• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katkavv to iste iba ked spi tak pije inak ani za svet
7. dec 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 mam kamosku v bitarovej to je blizko
7. dec 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv - my mame tento stav - nebudem ho nazyvat problemom, lebo som rada, ze vobec papa. Uz pri kojeni - spanok bol silnejsi ako hlad :frowning2: po hodine zasa cucla - na kruty natlak babiny sme dali flasu, odsavala som a dokrmovala UM, ale MM sa najedla tolko, ze sa pogrckala, uz sme len na UM a pomaly zacinam s prikrmami s velkou nadejou, ze sa to bude zlepsovat, ze jej nieco zachuti a napapa sa v bdelom stave :slight_smile: zelam pevne nervy!! aj take su nase deticky :slight_smile:
7. dec 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv tiez sme na UM, papala suprovo a jeden den s tym sekla - ona jest nebude a basta. Tak ked zaspi tak musim vystihnut spravny moment aby nespala tvrdo ale ani lahko - tak akurat aby aj tahala. Neviem to inac riesit iba tak ze jej davam v spanku. V noci mam budik kazde tri hodiny a krmim ju - cez den som na nervy ked nechce spat a viem ze uz musi byt hladna ako teraz - pospala 5 minut a sa tvari ze akurat tak neviem co teraz - a ty si sa Dr nepytala?
7. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv naša robí uplne to iste, to poznám asi tak cca 50ml vypije pekne a potom začne robiť toto iste takže zvyšok dopíjame aj cca 1,5hodiny po troche
7. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure vdaka :slight_smile:
7. dec 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prahaxx a ako dlho to trva u vas?
7. dec 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv no aj moja to robi bude kecat, hrat sa ale pit neexistuje, už to trva tretí tyzden
7. dec 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no aj Anetka ze iba trochu tahala a potom nie a teraz uz ani tych 50 ani 10
@jankasramka aky je zmeneni Mateo, krasne sa zaokruhlil:slight_smile: uz nabieha na miselinky:slight_smile:
kolllko zajacikov, krasny su, Mateo bude mat co tahat za uska:slight_smile:

@mirmaj
urobené aj s BMI :slight_smile: aj keď najideálnejšie je viac údajov dala som len výšku a váhu
7. dec 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prahaxx fu, tak to drzim paste, nech sa chyti a zacne normalne papat, je to o nicom, ked len cakam, kedy zaspi a vtedy papa
7. dec 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to mate dobre ze aspon nieco vypije, moj nevypije nic, ked je hore
7. dec 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 zvladnes...decka sa ti spolu aspon vyhraju i ked prve tri roky budu asi " o drzku" no potom to budes mat perfektne...ja mam az prilis velky rozdiel, cize mame dvoch "jedinacikov"...bude dobre, nevolnosti prejdu a budes si to uzivat ...i drobceka a i rastuce brusko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ani moja
7. dec 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no moja, my ste na tom uplne rovnako ... moj to robi uz asi 2 mesiace s prestavkami, mal chvilu take obdobie asi pred 2 tyzdnami, ze si sam pytal skoro kazde 3 hodiny a aj dost vypil, cca 800 az 900 ml, ale to po tyzdni skoncilo a teraz som rada ked vypije 500 az 600 ml ... prvy mesiac velmi vela vypil 800 az 900 ml a aj sam si pytal a proste jedneho dna s tym sekol ... doktorka mi hovori, ze ho nutit nemam, ze si sam vypita, ale co vcera som to skusala a 10 hodin si nevypytal, tak som to vzdala a dala znovu ked zaspal ....asi tak
7. dec 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela80 dakujem za povzbudenie lebo mam z toho obavy, vzdy som chcela dve deticky len ma nikdy nenapadlo ze tak skoro po sebe - ked sa Anetka nedarila myslela som ze tak bude aj s druhym
7. dec 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure inak tehu vaha 88 kg,
7. dec 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tak vy znova cakate to je fantasticke
7. dec 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv no my tiez vypijeme tak tych 600 - podla toho ako spi. Ale pisali dievcata ze doktorka im vravela ze to su take deticky co ich vsetko zaujima a chceli by robit vsetko mozne a papanie povazuju za stratu casu ale zhe je vhodne ich krmit v spanku a polospanku. Nesmu ostat hladne. Mne tiez moja dr vravela nenutit sama vie kolko potrebuje ale to by nepotrebovala nic
7. dec 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dakujem - cakam ze sa pridas :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 kamoska ktora porodila so mnou pred 10 rokmi, tak 7 rokov cakali na to prve babo a hned po nom mali 2 a 3....cize oni stihli za 6 rokov 3 decka..a ja som stale mala iba maleho...ale zase mam dievcatko a oni 3 chlapcov ale maju v plane teraz este adoptovat dievcatko, kedze mala 3 sekcie a uz nemozu mat vlastne..
7. dec 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ach dal by boh, keby ta moja ... bola uz ok, vcera sme tiez nedosli do konca
7. dec 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak to ste mali krasnu nocku, my zas ako zvycajne o deviatej zaspal, o desiatej bol hore a potom kazdu hodinu do tretej... som jak zbity kon :astonished:

7. dec 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 moj mazel ma brata, ktory je starsi o rok a dva mesiace, myslim, ze je to super, vyrastali ako dvojicky, mali rovnake problemy a vlastne aj ta vychova je velmi podobna, nestihnes zabudnut a kedze su to vacsinou rovnake problemy, tak je to jednoduchsie, mozno budu zaciatky tazsie a budes potrebovat pomoc, ale neskor to bude velka zabava, uvidis, hlavne sa nestresuj takto od zaciatku, je to urcite nadherne :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 moja zlata tak si cez den lahni ak sa ti bude dat velmi tazka noc
7. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 je mozne ze sa to prikrmovanim tuhou stravou zlepsi? lebo skusam jej davat mrkvu, dnes zemiak, ale strasne slabo :frowning2:
7. dec 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 tak super, si ma potesila ... akurat sa bojim toho, ze ci si z toho neurobi nejaky blby navyk, ze nebude chciet papat prikrmi, hehe a tie do nich nedostaneme, ked budu spat :confused: a gratulujem k 2. babatku !
Dievcata, my sa od predvcera konecne smejeme nahlas... :grinning: :grinning: :grinning:
@kvietok121 ok moja som to nepochopila :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok