♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. nov 2010

@kvietok121 😲 😲 😲 😲 😲 8?
@jankasramka už je toho velmi vela

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 moja ty a stazujes sa a co potom ja

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 ano tiez som zostala v soku ale povedal ze kratkodobo - 1-2 dni nemoze uskodit lepsie ako bolest alebo horucky

akika722
30. nov 2010

@kvietok121 kedy sa sťažuješ?

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 ty si nepamatas horucky cervene prsia kandida matejko vrieska nepapa cumlik nechce byt sam ... mam pokracovat?

akika722
30. nov 2010

@kvietok121 to je v pohode moja 😉 to nie je sťažovanie 😉

seagull2404
30. nov 2010

@akika722 a co sa ho nespytali, ze pre ake stare dieta to chce?? 😨

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 ani to tvoje nie je stazovanie

akika722
30. nov 2010

@seagull2404 lebo je TRUUUUUUBA 😖

ok baby idel lahnuť
pa 😵

akika722
30. nov 2010

@kvietok121 😵

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 chod si oddychnut

hajatanufus
30. nov 2010

@akika722 ahoj prave som vas docitala je mi luto ze mas take hrozne problemy s tym paralenom sa neboj tu v anglicku sa na vsetky choroby pouziva len paracetamol cize paralen a aj mne to dali na bolest nohy a to 4x2 tb brat dva tyzdbe ale ja beriem len 2x2 lebo zabudam a veru mala by si zajst k doktorke lebo prechodene choroby su najhorsie a hlavne si oddychni a ukludni sa vsetko bude v poriadku nesmies sa stresovat lebo maly to citi a hlavne koli tomu aby si neprisla o mliecko dobru nocku aj detom

hajatanufus
30. nov 2010

k nam pride zajtra domov detska sestra tak sa jej opytam ze ako toje s prikrmamy tu v ang. pri lucinke som nevedela ako to je tak som zacala od 4. mesiacov ale urobila som chybu ze som davala najprv ovocnu vyzivu ale tiez len po lyzicke a inak ja som ani lucinku ani rachel nebalila na siroko tu v uk sa tak nebali a v cr pri lucinke povedali po narodeni ze nemusim ale davala som jej ortopedicke gate a latkovu plienku a boli sme potom na kontrole v 6 tyzdnoch a potom v 16 tyzdnoch a vsetko bolo o.k.

memory97
30. nov 2010

@alure super, dufam, ze to bude chutit aj malemu🙂 My uz tiez obzerame cumel, chyti ho a pozera a potom zahodi🙂 ja ho davam do sedu, ale kvoli tomu, ze sa mu dobre odgrcne, sam sa este nechyta🙂 a uz sme sa zacali pretacat z chrbatika na brusko, ale este neprisiel na to ako prelozit nozicku cez druhu🙂 tak sme taky prekruteny🙂

kvietok121
30. nov 2010

@memory97 aj to uz je pokrok

memory97
30. nov 2010

@akika722 neboj bude vsetko v poriadku, budeme na vas mysliet, aby sa maly skoro uzdravil.

kvietok121
30. nov 2010

@memory97 a davidko ako? vau on uz ma vyse 4 mesiacov ako mu chutia prikrmceky?

memory97
30. nov 2010

@akika722 ja davam malemu kazde rano cebion, to je vit. C pre deti, existuje aj cebion multi a ten obsahuje viac vitaminov.
len aby to nebol zapal stredneho ucha..., hlavne chod k lekarovi, ako pise Janka, aby to nepreslo este do nejakeho horsieho zapalu...

memory97
30. nov 2010

@kvietok121 prikrmy mu chutia, ale musim mu stale dat nejaku zeleninku s inou, nema rad samotnu mrkvicku, zemiacik, ale ak mu urobim take pyre zo zemiacika, mrkvicky a teraz sme zacali petrzlen, tak to mu chuti. A kasicka na vecer, tak ta mu chuti asi najviac🙂 ale zlepsuje sa v jedeni to nase babo🙂 Pozajtra chcem vyskusat spenat, tak uvidim ci to spapa🙂

kvietok121
30. nov 2010

@memory97 no sikulka je

evanns
30. nov 2010

@akika722 boze moja, vam sa dari ☹ teda
aj nasa mala take biele v ustocka a dr sa nebavila a hned nam dala nizoral jednu tabletu a sme ju rozpustili vo vode a vytierali jej s nou usta a po 2 dnoch niiiist chvalabohu
no a ak ta boli ucho tak si kup burrove kvapky, netreba ti recept, mne strasne pomohli ked ma bolelo ucho v tehu a urcite neuskodia ani ked kojis 😉
drzim palce!

liba78
30. nov 2010

čaute, sa dnes nezdáte.... toľko strán 😲 idem trošku dočítať, ale hlásim sa hneď. Potom, keď skončím tu už nik nieje 😒

evanns
30. nov 2010

@akika722 a tak ako pise janka...ak berie ATB sa mu mozu kvasinky premnozit...na kvasinkovu infekciu sa dava detickam najcastejsie fluconazol...ta tak...to len co som od svagriny sa pytala ked to nasa mala ☹

kvietok121
30. nov 2010

@liba78 este sme tu neviem sice dokedy cakam mm isiel odviest nasich mali oslavu - dnes bol ocino posledny den v robote, uz je na dochodku

kvietok121
30. nov 2010

@liba78 no uz idem dobru nocku

liba78
30. nov 2010

@kvietok121 Tak som ťa nestihla a ani dočítať nestíham ☹ Malý zaspal o deviatej a už bol zas hore. To zas bude noc 😖 dnes celkovo moc nenaspal. 1x 1,5 hodiny aj to zaspal v aute. A potom už len také 10 minútovky. Som zvedavá ako bude zajtra, už teraz je u nás -9,5 C. 😲
Tak ráno sa hlásim pri Paneláku, ak malý zaspí. @jankasramka moja ak si poctivo čítala hoď mi výcuc. 😀

memory97
1. dec 2010

@liba78 Jurkovi sa akosi spinkat nechce, mala by si mu dohovorit, ze ho Davidko predbehne, ak nebude spinkat 😉 musim poklopat, ale mi spinkame aj cez den celkom dobre, vcera mal rekord, od 10:30 az skoro do 18:00 spinkal s prestavkami iba na cvicenie a potom bol asi hodinku hore pred tretou, potom sme boli o 17:00 u zubara, aj to pekne prespinkal 😉 ked sme doma, tak je to horsie so spinkanim, ale ked sa flakame, tak je to omnoho lepsie 😀

jankasramka
1. dec 2010

@alure som ti nejak zabudla odpisat kedze sme sa dostali k akikinmu samkovi☹

s pejkom je to biedne. ma zodrate zuby az po dasna takze je takmer nemozene aby nieco poriadne prezul a ma vredy v celej papuli aj na jazyku- takze jednoznacne ho musim uspat 😢 😢 😢
este sme mu odobrali krv na vysetrenie a pustila som ho na volno na ranci aby si "uzil" posledne dni zivota....
nosim mu mrkvicku a je uzasny, hned pribehne musi byt velmi hladnucky. ale urcite je veselsi ako ked bol zavrety v boe...
zial musi vydrzat az do piatku lebo skor ho nemozem utratit. kedze takeho kona nemozem len tak hodit do zakopy....
uz to chcem mat vsetko za sebou, je mi z toho velmi smutno.
ja viem ze sa stavaju aj horsie veci, ale mne je luto ze cely zivot ho tryznili a nemohol si so mnou uzit viac radosti 😢 😢 😢

jankasramka
1. dec 2010

@liba78 no riesilo sa tu ze odkedy treba zacat s prikrmamy lebo akike povedali dr. ze od 4. mesiaca aj ked su kojene...
proste su zdroje ktore tvrdia ze uz od 4. a dalsie sdroje co trvdia ze od 6.
takze ja zacnem pomalicky od 5. a mame zlatu strednu cestu 😝
sak ked bude mat 5.mesiacov tak prave pojdeme na SR a tam je bezpecnejsia zeleninka 🙂

no a dolezitejsia a zaroven neprijemna zalezitost dna je ze samko ma problemy s candidou. to co mal v puse to biele sa mu rozsirilo do celeho telicka (robili mu ster myslim) no a musi sa liecit lebo mu hrozi zapal pluc. a akiku boli este aj ucho tak ma toho az az....
cely den som na nu myslela...keby sme boli vsetky k sebe trosku blizsie aby sme si mohli navzajom dietky postrazit a porozpravat sa ☹ ☹ ☹

akika722
1. dec 2010

ahojte,paralen zabral a Samko mi ešte spinka,pre Paťka bola moja mamka 😀 @evanns burow doma mam,kvapkam
a tu rozpustnu tabletku,presne to mi teraz spominala dr,že ta stara dr.mi to okamžite mala dať a nie praškovy cukor 😠 tak sa jej možem podakovať 🙄 ....ja len dufam že sa maly rychlo prelieči.že to bude už len dobre,že mu ten sirupček či čo je to rychlo pomôže ☹
by som sa zblaznila keby z toho niečo mal horšie...no ATB berieme,ale už len dnes...no aj hnačkuje mi z toho dosť...davam aj probiotika a aj hilak proti hnačke a som skušala už asi všetko aj tak ho raz za deň preženie poriadne a potom už len take prdky,čo z neho vyleti
@jankasramka čo sa tyka toho urieknutia,no ludia su zakerny,nikdy nevieš...už si to neviem inač vysvetliť čo sa deje v poslednom čase
Pejka mi je luto 😢 ale snad mu bude takto lepšie a nebude sa chudatko trapiť 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre