávať od 4mesiacov. tak som rozmýšlala že by som jej presne na Vianoce skúsila dať ak by chcela :sweat_smile: len si neviem predstaviť ako to bude papať :grinning:
21. nov 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa obaja chlapci su po nom :sunglasses:
21. nov 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ak len kojis tak az od 6mes. ak davas UM mozs od 4mes.....ja som ale zacala najprv zeleninou,potom ovocim az potom kase na noc :slight_smile: pri prvej dcerke
21. nov 2010 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji chlapi
21. nov 2010 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ježiš aky su zlaty :slight_smile: tatik sa venuje :grinning:
21. nov 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa počuj ja som vždy tak obdivovala ked som videla chlapa ktorý bol potetovaný,náušnica a pod. a s malým bábom. to je také..... sexi? :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: no dneska sa venoval obom,koncne uz skoncil ten jeho futbal...mam mesiac sviatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lji :grinning: no veru mas pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no, tak vidis, bud spia cez den alebo v noci :wink: my spime 11 -12h. v noci ak je taka lepsia, tak s jednym prebudenim, alebo s dvomi, takze sa nemozem stazovat :confused:
a na koho sa podoba Simonko? vlasky asi po tatovi nema :grinning:
21. nov 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji aj ja som pozerala ako dobre vyzera Katkin mm :sweat_smile:
21. nov 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok