♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
29. nov 2010

@kvietok121 ozaj teraz ma napadlo ked som bola na sk tak mi na pohotovosti ked bola lucinka chora povedali ze odsavat odsavat a odsavat a dala mi fenistil a ziadne atb len lucinke potom vystupila horucka tak sme museli zase k dr a ten jej potom dal aj atb 🙂

jankasramka
29. nov 2010

ahojte baby, ame boli celu sobotu prec a ked som dosla vecer domov tak kon nefungoval, stale mi to vupisovalu tu hovadinu ze nech si dam kavicku. lenze ani po kavicke to neslo....mi bolo smutno za vami:(
no a dnes sme zas behali na ulici cely den ale som si aj skvelo zajazdila na Tatranke- hned sa citim fyzicky lepsie 😉

som vas citala ze mate problem s vlasmi. pozor na ten Dermabion lebo ma vit.B a ten okrem ineho zvysuje chut do jedla-jednoducho... urcite z neho mozte po lahky pribrat.....

@akika722 ak ti velmi padaju vlasy skus si prestat farbit aspon pol roka a uvidis tu zmenu-ja tomu este stale nemozem uverit ako mi to pomohlo. alebo este lepsie-`pohladaj ciernu henu na vlasy- neviem ci to poznas ale je to ako kura na vlasy- prestanu vypadavat, hustnu a krasny lesk a farbu. ja pouzivam cevenu a vsetci si myslia ze to mam taku normalnu farbu vlasov 😀
(ked sa narodil mateo tak sa ma podaktori pytali ze ci ma tiez cervene vlasy 😀 😀 😀 )

jankasramka
29. nov 2010

@lji @liba78 @evanns @hajatanufus @mirmaj @akika722
doporucujem na padajuce vlasy http://www.henna.eu/ , teda moze byt aj ina znacka, proste celkovo henna je genialny objav 😉

@liba78 jaj, uz vidim ze to ty si pisala o tom dermabione, hmmmmm...tak vpiatok nam oznamis ako si na tom s vahou 😝
inac fakt lubezny domcek...brala by som hned....
....takze nemenime miesto stretnutia na leto? 😝 😀

majka35
29. nov 2010

dobré ránko sa praje 🙂

kvietok121
29. nov 2010

dobre ranko celkom fajn noc, matejo vstal o dvanastej o pol piatej ale potom o pol siestej a uz nemohol spinkat sopliky tiekli z tych hlienov kaslal no hrozne ideme do dr

kvietok121
29. nov 2010

@hajatanufus aj mna poradili fenistil

liba78
29. nov 2010

Dobré ránko.
@jankasramka kludne mozete prísť v lete. 😉 Ale nechápem, čo má dermabion s mojou váhou. Rýchlo napíš, ak niečo vieš, priberá sa z neho ? 😲 😲 😲

seagull2404
29. nov 2010

dobre zasnezene rano, skoro take carovne ako na Vianoce 😵

elina313
29. nov 2010

@seagull2404 ahoj, malý robí presne to isté, rozprávala som sa s lekárkou, vraj detičky cítia v ďasienkach základy zúbkov a toto slintavé obdobie a pästičky v puse trvá nejaké 3 mesiace.
Inak je hrozne rozkošný, ale je vidieť akoby si tie ďasienka najradšej asi prerezal, tak sa na všetko vrhá a všetko dáva do pusinky.
ach....deťúrence naše.... nemenila by som žiadne obdobie - patrí to k tomu 🙂

liba78
29. nov 2010

@seagull2404 ahoj, aj u nás je bielo a moooc, ale má to aj horšiu stránku. Boli sme bez elektriky od polnoci až do rána 8:30. Sneh je ťažký, tak padol stĺp vysokého napätia niekde v horách ☹
@elina313 teraz som hľadala denník bábätka nášho Maťka a prvý zub mu vyšiel v 4 mesiacoch a 2 týždňoch. Tak, aby sme neboli prekvapené 😀

mirmaj
29. nov 2010

dobre ránko, aj u nas je tak vianočne 😀
@liba78 to s tou elektrinou mi je dobre známe, ked som ešte bývala u našich tak tam pravidelne pri nejakej búrke alebo fujavici nebola elektrina, vždy konáre popri vedení narobili šarapatu 😒 no tak to skoro mu vyšiel, to už môžme očakavať, ale myslím že my konkretne máme ešte čas chvíľku 😉
@jankasramka ked si napísala že kôň nefungoval som sa zľakla že myslíš tvojho Pejka a ty si myslela tohto koňa 😀 😀

katulkaaaaaa
29. nov 2010

🙂 dobre ranko dlhsie som tu nebola,uz ste mi chybali.Od piatka sme mali v kuse navstevy,boli pozerat na maleho do toho moje meniny.Malemu sa pusinka rozviazala len kecaa keca,smeje sa,a slinta 😀 podareny je,sopliky konecne ustupili,aj u nas snezi ale hned sa to ,dobra clapkanica je vonku
@liba78 krasny domcek

kahlan1
29. nov 2010

baby pomoooooooooc moja uz nechce ani trochu mlieka - nepije uz vobec - smeje sa, keca ale pit nebude - ja uz neviem co mam robit som v jednom kuse v slzach ☹ ☹ ☹ ☹

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@kahlan1 nebola som tu ,nechce UM?fuha,zavolaj dr musi malinka pit,a cajik alebo nieco?tento problem ma aj moja kamoska ☹

mirmaj
29. nov 2010

@kahlan1 chuda vy sa stále trápite s papaním? a už nepomáha ani krmenie v spánku? ale ked je spokojná a usmiata tak z toho vychádza ako keby ona fakt nebola vôbec hladná, tomu vôbec nerozumiem a chudne ti teraz?

kahlan1
29. nov 2010

@mirmaj sme na vychode a nemam vahu :( včera som do nej dostala ze cely den 675 ml ale vacsina v spanku, ale dnes uz je 10,30 a ona ma vypitych 150 ml. Aj striekackou uz skusam ale sa zda ze prehlta a potom vypluvne. Aj teraz spi a ja neviem ci jej dat jest cim ju zobudim ze sa nevyspi :( Ja už každé jedenie preplacem a ked jej vyberem flasu zacne rozpravat usmievat sa a pritom nevypije nic:( Dr. vtedy vravela ze sama vie kolk ochce ale keby bolo po jej nechce nic. A tak krásne pila.

@katulkaaaaaa a ako to riesi? nevies? zavolam dr. my sme na UM.

veríte na urieknutie? v sobotu vecer minuly ked este krasne pila sa ma kamoska pytala kolko vypije a som jej vravela ze 130 a že už dala aj 160 tak sa mi zdalo ze zavidela (ale v dobrom) že jej maly tolko nepil a nepije a to ma 7 mesiacov. A v nedelu uz nechcela pit.





































































katulkaaaaaa
29. nov 2010

@kahlan hej verim na urieknutie,preliz malej ocicka,ja to robim vzdy ked ho niekto obdivuje 😒 kamoska bola z toho tiez zufala,ale oni mali uz 5 mesiacov tak zacala s prikrmami a cajom...vy ste este malicke...skus v tom spanku,ale ja si myslim ze ak by bola hladna tak by plakala nie?nestresuj sa,hlavne klud,skus v spanku,a porad sa s dr

mirmaj
29. nov 2010

@katulkaaaaaa aj ja verím už v urieknutie, no takže zmena prostredia vam na papanie nezabrala, škoda ☹ kamoškin malý tiež tak odmietal všetko lebo bol kojený a nevedel ani piť z fľaše ani nič a ona už nemala toľko mlieka a tiež ju zachranili až príkrmi z lyžičky a teraz už si postupne zvykol aj na UM na trocha. Ale tak to včera celkom pekne spapala za celý deň, neriad sa tými tabuľkami koľko by mala spapať lebo ťa z toho picne, ja napríklad vôbec neviem koľko vypijeme za deň a sme na UM, čiže by som to mohla sledovať ale radšej nesledujem až neriešim že spapala malo alebo veľa, takto spapa koľko chce a je to akurat pre ňu a hotovo

evanns
29. nov 2010

@jankasramka ahoj ja som spokojna zatial s tym revalidom tak teraz nemenim, ale diiik za radu 😉
@kahlan1 ja verim v urieknutie, a mojho kolegu mala dcera bola taka urieknuta ze az prestala jest...nakoniec v Secovciach jeden pan ju odriekol a tak zacala naspat jest ☹

kahlan1
29. nov 2010

@katulkaaaaaa dr robi az od druhej a mozno by som jej mohla davat nejake kasicky alebo tak, spytam sa jej na to
prelizala osm jej viecka a nic :( aj ocikanou plienkou som ju utrela, dnes este skusime zmetat uhliky a verim ze to pomoze

@mirmaj len 150 od noci je velmi malo :(((

@evanns - tak verim ze ked zmetame uhliky zaberie

lebo tak fajne jedla nehovorim ze vela ale tak akurat a zodna na den nic a potom si mm spomenul ako sme sa bavili s tou kamoskou a odvtedy akoby utal

mirmaj
29. nov 2010

@kahlan1 ta odpoved mala byť teba a nie @katulkaaaaaa 😝

mirmaj
29. nov 2010

@kahlan1 to hej to je maličko toto

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@mirmaj 😀 sme to pochopili 🙂 ten tvoj kinder kolacik som robila uz druhy krat je neskutocny vsetci chvalili,ja sa ho neviem dojest,zachvilku budem ako duna 😀

mirmaj
29. nov 2010

@katulkaaaaaa som rada že sa vám tak páči, aj u nas ma vždy úspech ked ho robíme 😉 ani nehovor, ja mam takú žravku už asi 2 týždne, dúfam že ju nebudem mať až do sviatkov 😠 ozaj už je advent môžeme isť nato predsavzatie bez sladkého...hahaha...len musím poroz 😎 ýšľať či už som aj od rana niečo sladke nezjedla 😝

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@mirmaj ja to mne nepomoz nic,ja som si akurat nacala bonbonieru 😀 dostala som 4 no necham ich tak?a co malinka?simonko spinka,v krbe zakurene,akurat prisiel mm bol darovat krv 🙂

mirmaj
29. nov 2010

@katulkaaaaaa ved ja tiež stále rozmýšľam čo by som zjedla 😠 aj Tamarka spinka už od 9:30 takže už asi moc dlho nebude 😀 joooj tak tam máte super teplučko a hlavne také rodinne teplučko 😉 tak už má dobrý skutok za sebou, ja som tiež práve včera rozmýšľala, že kedy by som už mohla isť darovať, ale vždy som potom taka oťapená, neviem či by som sa potom do večera dokazala o malu starať sama, asi to ešte chvíľu odložím nech sa viac zregenerujem a mala viac podrastie 😉

evanns
29. nov 2010

@kahlan1 no skus...ja malej casto robim uhliky ☹

mirmaj
29. nov 2010

@evanns
@kahlan1 to ako robíte tie uhlíky?

evanns
29. nov 2010

@mirmaj no neviem ci ti to dobre opisem...nad poharom vody palis tri zapalky, uhliky z tychto zapaliek bud ostanu na hladine alebo padnu na dno...co ja viem prvy predstavuje muza, druhy zenu, treti dieta...podla toho, ktory padne na dno tak ten uriekol malu...potom s tou vodou jej urobim kriz na cele, namocim trosku paste, ponorim cumel do tejto vody a vodu splachnem...dufam ze som nic nezabudla 😉

majka35
29. nov 2010

ahojte, tak nejako podobne aj ja robím uhlíky, aj v sobotu som robila, malá taká nervózna, že až 🙄
tiež verím na urieknutie aj na to, keď niekto dostane z očí ... zažila som to na vlastnej koži

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre